Fortuna Narodni liga
Czech Republic
League level:
Second Tier
- Number of teams: 16 teams
- Players: 400
- Foreigners: 87 Players 21.8%
- ø-Market value: €157k
- ø-Age: 24.7
Complete Fortuna Narodni liga schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 7/20/185:00 PM | ||||||
(4.) Usti nad Labem | 2:1 | Banik Sokolov (12.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(9.) 1.SC Znojmo | 1:1 | Varnsdorf (8.) | ||||
Sat 7/21/1810:15 AM | ||||||
(2.) Pardubice | 3:1 | Vitkovice (16.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(7.) 1.SK Prostejov | 2:2 | Vlasim (6.) | ||||
Sun 7/22/1810:15 AM | ||||||
(11.) Viktoria Zizkov | 1:1 | Chrudim (10.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(13.) FC MAS Taborsko | 0:1 | Hradec Kralove (5.) | ||||
(3.) C. Budejovice | 3:1 | Fotbal Trinec (15.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(14.) Zbrojovka Brno | 1:3 | Jihlava (1.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 7/27/186:00 PM | ||||||
(2.) Jihlava | 1:0 | Pardubice (7.) | ||||
(8.) Vitkovice | 2:0 | Banik Sokolov (15.) | ||||
Sat 7/28/1810:15 AM | ||||||
(16.) Fotbal Trinec | 0:2 | 1.SK Prostejov (5.) | ||||
(10.) Chrudim | 2:3 | Usti nad Labem (3.) | ||||
Sun 7/29/1810:15 AM | ||||||
(12.) Viktoria Zizkov | 1:2 | C. Budejovice (1.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(9.) Vlasim | 2:2 | Zbrojovka Brno (13.) | ||||
(6.) Varnsdorf | 1:0 | FC MAS Taborsko (14.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(4.) Hradec Kralove | 2:1 | 1.SC Znojmo (11.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/3/186:00 PM | ||||||
(4.) Usti nad Labem | 1:0 | Fotbal Trinec (16.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(14.) 1.SC Znojmo | 0:3 | Jihlava (1.) | ||||
Sat 8/4/1810:15 AM | ||||||
(15.) Banik Sokolov | 1:3 | Hradec Kralove (2.) | ||||
(8.) Pardubice | 0:0 | Varnsdorf (6.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(5.) 1.SK Prostejov | 0:0 | Viktoria Zizkov (12.) | ||||
Sun 8/5/185:00 PM | ||||||
(3.) C. Budejovice | 1:0 | Vlasim (11.) | ||||
(9.) FC MAS Taborsko | 4:2 | Vitkovice (10.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(7.) Zbrojovka Brno | 3:0 | Chrudim (13.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/10/186:00 PM | ||||||
(1.) Jihlava | 2:1 | FC MAS Taborsko (12.) | ||||
(4.) Hradec Kralove | 0:0 | Vitkovice (11.) | ||||
Sat 8/11/1810:15 AM | ||||||
(16.) Fotbal Trinec | 1:2 | Pardubice (5.) | ||||
(10.) Chrudim | 4:1 | 1.SC Znojmo (15.) | ||||
Sun 8/12/181:45 PM | ||||||
(8.) Viktoria Zizkov | 3:2 | Zbrojovka Brno (9.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(2.) C. Budejovice | 3:1 | 1.SK Prostejov (7.) | ||||
(13.) Vlasim | 1:2 | Usti nad Labem (3.) | ||||
(6.) Varnsdorf | 0:0 | Banik Sokolov (14.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/17/186:00 PM | ||||||
(1.) Usti nad Labem | 4:1 | Viktoria Zizkov (10.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(6.) Zbrojovka Brno | 2:1 | C. Budejovice (3.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(13.) 1.SC Znojmo | 2:0 | Fotbal Trinec (16.) | ||||
Sat 8/18/1810:15 AM | ||||||
(15.) Banik Sokolov | 2:2 | Jihlava (2.) | ||||
(5.) Pardubice | 4:0 | Chrudim (12.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(7.) Vitkovice | 2:0 | Varnsdorf (9.) | ||||
(8.) 1.SK Prostejov | 0:0 | Hradec Kralove (4.) | ||||
Sun 8/19/185:00 PM | ||||||
(11.) FC MAS Taborsko | 2:2 | Vlasim (14.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/24/186:30 PM | ||||||
(3.) Jihlava | 2:2 | Vitkovice (8.) | ||||
Sat 8/25/1810:15 AM | ||||||
(15.) Chrudim | 1:2 | Banik Sokolov (13.) | ||||
(16.) Fotbal Trinec | 1:1 | FC MAS Taborsko (12.) | ||||
(6.) 1.SK Prostejov | 2:1 | Zbrojovka Brno (9.) | ||||
Sun 8/26/1810:15 AM | ||||||
(11.) Viktoria Zizkov | 1:1 | 1.SC Znojmo (14.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(1.) C. Budejovice | 2:0 | Usti nad Labem (2.) | ||||
(10.) Vlasim | 2:0 | Pardubice (5.) | ||||
(7.) Varnsdorf | 1:0 | Hradec Kralove (4.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 8/29/186:00 PM | ||||||
(8.) Vitkovice | 3:1 | Fotbal Trinec (16.) | ||||
Thu 8/30/186:00 PM | ||||||
(1.) Usti nad Labem | 2:2 | Zbrojovka Brno (9.) | ||||
Sat 9/1/1810:15 AM | ||||||
(10.) Banik Sokolov | 1:0 | Viktoria Zizkov (13.) | ||||
(5.) Pardubice | 2:0 | C. Budejovice (2.) | ||||
Sun 9/2/183:00 PM | ||||||
(4.) Hradec Kralove | 3:1 | Vlasim (12.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(14.) FC MAS Taborsko | 0:1 | Chrudim (11.) | ||||
(7.) Varnsdorf | 1:0 | Jihlava (3.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(15.) 1.SC Znojmo | 0:1 | 1.SK Prostejov (6.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/15/1810:15 AM | ||||||
(13.) Chrudim | 0:1 | Varnsdorf (5.) | ||||
(16.) Fotbal Trinec | 2:0 | Banik Sokolov (10.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(7.) Jihlava | 0:1 | Hradec Kralove (2.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(4.) 1.SK Prostejov | 1:0 | Usti nad Labem (3.) | ||||
Sun 9/16/1810:15 AM | ||||||
(12.) Viktoria Zizkov | 4:4 | Pardubice (6.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(8.) Zbrojovka Brno | 4:1 | FC MAS Taborsko (15.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(11.) Vlasim | 2:2 | 1.SC Znojmo (14.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(1.) C. Budejovice | 3:0 | Vitkovice (9.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/21/185:00 PM | ||||||
(8.) Vitkovice | 2:1 | Chrudim (13.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(3.) Jihlava | 3:0 | Vlasim (12.) | ||||
(11.) 1.SC Znojmo | 3:0 | Usti nad Labem (4.) | ||||
Sat 9/22/1810:15 AM | ||||||
(10.) Banik Sokolov | 3:0 | 1.SK Prostejov (7.) | ||||
(5.) Pardubice | 1:1 | Zbrojovka Brno (9.) | ||||
Sun 9/23/183:00 PM | ||||||
(1.) Hradec Kralove | 4:0 | Viktoria Zizkov (15.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(6.) Varnsdorf | 0:1 | Fotbal Trinec (14.) | ||||
(16.) FC MAS Taborsko | 1:1 | C. Budejovice (2.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/29/1810:15 AM | ||||||
(13.) Chrudim | 1:0 | Hradec Kralove (2.) | ||||
(15.) Fotbal Trinec | 1:2 | Jihlava (1.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(7.) 1.SK Prostejov | 2:2 | Pardubice (5.) | ||||
Sun 9/30/1810:15 AM | ||||||
(14.) Viktoria Zizkov | 2:1 | FC MAS Taborsko (16.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(9.) Zbrojovka Brno | 0:0 | Varnsdorf (6.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(12.) Vlasim | 3:0 | Banik Sokolov (11.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(3.) C. Budejovice | 1:2 | 1.SC Znojmo (10.) | ||||
Thu 10/11/185:30 PM | ||||||
(4.) Usti nad Labem | 2:1 | Vitkovice (8.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/5/185:00 PM | ||||||
(7.) Vitkovice | 1:0 | Vlasim (12.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(1.) Jihlava | 2:0 | Chrudim (13.) | ||||
(10.) 1.SC Znojmo | 0:1 | Zbrojovka Brno (9.) | ||||
Sat 10/6/1810:15 AM | ||||||
(11.) Banik Sokolov | 0:2 | C. Budejovice (3.) | ||||
(4.) Pardubice | 2:0 | Usti nad Labem (6.) | ||||
Sun 10/7/184:00 PM | ||||||
(2.) Hradec Kralove | 1:0 | Fotbal Trinec (16.) | ||||
(5.) Varnsdorf | 3:1 | Viktoria Zizkov (14.) | ||||
(15.) FC MAS Taborsko | 1:1 | 1.SK Prostejov (8.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/19/186:00 PM | ||||||
(5.) Usti nad Labem | 3:0 | FC MAS Taborsko (16.) | ||||
(10.) 1.SC Znojmo | 0:4 | Pardubice (4.) | ||||
(2.) C. Budejovice | 3:1 | Hradec Kralove (3.) | ||||
Sat 10/20/1810:15 AM | ||||||
(13.) Fotbal Trinec | 2:1 | Chrudim (14.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(8.) 1.SK Prostejov | 0:0 | Vitkovice (7.) | ||||
Sun 10/21/1810:15 AM | ||||||
(15.) Viktoria Zizkov | 0:1 | Jihlava (1.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(12.) Vlasim | 1:1 | Varnsdorf (6.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(9.) Zbrojovka Brno | 0:0 | Banik Sokolov (11.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/26/185:00 PM | ||||||
(7.) Vitkovice | 2:0 | Viktoria Zizkov (16.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(1.) Jihlava | 1:0 | 1.SK Prostejov (9.) | ||||
Sat 10/27/1810:15 AM | ||||||
(14.) Chrudim | 2:2 | C. Budejovice (2.) | ||||
(10.) Banik Sokolov | 1:0 | Pardubice (5.) | ||||
(13.) Fotbal Trinec | 0:0 | Vlasim (11.) | ||||
5:15 PM | ||||||
(3.) Hradec Kralove | 0:1 | Zbrojovka Brno (8.) | ||||
Sun 10/28/182:30 PM | ||||||
(15.) FC MAS Taborsko | 1:0 | 1.SC Znojmo (12.) | ||||
(4.) Varnsdorf | 1:0 | Usti nad Labem (6.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Thu 11/1/186:00 PM | ||||||
(7.) Usti nad Labem | 0:1 | Hradec Kralove (3.) | ||||
Fri 11/2/186:00 PM | ||||||
(13.) 1.SC Znojmo | 1:2 | Banik Sokolov (10.) | ||||
Sat 11/3/1810:15 AM | ||||||
(5.) Pardubice | 3:2 | FC MAS Taborsko (15.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(9.) 1.SK Prostejov | 0:2 | Varnsdorf (4.) | ||||
Sun 11/4/1810:15 AM | ||||||
(16.) Viktoria Zizkov | 0:3 | Fotbal Trinec (12.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(11.) Vlasim | 2:1 | Chrudim (14.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(1.) C. Budejovice | 2:0 | Jihlava (2.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(6.) Zbrojovka Brno | 4:1 | Vitkovice (8.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/9/185:00 PM | ||||||
(8.) Vitkovice | 0:6 | 1.SC Znojmo (13.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(2.) Jihlava | 4:1 | Usti nad Labem (7.) | ||||
Sat 11/10/1810:15 AM | ||||||
(10.) Banik Sokolov | 0:2 | FC MAS Taborsko (15.) | ||||
(14.) Chrudim | 4:0 | 1.SK Prostejov (11.) | ||||
(12.) Fotbal Trinec | 2:1 | Zbrojovka Brno (6.) | ||||
Sun 11/11/182:00 PM | ||||||
(9.) Vlasim | 2:1 | Viktoria Zizkov (16.) | ||||
(4.) Varnsdorf | 0:1 | C. Budejovice (1.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(3.) Hradec Kralove | 4:1 | Pardubice (5.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/17/181:30 PM | ||||||
(12.) 1.SK Prostejov | 0:1 | Fotbal Trinec (11.) | ||||
Fri 11/23/186:00 PM | ||||||
(6.) Usti nad Labem | 3:1 | Chrudim (14.) | ||||
(13.) 1.SC Znojmo | 0:0 | Hradec Kralove (3.) | ||||
(7.) Zbrojovka Brno | 1:2 | Vlasim (8.) | ||||
Sat 11/24/1810:15 AM | ||||||
(9.) Banik Sokolov | 4:0 | Vitkovice (10.) | ||||
(5.) Pardubice | 0:0 | Jihlava (2.) | ||||
Sun 11/25/181:30 PM | ||||||
(15.) FC MAS Taborsko | 2:3 | Varnsdorf (4.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(1.) C. Budejovice | 4:1 | Viktoria Zizkov (16.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/2/1910:15 AM | ||||||
(14.) Chrudim | 1:2 | Zbrojovka Brno (7.) | ||||
(11.) Fotbal Trinec | 1:2 | Usti nad Labem (5.) | ||||
Sun 3/3/1910:15 AM | ||||||
(16.) Viktoria Zizkov | 4:1 | 1.SK Prostejov (12.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(3.) Hradec Kralove | 2:0 | Banik Sokolov (10.) | ||||
(9.) Vlasim | 0:1 | C. Budejovice (1.) | ||||
(4.) Varnsdorf | 0:0 | Pardubice (6.) | ||||
Mon 3/4/195:00 PM | ||||||
(2.) Jihlava | 2:1 | 1.SC Znojmo (13.) | ||||
(8.) Vitkovice | 1:0 | FC MAS Taborsko (15.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/8/196:00 PM | ||||||
(12.) 1.SC Znojmo | 6:1 | Chrudim (15.) | ||||
(7.) Usti nad Labem | 0:0 | Vlasim (9.) | ||||
Sat 3/9/1910:15 AM | ||||||
(5.) Pardubice | 4:0 | Fotbal Trinec (11.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(13.) 1.SK Prostejov | 0:1 | C. Budejovice (1.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(8.) Vitkovice | 0:0 | Hradec Kralove (3.) | ||||
Sun 3/10/1911:10 AM | ||||||
(10.) Banik Sokolov | 2:3 | Varnsdorf (4.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(14.) FC MAS Taborsko | 1:1 | Jihlava (2.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(6.) Zbrojovka Brno | 6:0 | Viktoria Zizkov (16.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/16/1910:15 AM | ||||||
(11.) Fotbal Trinec | 1:1 | 1.SC Znojmo (12.) | ||||
(15.) Chrudim | 1:1 | Pardubice (6.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(2.) Jihlava | 1:0 | Banik Sokolov (10.) | ||||
Sun 3/17/1910:15 AM | ||||||
(16.) Viktoria Zizkov | 0:1 | Usti nad Labem (5.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(3.) Hradec Kralove | 3:0 | 1.SK Prostejov (13.) | ||||
(9.) Vlasim | 2:3 | FC MAS Taborsko (14.) | ||||
(4.) Varnsdorf | 0:0 | Vitkovice (8.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(1.) C. Budejovice | 3:2 | Zbrojovka Brno (7.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/29/195:00 PM | ||||||
(8.) Vitkovice | 1:0 | Jihlava (2.) | ||||
(9.) 1.SC Znojmo | 1:0 | Viktoria Zizkov (16.) | ||||
Sat 3/30/1910:15 AM | ||||||
(12.) Banik Sokolov | 0:1 | Chrudim (14.) | ||||
(6.) Pardubice | 0:0 | Vlasim (10.) | ||||
Sun 3/31/193:00 PM | ||||||
(13.) FC MAS Taborsko | 1:1 | Fotbal Trinec (11.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(3.) Hradec Kralove | 0:1 | Varnsdorf (4.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(5.) Zbrojovka Brno | 1:0 | 1.SK Prostejov (15.) | ||||
Mon 4/1/195:00 PM | ||||||
(7.) Usti nad Labem | 0:1 | C. Budejovice (1.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/5/196:00 PM | ||||||
(2.) Jihlava | 3:1 | Varnsdorf (4.) | ||||
Sat 4/6/1910:15 AM | ||||||
(13.) Chrudim | 2:1 | FC MAS Taborsko (15.) | ||||
(11.) Fotbal Trinec | 1:1 | Vitkovice (8.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(14.) 1.SK Prostejov | 5:1 | 1.SC Znojmo (10.) | ||||
Sun 4/7/1910:15 AM | ||||||
(16.) Viktoria Zizkov | 1:1 | Banik Sokolov (12.) | ||||
(9.) Vlasim | 0:0 | Hradec Kralove (3.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(5.) Zbrojovka Brno | 0:0 | Usti nad Labem (6.) | ||||
(1.) C. Budejovice | 1:0 | Pardubice (7.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/12/195:00 PM | ||||||
(8.) Vitkovice | 1:2 | C. Budejovice (1.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(11.) 1.SC Znojmo | 1:1 | Vlasim (9.) | ||||
(6.) Usti nad Labem | 2:1 | 1.SK Prostejov (14.) | ||||
(3.) Hradec Kralove | 0:1 | Jihlava (2.) | ||||
Sat 4/13/1910:15 AM | ||||||
(10.) Banik Sokolov | 1:0 | Fotbal Trinec (12.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(7.) Pardubice | 2:1 | Viktoria Zizkov (16.) | ||||
Sun 4/14/193:30 PM | ||||||
(15.) FC MAS Taborsko | 1:2 | Zbrojovka Brno (5.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(4.) Varnsdorf | 2:2 | Chrudim (13.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 4/16/195:00 PM | ||||||
(9.) Vlasim | 1:1 | Jihlava (2.) | ||||
(13.) 1.SK Prostejov | 2:1 | Banik Sokolov (11.) | ||||
Wed 4/17/195:00 PM | ||||||
(1.) C. Budejovice | 4:0 | FC MAS Taborsko (15.) | ||||
(16.) Viktoria Zizkov | 1:1 | Hradec Kralove (4.) | ||||
(10.) Fotbal Trinec | 2:0 | Varnsdorf (6.) | ||||
(14.) Chrudim | 1:2 | Vitkovice (8.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(5.) Usti nad Labem | 2:1 | 1.SC Znojmo (12.) | ||||
(3.) Zbrojovka Brno | 3:1 | Pardubice (7.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/20/1910:15 AM | ||||||
(9.) Banik Sokolov | 2:0 | Vlasim (10.) | ||||
(7.) Pardubice | 2:1 | 1.SK Prostejov (13.) | ||||
Sun 4/21/195:00 PM | ||||||
(3.) Hradec Kralove | 3:1 | Chrudim (14.) | ||||
(15.) FC MAS Taborsko | 2:1 | Viktoria Zizkov (16.) | ||||
(12.) 1.SC Znojmo | 2:5 | C. Budejovice (1.) | ||||
(4.) Varnsdorf | 2:0 | Zbrojovka Brno (6.) | ||||
Mon 4/22/191:30 PM | ||||||
(2.) Jihlava | 2:1 | Fotbal Trinec (11.) | ||||
Thu 4/25/195:00 PM | ||||||
(8.) Vitkovice | 1:1 | Usti nad Labem (5.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Thu 4/25/195:00 PM | ||||||
(11.) Fotbal Trinec | 2:2 | Hradec Kralove (3.) | ||||
Sat 4/27/195:00 PM | ||||||
(12.) 1.SK Prostejov | 2:1 | FC MAS Taborsko (15.) | ||||
Sun 4/28/1910:15 AM | ||||||
(16.) Viktoria Zizkov | 2:0 | Varnsdorf (6.) | ||||
(13.) Chrudim | 4:3 | Jihlava (2.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(9.) Vlasim | 1:0 | Vitkovice (8.) | ||||
(1.) C. Budejovice | 1:0 | Banik Sokolov (10.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(5.) Zbrojovka Brno | 2:0 | 1.SC Znojmo (14.) | ||||
Mon 4/29/196:00 PM | ||||||
(4.) Usti nad Labem | 3:1 | Pardubice (7.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 5/3/195:00 PM | ||||||
(8.) Vitkovice | 0:2 | 1.SK Prostejov (11.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(2.) Jihlava | 4:1 | Viktoria Zizkov (16.) | ||||
(3.) Hradec Kralove | 1:0 | C. Budejovice (1.) | ||||
Sat 5/4/1910:15 AM | ||||||
(6.) Pardubice | 3:1 | 1.SC Znojmo (14.) | ||||
(12.) Banik Sokolov | 0:2 | Zbrojovka Brno (5.) | ||||
(13.) Chrudim | 1:2 | Fotbal Trinec (10.) | ||||
Sun 5/5/195:00 PM | ||||||
(15.) FC MAS Taborsko | 2:3 | Usti nad Labem (4.) | ||||
(7.) Varnsdorf | 0:2 | Vlasim (9.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 5/7/195:00 PM | ||||||
(3.) Zbrojovka Brno | 2:0 | Hradec Kralove (4.) | ||||
Wed 5/8/1910:15 AM | ||||||
(7.) Pardubice | 0:0 | Banik Sokolov (12.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(14.) 1.SC Znojmo | 2:3 | FC MAS Taborsko (15.) | ||||
(10.) Vlasim | 0:3 | Fotbal Trinec (9.) | ||||
(1.) C. Budejovice | 3:1 | Chrudim (13.) | ||||
(16.) Viktoria Zizkov | 2:0 | Vitkovice (8.) | ||||
(11.) 1.SK Prostejov | 1:1 | Jihlava (2.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(5.) Usti nad Labem | 0:2 | Varnsdorf (6.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/11/1910:00 AM | ||||||
(13.) Chrudim | 2:1 | Vlasim (10.) | ||||
10:15 AM | ||||||
(12.) Banik Sokolov | 2:2 | 1.SC Znojmo (14.) | ||||
(8.) Fotbal Trinec | 4:0 | Viktoria Zizkov (16.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(9.) Vitkovice | 2:4 | Zbrojovka Brno (3.) | ||||
Sun 5/12/193:00 PM | ||||||
(15.) FC MAS Taborsko | 3:3 | Pardubice (7.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(6.) Varnsdorf | 0:0 | 1.SK Prostejov (11.) | ||||
(2.) Jihlava | 1:1 | C. Budejovice (1.) | ||||
(4.) Hradec Kralove | 2:0 | Usti nad Labem (5.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/18/193:00 PM | ||||||
(1.) C. Budejovice | 3:0 | Varnsdorf (6.) | ||||
(16.) Viktoria Zizkov | 2:0 | Vlasim (12.) | ||||
(11.) 1.SK Prostejov | 0:0 | Chrudim (13.) | ||||
(7.) Pardubice | 0:0 | Hradec Kralove (4.) | ||||
(14.) 1.SC Znojmo | 0:3 | Vitkovice (8.) | ||||
(15.) FC MAS Taborsko | 0:1 | Banik Sokolov (10.) | ||||
(5.) Usti nad Labem | 2:3 | Jihlava (2.) | ||||
(3.) Zbrojovka Brno | 5:0 | Fotbal Trinec (9.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/25/193:00 PM | ||||||
(11.) Banik Sokolov | 1:5 | Usti nad Labem (5.) | ||||
(13.) Chrudim | 1:2 | Viktoria Zizkov (14.) | ||||
(12.) Vlasim | 0:1 | 1.SK Prostejov (10.) | ||||
(8.) Vitkovice | 1:0 | Pardubice (7.) | ||||
(2.) Jihlava | 1:6 | Zbrojovka Brno (3.) | ||||
(6.) Varnsdorf | 7:1 | 1.SC Znojmo (16.) | ||||
(9.) Fotbal Trinec | 2:3 | C. Budejovice (1.) | ||||
(4.) Hradec Kralove | 1:0 | FC MAS Taborsko (15.) |