National League
England
League level:
Fifth Tier
- Number of teams: 24 teams
- Players: 592
- Foreigners: 133 Players 22.5%
- ø-Market value: €1k
- ø-Age: 27.1
Complete National League schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/3/204:00 PM | ||||||
(8.) Torquay | 1:0 | Stockport (20.) | ||||
(11.) Altrincham | 0:0 | Weymouth FC (12.) | ||||
(23.) Barnet | 1:5 | Eastleigh (1.) | ||||
(14.) Dover Athletic | 1:0 | Notts County (15.) | ||||
(3.) Halifax Town | 2:0 | Dag & Red FC (21.) | ||||
(5.) Hartlepool | 2:1 | Aldershot (17.) | ||||
(6.) Woking | 2:1 | Solihull Moors (19.) | ||||
(7.) Wrexham | 2:1 | Boreham Wood (18.) | ||||
(2.) Sutton Utd | 3:0 | Maidenhead Utd. (22.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(9.) King's Lynn | 2:2 | Yeovil Town (10.) | ||||
Tue 10/20/208:45 PM | ||||||
(4.) Wealdstone | 3:2 | Chesterfield FC (16.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 10/6/208:45 PM | ||||||
(10.) Stockport | 2:1 | Halifax Town (8.) | ||||
(15.) Weymouth FC | 0:1 | Woking (4.) | ||||
(21.) Aldershot | 1:2 | Sutton Utd (2.) | ||||
(17.) Bromley | -:- | Dover Athletic (18.) | ||||
(20.) Chesterfield FC | 1:2 | Hartlepool (3.) | ||||
(22.) Dag & Red FC | 1:2 | Barnet (13.) | ||||
(14.) Yeovil Town | 2:2 | Wealdstone (6.) | ||||
(1.) Eastleigh | 2:1 | Torquay (11.) | ||||
(23.) Maidenhead Utd. | 2:3 | King's Lynn (5.) | ||||
(9.) Solihull Moors | 1:0 | Wrexham (12.) | ||||
Wed 10/7/208:45 PM | ||||||
(7.) Notts County | 3:1 | Altrincham (16.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/10/204:00 PM | ||||||
(23.) Maidenhead Utd. | 0:4 | Hartlepool (1.) | ||||
(5.) Notts County | 4:2 | Barnet (15.) | ||||
(4.) Solihull Moors | 5:0 | King's Lynn (11.) | ||||
(18.) Boreham Wood | 0:0 | Halifax Town (9.) | ||||
(21.) Bromley | 1:2 | Torquay (6.) | ||||
(12.) Chesterfield FC | 4:0 | Woking (8.) | ||||
(13.) Stockport | -:- | Dover Athletic (20.) | ||||
(19.) Weymouth FC | 0:1 | Sutton Utd (2.) | ||||
(3.) Eastleigh | 1:1 | Altrincham (17.) | ||||
(16.) Yeovil Town | 0:1 | Wrexham (7.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(14.) Dag & Red FC | 1:0 | Wealdstone (10.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 10/12/208:45 PM | ||||||
(9.) Wrexham | 0:1 | Maidenhead Utd. (18.) | ||||
Tue 10/13/208:45 PM | ||||||
(14.) King's Lynn | 0:3 | Boreham Wood (12.) | ||||
(4.) Sutton Utd | 0:1 | Notts County (3.) | ||||
(10.) Barnet | 1:0 | Weymouth FC (21.) | ||||
(22.) Dover Athletic | -:- | Aldershot (23.) | ||||
(5.) Torquay | 2:1 | Chesterfield FC (15.) | ||||
(11.) Halifax Town | 1:1 | Yeovil Town (16.) | ||||
(13.) Wealdstone | 2:5 | Stockport (8.) | ||||
(6.) Woking | 2:0 | Dag & Red FC (17.) | ||||
(1.) Hartlepool | 0:0 | Bromley (20.) | ||||
Wed 11/11/208:45 PM | ||||||
(19.) Altrincham | 0:2 | Solihull Moors (2.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/17/204:00 PM | ||||||
(1.) Solihull Moors | 1:0 | Boreham Wood (14.) | ||||
(7.) Torquay | -:- | Dover Athletic (23.) | ||||
(18.) Dag & Red FC | 0:0 | Yeovil Town (16.) | ||||
(9.) Wealdstone | 4:3 | Wrexham (12.) | ||||
(17.) Weymouth FC | 2:1 | King's Lynn (19.) | ||||
(8.) Eastleigh | 2:2 | Aldershot (22.) | ||||
(3.) Woking | 0:0 | Halifax Town (11.) | ||||
(4.) Notts County | 2:3 | Maidenhead Utd. (13.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(20.) Chesterfield FC | 1:2 | Stockport (5.) | ||||
Tue 11/24/208:00 PM | ||||||
(21.) Altrincham | 0:1 | Bromley (15.) | ||||
(10.) Barnet | 0:0 | Hartlepool (2.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 10/27/208:00 PM | ||||||
(15.) Wrexham | 0:0 | Barnet (11.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(2.) Hartlepool | 1:1 | Altrincham (21.) | ||||
(16.) Yeovil Town | 1:2 | Sutton Utd (4.) | ||||
(19.) King's Lynn | 2:3 | Wealdstone (7.) | ||||
(22.) Aldershot | 1:4 | Torquay (3.) | ||||
(12.) Boreham Wood | 1:0 | Woking (8.) | ||||
(13.) Bromley | 3:2 | Weymouth FC (17.) | ||||
(23.) Dover Athletic | -:- | Eastleigh (10.) | ||||
(9.) Maidenhead Utd. | 2:1 | Dag & Red FC (18.) | ||||
(6.) Stockport | 0:0 | Solihull Moors (1.) | ||||
Tue 11/17/208:45 PM | ||||||
(14.) Halifax Town | 1:1 | Notts County (5.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/31/204:00 PM | ||||||
(18.) King's Lynn | 3:2 | Woking (11.) | ||||
(6.) Maidenhead Utd. | 3:1 | Solihull Moors (2.) | ||||
(14.) Bromley | 1:2 | Eastleigh (7.) | ||||
(23.) Dover Athletic | -:- | Altrincham (22.) | ||||
(9.) Stockport | 1:2 | Weymouth FC (16.) | ||||
(20.) Yeovil Town | 0:1 | Chesterfield FC (19.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(4.) Hartlepool | 0:5 | Torquay (1.) | ||||
Sat 11/7/204:00 PM | ||||||
(21.) Aldershot | 1:0 | Notts County (8.) | ||||
Tue 11/10/208:45 PM | ||||||
(13.) Boreham Wood | 0:1 | Dag & Red FC (17.) | ||||
(15.) Halifax Town | 0:1 | Wealdstone (3.) | ||||
Tue 11/24/208:00 PM | ||||||
(10.) Wrexham | 4:0 | Sutton Utd (5.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/14/204:00 PM | ||||||
(10.) Woking | 1:1 | Yeovil Town (21.) | ||||
(22.) Altrincham | 1:2 | Aldershot (16.) | ||||
(14.) Barnet | 1:3 | Bromley (12.) | ||||
(20.) Chesterfield FC | 1:2 | Maidenhead Utd. (4.) | ||||
(3.) Sutton Utd | 5:1 | King's Lynn (19.) | ||||
(1.) Torquay | 1:1 | Boreham Wood (13.) | ||||
Tue 12/15/208:45 PM | ||||||
(2.) Solihull Moors | 2:1 | Halifax Town (15.) | ||||
(17.) Weymouth FC | 2:3 | Wrexham (7.) | ||||
Tue 1/19/218:00 PM | ||||||
(18.) Dag & Red FC | 0:2 | Stockport (6.) | ||||
Tue 2/16/216:00 PM | ||||||
(5.) Eastleigh | 2:1 | Hartlepool (9.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 11/17/208:00 PM | ||||||
(10.) Hartlepool | 0:1 | Wrexham (4.) | ||||
(3.) Sutton Utd | 1:1 | Dag & Red FC (17.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(16.) Aldershot | 0:0 | Maidenhead Utd. (6.) | ||||
(22.) Altrincham | 3:2 | Chesterfield FC (21.) | ||||
(18.) Barnet | 0:2 | King's Lynn (13.) | ||||
(11.) Bromley | 1:1 | Boreham Wood (14.) | ||||
(23.) Dover Athletic | -:- | Woking (12.) | ||||
(2.) Eastleigh | 2:0 | Wealdstone (9.) | ||||
Tue 12/15/208:45 PM | ||||||
(7.) Notts County | 1:0 | Stockport (8.) | ||||
Tue 1/5/218:45 PM | ||||||
(20.) Weymouth FC | 0:3 | Yeovil Town (15.) | ||||
Tue 3/23/218:00 PM | ||||||
(1.) Torquay | 2:0 | Solihull Moors (5.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/21/204:00 PM | ||||||
(13.) King's Lynn | -:- | Dover Athletic (23.) | ||||
(3.) Wrexham | 1:0 | Aldershot (17.) | ||||
(16.) Yeovil Town | 1:3 | Hartlepool (9.) | ||||
(6.) Maidenhead Utd. | 2:2 | Bromley (12.) | ||||
(14.) Boreham Wood | 0:1 | Altrincham (15.) | ||||
(22.) Chesterfield FC | 2:3 | Notts County (8.) | ||||
(20.) Halifax Town | 1:2 | Torquay (1.) | ||||
(10.) Woking | 4:1 | Barnet (19.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(11.) Wealdstone | 3:3 | Sutton Utd (5.) | ||||
Tue 3/23/218:00 PM | ||||||
(7.) Stockport | 3:0 | Eastleigh (4.) | ||||
Tue 5/11/218:00 PM | ||||||
(2.) Solihull Moors | 2:1 | Weymouth FC (21.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/27/208:45 PM | ||||||
(5.) Notts County | 3:0 | Wealdstone (11.) | ||||
Sat 11/28/204:00 PM | ||||||
(14.) Altrincham | 2:0 | Maidenhead Utd. (8.) | ||||
(12.) Bromley | 1:1 | Wrexham (4.) | ||||
(3.) Sutton Utd | 1:0 | Halifax Town (21.) | ||||
(22.) Weymouth FC | 1:2 | Chesterfield FC (18.) | ||||
Tue 12/15/208:45 PM | ||||||
(1.) Torquay | 0:1 | Dag & Red FC (16.) | ||||
Tue 12/22/207:00 PM | ||||||
(6.) Hartlepool | 4:0 | Stockport (9.) | ||||
Tue 1/12/218:45 PM | ||||||
(23.) Dover Athletic | -:- | Boreham Wood (17.) | ||||
Tue 1/19/218:00 PM | ||||||
(7.) Eastleigh | 0:1 | King's Lynn (13.) | ||||
Tue 2/16/218:00 PM | ||||||
(19.) Aldershot | 1:3 | Solihull Moors (2.) | ||||
Tue 3/2/218:45 PM | ||||||
(20.) Barnet | 1:4 | Yeovil Town (15.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 12/1/208:00 PM | ||||||
(19.) Chesterfield FC | 0:0 | Aldershot (20.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(12.) Woking | 0:1 | Sutton Utd (3.) | ||||
(6.) Wrexham | 0:1 | Altrincham (11.) | ||||
(17.) Yeovil Town | 1:3 | Eastleigh (5.) | ||||
(14.) King's Lynn | 1:4 | Bromley (9.) | ||||
(2.) Solihull Moors | 2:0 | Hartlepool (7.) | ||||
(13.) Wealdstone | 1:2 | Torquay (1.) | ||||
Wed 12/2/208:00 PM | ||||||
(16.) Dag & Red FC | 0:0 | Notts County (4.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(18.) Halifax Town | 5:2 | Barnet (21.) | ||||
Tue 2/2/218:45 PM | ||||||
(15.) Boreham Wood | 1:0 | Weymouth FC (22.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/5/204:00 PM | ||||||
(1.) Torquay | 3:1 | Wrexham (6.) | ||||
(22.) Weymouth FC | 1:5 | Halifax Town (15.) | ||||
(5.) Eastleigh | 0:1 | Maidenhead Utd. (7.) | ||||
(9.) Hartlepool | 1:2 | Boreham Wood (12.) | ||||
(17.) Aldershot | 2:1 | Dag & Red FC (18.) | ||||
(4.) Notts County | 1:0 | Woking (14.) | ||||
(21.) Barnet | 0:0 | Wealdstone (13.) | ||||
(2.) Sutton Utd | 4:1 | Solihull Moors (3.) | ||||
(11.) Bromley | 0:2 | Stockport (8.) | ||||
Tue 3/23/218:00 PM | ||||||
(10.) Altrincham | 3:0 | King's Lynn (16.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 12/8/208:00 PM | ||||||
(2.) Sutton Utd | 0:1 | Chesterfield FC (18.) | ||||
(7.) Hartlepool | 2:0 | King's Lynn (19.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(21.) Barnet | 1:2 | Stockport (5.) | ||||
(1.) Torquay | 2:1 | Maidenhead Utd. (10.) | ||||
(13.) Bromley | 1:2 | Yeovil Town (16.) | ||||
(22.) Weymouth FC | 2:3 | Dag & Red FC (14.) | ||||
(20.) Aldershot | 1:3 | Halifax Town (12.) | ||||
(4.) Notts County | 0:1 | Boreham Wood (11.) | ||||
Sat 1/23/214:00 PM | ||||||
(23.) Dover Athletic | -:- | Solihull Moors (3.) | ||||
Tue 2/2/218:00 PM | ||||||
(6.) Eastleigh | 1:1 | Wrexham (8.) | ||||
Tue 3/2/218:00 PM | ||||||
(9.) Altrincham | 1:0 | Woking (17.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/12/204:00 PM | ||||||
(15.) Woking | 3:0 | Hartlepool (10.) | ||||
(19.) King's Lynn | 0:0 | Torquay (1.) | ||||
(8.) Boreham Wood | 3:2 | Aldershot (20.) | ||||
(3.) Solihull Moors | 0:1 | Bromley (13.) | ||||
(16.) Chesterfield FC | 6:0 | Barnet (21.) | ||||
(14.) Wealdstone | 2:1 | Weymouth FC (22.) | ||||
(18.) Dag & Red FC | 0:1 | Altrincham (5.) | ||||
Tue 12/22/208:00 PM | ||||||
(12.) Halifax Town | 3:1 | Eastleigh (7.) | ||||
Sat 1/16/214:00 PM | ||||||
(9.) Wrexham | -:- | Dover Athletic (23.) | ||||
Tue 2/2/218:00 PM | ||||||
(6.) Stockport | 0:2 | Sutton Utd (2.) | ||||
Tue 3/23/218:45 PM | ||||||
(17.) Yeovil Town | 2:2 | Notts County (4.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/26/204:00 PM | ||||||
(18.) Aldershot | 3:0 | Woking (15.) | ||||
(8.) Maidenhead Utd. | 4:0 | Wealdstone (14.) | ||||
(5.) Altrincham | 1:1 | Stockport (7.) | ||||
(1.) Torquay | 6:1 | Yeovil Town (17.) | ||||
(9.) Eastleigh | 0:0 | Weymouth FC (22.) | ||||
(6.) Hartlepool | 3:1 | Halifax Town (12.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(23.) Dover Athletic | -:- | Dag & Red FC (19.) | ||||
Tue 1/5/218:45 PM | ||||||
(3.) Solihull Moors | 2:1 | Chesterfield FC (16.) | ||||
Tue 2/16/218:45 PM | ||||||
(20.) King's Lynn | 0:1 | Notts County (4.) | ||||
Tue 3/23/218:00 PM | ||||||
(13.) Bromley | 1:3 | Sutton Utd (2.) | ||||
Tue 4/20/218:45 PM | ||||||
(10.) Boreham Wood | 0:0 | Barnet (21.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 12/28/201:30 PM | ||||||
(17.) Woking | 0:0 | Eastleigh (8.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(22.) Weymouth FC | 3:4 | Torquay (1.) | ||||
(10.) Halifax Town | 3:2 | Altrincham (7.) | ||||
(16.) Yeovil Town | 3:0 | Aldershot (19.) | ||||
(4.) Notts County | 0:1 | Hartlepool (5.) | ||||
(6.) Stockport | 2:0 | Wrexham (12.) | ||||
Tue 2/16/218:00 PM | ||||||
(18.) Dag & Red FC | 1:0 | Bromley (15.) | ||||
Tue 3/2/218:45 PM | ||||||
(13.) Wealdstone | 1:0 | Boreham Wood (11.) | ||||
Tue 5/11/218:45 PM | ||||||
(14.) Chesterfield FC | 4:1 | King's Lynn (20.) | ||||
Tue 5/25/218:45 PM | ||||||
(21.) Barnet | 2:0 | Maidenhead Utd. (9.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/2/214:00 PM | ||||||
(14.) Yeovil Town | 2:1 | Torquay (1.) | ||||
(12.) Chesterfield FC | 1:0 | Solihull Moors (4.) | ||||
(6.) Stockport | 2:2 | Altrincham (8.) | ||||
(22.) Weymouth FC | 1:1 | Eastleigh (10.) | ||||
(17.) Woking | 0:1 | Aldershot (19.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(21.) Barnet | 0:3 | Boreham Wood (9.) | ||||
Tue 3/2/218:00 PM | ||||||
(11.) Halifax Town | 1:1 | Hartlepool (5.) | ||||
(2.) Sutton Utd | 3:2 | Bromley (16.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(3.) Notts County | 2:2 | King's Lynn (20.) | ||||
Tue 4/20/218:45 PM | ||||||
(15.) Wealdstone | 0:6 | Maidenhead Utd. (7.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/9/214:00 PM | ||||||
(2.) Sutton Utd | 2:2 | Altrincham (9.) | ||||
(3.) Hartlepool | 3:1 | Wealdstone (17.) | ||||
(20.) King's Lynn | 1:1 | Halifax Town (12.) | ||||
Tue 2/2/218:00 PM | ||||||
(16.) Aldershot | 2:1 | Barnet (21.) | ||||
Tue 2/16/218:00 PM | ||||||
(13.) Wrexham | 2:0 | Woking (19.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(8.) Maidenhead Utd. | 0:0 | Stockport (5.) | ||||
(11.) Boreham Wood | 2:3 | Yeovil Town (14.) | ||||
Tue 3/2/218:00 PM | ||||||
(6.) Solihull Moors | 0:1 | Dag & Red FC (15.) | ||||
Tue 4/27/218:45 PM | ||||||
(18.) Bromley | 1:2 | Chesterfield FC (10.) | ||||
(7.) Eastleigh | 2:0 | Notts County (4.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/23/214:00 PM | ||||||
(7.) Chesterfield FC | 2:1 | Wrexham (14.) | ||||
(17.) Wealdstone | 3:4 | Aldershot (16.) | ||||
(22.) Weymouth FC | 1:0 | Hartlepool (3.) | ||||
(15.) Dag & Red FC | 3:2 | King's Lynn (20.) | ||||
(18.) Bromley | 1:2 | Halifax Town (10.) | ||||
(19.) Woking | 0:0 | Maidenhead Utd. (8.) | ||||
(6.) Notts County | 0:0 | Torquay (1.) | ||||
(21.) Barnet | 1:2 | Altrincham (4.) | ||||
(5.) Stockport | 1:1 | Boreham Wood (13.) | ||||
(2.) Sutton Utd | 3:0 | Eastleigh (12.) | ||||
Tue 4/27/218:00 PM | ||||||
(11.) Yeovil Town | 3:0 | Solihull Moors (9.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 1/26/218:00 PM | ||||||
(1.) Torquay | 0:0 | Sutton Utd (2.) | ||||
(14.) Wrexham | 0:0 | Halifax Town (11.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(12.) Boreham Wood | 0:0 | Chesterfield FC (9.) | ||||
(18.) Bromley | 2:2 | Woking (19.) | ||||
(23.) Dover Athletic | -:- | Barnet (22.) | ||||
(8.) Eastleigh | 3:0 | Dag & Red FC (15.) | ||||
(16.) Aldershot | 0:2 | Weymouth FC (21.) | ||||
(3.) Altrincham | 2:0 | Wealdstone (17.) | ||||
Wed 1/27/218:45 PM | ||||||
(5.) Maidenhead Utd. | 4:2 | Yeovil Town (13.) | ||||
Tue 4/13/218:00 PM | ||||||
(7.) Solihull Moors | 2:1 | Notts County (10.) | ||||
Tue 4/27/218:00 PM | ||||||
(20.) King's Lynn | 0:4 | Stockport (4.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/30/214:00 PM | ||||||
(22.) Barnet | 0:2 | Torquay (1.) | ||||
(13.) Boreham Wood | 1:2 | Eastleigh (7.) | ||||
(21.) Weymouth FC | 0:1 | Notts County (9.) | ||||
(19.) Woking | 1:4 | Stockport (3.) | ||||
(14.) Yeovil Town | -:- | Dover Athletic (23.) | ||||
(15.) Dag & Red FC | 2:2 | Chesterfield FC (10.) | ||||
(11.) Halifax Town | 2:3 | Maidenhead Utd. (4.) | ||||
(5.) Hartlepool | 1:0 | Sutton Utd (2.) | ||||
(20.) King's Lynn | 0:2 | Wrexham (12.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(17.) Bromley | 2:0 | Aldershot (16.) | ||||
Tue 3/30/218:45 PM | ||||||
(6.) Solihull Moors | 3:0 | Wealdstone (18.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 2/2/218:00 PM | ||||||
(1.) Torquay | 1:2 | Altrincham (4.) | ||||
Sat 2/6/214:00 PM | ||||||
(13.) Wrexham | 2:2 | Dag & Red FC (15.) | ||||
(6.) Eastleigh | 1:1 | Solihull Moors (5.) | ||||
(7.) Maidenhead Utd. | 0:1 | Boreham Wood (12.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(3.) Stockport | 1:0 | Yeovil Town (14.) | ||||
Tue 3/23/218:45 PM | ||||||
(19.) Wealdstone | 0:1 | Woking (18.) | ||||
Tue 4/20/218:00 PM | ||||||
(16.) Aldershot | 1:1 | King's Lynn (20.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(11.) Chesterfield FC | 1:2 | Halifax Town (10.) | ||||
Tue 4/27/218:00 PM | ||||||
(2.) Sutton Utd | 1:0 | Barnet (22.) | ||||
Sat 5/15/214:00 PM | ||||||
(9.) Notts County | 2:2 | Bromley (17.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 2/9/217:00 PM | ||||||
(5.) Hartlepool | 2:0 | Solihull Moors (8.) | ||||
(6.) Notts County | 3:1 | Dag & Red FC (16.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(4.) Eastleigh | 1:0 | Yeovil Town (15.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(2.) Torquay | 1:1 | Wealdstone (19.) | ||||
(7.) Altrincham | 1:2 | Wrexham (12.) | ||||
(14.) Bromley | 2:0 | King's Lynn (20.) | ||||
Tue 2/16/218:00 PM | ||||||
(21.) Barnet | 2:1 | Halifax Town (13.) | ||||
Tue 3/23/218:00 PM | ||||||
(17.) Aldershot | 0:1 | Chesterfield FC (10.) | ||||
Tue 5/11/219:00 PM | ||||||
(1.) Sutton Utd | 3:2 | Woking (18.) | ||||
Tue 5/18/218:45 PM | ||||||
(22.) Weymouth FC | 1:3 | Boreham Wood (11.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/13/214:00 PM | ||||||
(15.) Yeovil Town | 2:0 | Altrincham (9.) | ||||
(1.) Sutton Utd | 2:0 | Boreham Wood (11.) | ||||
(4.) Stockport | 0:0 | Aldershot (17.) | ||||
Tue 3/2/218:45 PM | ||||||
(8.) Chesterfield FC | 1:0 | Eastleigh (7.) | ||||
Tue 3/23/218:00 PM | ||||||
(16.) Dag & Red FC | 0:1 | Hartlepool (3.) | ||||
Tue 4/20/218:45 PM | ||||||
(18.) Woking | 0:2 | Torquay (2.) | ||||
Tue 4/27/218:45 PM | ||||||
(10.) Maidenhead Utd. | 0:1 | Weymouth FC (20.) | ||||
Tue 5/11/218:45 PM | ||||||
(19.) Wealdstone | 0:1 | Bromley (14.) | ||||
Tue 5/18/218:00 PM | ||||||
(12.) Wrexham | 0:1 | Notts County (5.) | ||||
Wed 5/19/217:00 PM | ||||||
(6.) Solihull Moors | 1:0 | Barnet (22.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/20/214:00 PM | ||||||
(7.) Notts County | 0:1 | Chesterfield FC (5.) | ||||
(22.) Barnet | 0:2 | Woking (17.) | ||||
(1.) Sutton Utd | 4:1 | Wealdstone (19.) | ||||
(14.) Bromley | 2:2 | Maidenhead Utd. (11.) | ||||
(20.) Weymouth FC | 0:0 | Solihull Moors (8.) | ||||
(16.) Aldershot | 3:0 | Wrexham (13.) | ||||
(4.) Eastleigh | 1:0 | Stockport (6.) | ||||
(3.) Hartlepool | 2:1 | Yeovil Town (15.) | ||||
(10.) Altrincham | 2:3 | Boreham Wood (9.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(2.) Torquay | 2:3 | Halifax Town (12.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 2/23/218:00 PM | ||||||
(14.) Wrexham | 0:0 | Hartlepool (3.) | ||||
(18.) Dag & Red FC | 1:2 | Sutton Utd (1.) | ||||
(11.) Maidenhead Utd. | 2:4 | Aldershot (16.) | ||||
(8.) Solihull Moors | 1:2 | Torquay (2.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(13.) Yeovil Town | 3:1 | Weymouth FC (21.) | ||||
(20.) King's Lynn | 5:1 | Barnet (22.) | ||||
(6.) Stockport | 0:0 | Notts County (7.) | ||||
(9.) Boreham Wood | 1:1 | Bromley (15.) | ||||
(19.) Wealdstone | 0:0 | Eastleigh (5.) | ||||
(4.) Chesterfield FC | 1:0 | Altrincham (10.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/27/214:00 PM | ||||||
(20.) King's Lynn | 2:2 | Weymouth FC (21.) | ||||
(9.) Boreham Wood | 2:2 | Solihull Moors (8.) | ||||
(5.) Stockport | 2:0 | Chesterfield FC (7.) | ||||
(14.) Bromley | 3:1 | Altrincham (13.) | ||||
(11.) Wrexham | 4:1 | Wealdstone (19.) | ||||
(12.) Yeovil Town | 1:0 | Dag & Red FC (18.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(3.) Hartlepool | 1:0 | Barnet (22.) | ||||
Tue 4/27/218:00 PM | ||||||
(10.) Halifax Town | 1:0 | Woking (17.) | ||||
Tue 5/11/218:45 PM | ||||||
(15.) Maidenhead Utd. | 0:4 | Notts County (6.) | ||||
Tue 5/18/218:45 PM | ||||||
(16.) Aldershot | 1:3 | Eastleigh (4.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/6/214:00 PM | ||||||
(2.) Torquay | 0:1 | Hartlepool (3.) | ||||
(4.) Chesterfield FC | 3:0 | Yeovil Town (13.) | ||||
(20.) Wealdstone | 1:2 | Halifax Town (9.) | ||||
(19.) Weymouth FC | 1:0 | Stockport (6.) | ||||
(18.) Dag & Red FC | 2:2 | Boreham Wood (10.) | ||||
(17.) Woking | 3:0 | King's Lynn (21.) | ||||
(5.) Eastleigh | 1:2 | Bromley (11.) | ||||
(8.) Solihull Moors | 1:1 | Maidenhead Utd. (15.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(1.) Sutton Utd | 0:0 | Wrexham (12.) | ||||
Tue 3/30/218:00 PM | ||||||
(7.) Notts County | 0:1 | Aldershot (16.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/6/214:00 PM | ||||||
(19.) Weymouth FC | 2:1 | Bromley (12.) | ||||
Tue 3/9/218:00 PM | ||||||
(22.) Barnet | 0:2 | Wrexham (11.) | ||||
(1.) Sutton Utd | 2:1 | Yeovil Town (14.) | ||||
(18.) Dag & Red FC | 2:1 | Maidenhead Utd. (15.) | ||||
(9.) Solihull Moors | 0:5 | Stockport (4.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(20.) Wealdstone | 3:1 | King's Lynn (21.) | ||||
(17.) Woking | 0:0 | Boreham Wood (10.) | ||||
(8.) Notts County | 1:2 | Halifax Town (7.) | ||||
(13.) Altrincham | 1:1 | Hartlepool (3.) | ||||
Tue 4/27/218:00 PM | ||||||
(2.) Torquay | 2:1 | Aldershot (16.) |
31.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/13/214:00 PM | ||||||
(9.) Wrexham | 2:0 | Weymouth FC (19.) | ||||
(13.) Yeovil Town | 2:1 | Woking (18.) | ||||
(15.) Aldershot | 2:1 | Altrincham (16.) | ||||
(12.) Bromley | 2:2 | Barnet (22.) | ||||
(5.) Halifax Town | 1:0 | Solihull Moors (11.) | ||||
(3.) Hartlepool | 0:0 | Eastleigh (7.) | ||||
(21.) King's Lynn | 0:1 | Sutton Utd (1.) | ||||
(14.) Maidenhead Utd. | 2:0 | Chesterfield FC (6.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(10.) Boreham Wood | 0:0 | Torquay (2.) | ||||
Tue 5/11/218:00 PM | ||||||
(4.) Stockport | 1:1 | Dag & Red FC (17.) |
32.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 3/16/218:00 PM | ||||||
(9.) Wrexham | 2:2 | Eastleigh (6.) | ||||
(5.) Halifax Town | 1:0 | Aldershot (16.) | ||||
(21.) King's Lynn | 2:2 | Hartlepool (3.) | ||||
(4.) Stockport | 2:1 | Barnet (22.) | ||||
(7.) Chesterfield FC | 0:1 | Sutton Utd (1.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(18.) Woking | 1:1 | Altrincham (15.) | ||||
(17.) Dag & Red FC | 1:1 | Weymouth FC (19.) | ||||
(14.) Yeovil Town | 1:2 | Bromley (11.) | ||||
(12.) Maidenhead Utd. | 4:1 | Torquay (2.) | ||||
(10.) Boreham Wood | 2:2 | Notts County (8.) |
33.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/20/214:00 PM | ||||||
(16.) Altrincham | 0:1 | Dag & Red FC (17.) | ||||
(8.) Notts County | 2:0 | Yeovil Town (14.) | ||||
(22.) Barnet | 0:2 | Chesterfield FC (7.) | ||||
(1.) Sutton Utd | 1:1 | Stockport (4.) | ||||
(2.) Torquay | 1:0 | King's Lynn (21.) | ||||
(19.) Weymouth FC | 4:0 | Wealdstone (20.) | ||||
(9.) Bromley | 1:0 | Solihull Moors (13.) | ||||
(6.) Eastleigh | 1:0 | Halifax Town (5.) | ||||
(15.) Aldershot | 3:3 | Boreham Wood (11.) | ||||
(3.) Hartlepool | 1:0 | Woking (18.) |
34.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/13/214:00 PM | ||||||
(20.) Wealdstone | 0:1 | Notts County (6.) | ||||
Sat 3/27/214:00 PM | ||||||
(5.) Chesterfield FC | 1:0 | Weymouth FC (19.) | ||||
(17.) Dag & Red FC | 1:0 | Torquay (2.) | ||||
(7.) Halifax Town | 2:2 | Sutton Utd (1.) | ||||
(9.) Wrexham | 3:0 | Bromley (10.) | ||||
(14.) Yeovil Town | 3:1 | Barnet (22.) | ||||
(21.) King's Lynn | 2:1 | Eastleigh (8.) | ||||
(11.) Solihull Moors | 1:0 | Aldershot (16.) | ||||
(4.) Stockport | 1:1 | Hartlepool (3.) | ||||
7:15 PM | ||||||
(13.) Maidenhead Utd. | 0:1 | Altrincham (15.) |
35.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/2/211:15 PM | ||||||
(6.) Notts County | 1:0 | Wrexham (9.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(3.) Hartlepool | 2:1 | Dag & Red FC (17.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(16.) Aldershot | 1:2 | Stockport (4.) | ||||
(22.) Barnet | 0:2 | Solihull Moors (10.) | ||||
(2.) Torquay | 1:0 | Woking (19.) | ||||
(18.) Weymouth FC | 2:1 | Maidenhead Utd. (14.) | ||||
(11.) Bromley | 2:2 | Wealdstone (20.) | ||||
(12.) Boreham Wood | 0:0 | Sutton Utd (1.) | ||||
(8.) Eastleigh | 0:1 | Chesterfield FC (5.) | ||||
Sat 5/22/214:00 PM | ||||||
(13.) Altrincham | 4:3 | Yeovil Town (15.) |
36.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 4/5/214:00 PM | ||||||
(19.) Woking | 2:4 | Notts County (5.) | ||||
(10.) Wrexham | 0:1 | Torquay (2.) | ||||
(12.) Boreham Wood | 2:2 | Hartlepool (3.) | ||||
(17.) Dag & Red FC | 0:2 | Aldershot (16.) | ||||
(7.) Halifax Town | 3:2 | Weymouth FC (18.) | ||||
(14.) Maidenhead Utd. | 0:1 | Eastleigh (8.) | ||||
(9.) Solihull Moors | 0:0 | Sutton Utd (1.) | ||||
(20.) Wealdstone | 5:1 | Barnet (22.) | ||||
4:05 PM | ||||||
(21.) King's Lynn | 2:0 | Altrincham (13.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(4.) Stockport | 0:0 | Bromley (11.) |
37.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/10/214:00 PM | ||||||
(14.) Altrincham | 0:1 | Halifax Town (6.) | ||||
(21.) King's Lynn | 1:2 | Chesterfield FC (5.) | ||||
(15.) Maidenhead Utd. | 0:0 | Barnet (22.) | ||||
(2.) Torquay | 2:1 | Weymouth FC (18.) | ||||
(10.) Boreham Wood | 3:1 | Wealdstone (20.) | ||||
(12.) Wrexham | 0:3 | Stockport (4.) | ||||
(9.) Bromley | 1:0 | Dag & Red FC (17.) | ||||
(8.) Eastleigh | 0:0 | Woking (19.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(3.) Hartlepool | 2:0 | Notts County (7.) | ||||
Tue 5/11/218:00 PM | ||||||
(13.) Aldershot | 2:0 | Yeovil Town (16.) |
38.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/7/204:00 PM | ||||||
(19.) Wealdstone | 1:0 | Altrincham (15.) | ||||
Wed 1/27/218:45 PM | ||||||
(5.) Notts County | 2:0 | Solihull Moors (13.) | ||||
Tue 4/13/218:00 PM | ||||||
(4.) Stockport | 4:0 | King's Lynn (21.) | ||||
(1.) Sutton Utd | 0:1 | Torquay (2.) | ||||
(17.) Dag & Red FC | 2:0 | Eastleigh (8.) | ||||
(7.) Halifax Town | 0:4 | Wrexham (10.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(6.) Chesterfield FC | 0:0 | Boreham Wood (11.) | ||||
(18.) Weymouth FC | 0:3 | Aldershot (12.) | ||||
(20.) Woking | 3:4 | Bromley (9.) | ||||
Tue 5/18/218:45 PM | ||||||
(16.) Yeovil Town | 0:0 | Maidenhead Utd. (14.) |
39.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/17/211:15 PM | ||||||
(6.) Halifax Town | 4:2 | King's Lynn (21.) | ||||
1:30 PM | ||||||
(7.) Chesterfield FC | 1:2 | Bromley (9.) | ||||
(17.) Dag & Red FC | 3:2 | Solihull Moors (12.) | ||||
(19.) Wealdstone | 2:7 | Hartlepool (3.) | ||||
(20.) Woking | 0:4 | Wrexham (10.) | ||||
(14.) Yeovil Town | 1:0 | Boreham Wood (11.) | ||||
(5.) Notts County | 0:1 | Eastleigh (8.) | ||||
(22.) Barnet | 3:1 | Aldershot (13.) | ||||
(4.) Stockport | 2:2 | Maidenhead Utd. (15.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(16.) Altrincham | 0:4 | Sutton Utd (1.) |
40.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/24/214:00 PM | ||||||
(14.) Maidenhead Utd. | 2:1 | Woking (20.) | ||||
(13.) Boreham Wood | 0:3 | Stockport (4.) | ||||
(11.) Solihull Moors | 5:1 | Yeovil Town (16.) | ||||
(2.) Torquay | 2:2 | Notts County (5.) | ||||
(7.) Halifax Town | 1:2 | Bromley (9.) | ||||
(10.) Wrexham | 0:0 | Chesterfield FC (6.) | ||||
(12.) Aldershot | 2:0 | Wealdstone (19.) | ||||
(17.) Altrincham | 2:3 | Barnet (22.) | ||||
(21.) King's Lynn | 0:3 | Dag & Red FC (15.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(8.) Eastleigh | 1:0 | Sutton Utd (1.) | ||||
Sat 5/29/211:30 PM | ||||||
(3.) Hartlepool | 4:0 | Weymouth FC (18.) |
41.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/1/214:00 PM | ||||||
(17.) Altrincham | 1:1 | Notts County (5.) | ||||
(1.) Sutton Utd | 3:1 | Aldershot (12.) | ||||
(2.) Torquay | 3:1 | Eastleigh (9.) | ||||
(22.) Barnet | 0:2 | Dag & Red FC (13.) | ||||
(19.) Wealdstone | 0:2 | Yeovil Town (16.) | ||||
(20.) Woking | 2:4 | Weymouth FC (18.) | ||||
(10.) Wrexham | 2:1 | Solihull Moors (11.) | ||||
(7.) Halifax Town | 0:1 | Stockport (4.) | ||||
(21.) King's Lynn | 0:0 | Maidenhead Utd. (15.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(3.) Hartlepool | 3:1 | Chesterfield FC (6.) |
42.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 5/3/214:00 PM | ||||||
(4.) Stockport | 4:0 | Wealdstone (19.) | ||||
(18.) Weymouth FC | 0:2 | Barnet (22.) | ||||
(16.) Yeovil Town | 0:3 | Halifax Town (6.) | ||||
(13.) Boreham Wood | 5:1 | King's Lynn (21.) | ||||
(7.) Bromley | 1:0 | Hartlepool (3.) | ||||
(8.) Chesterfield FC | 0:2 | Torquay (1.) | ||||
(12.) Dag & Red FC | 3:1 | Woking (20.) | ||||
(15.) Maidenhead Utd. | 2:2 | Wrexham (10.) | ||||
(11.) Solihull Moors | 4:0 | Altrincham (17.) | ||||
Tue 5/4/216:00 PM | ||||||
(5.) Notts County | 3:2 | Sutton Utd (2.) |
43.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/8/214:00 PM | ||||||
(22.) Barnet | 1:4 | Notts County (5.) | ||||
(1.) Sutton Utd | 2:0 | Weymouth FC (18.) | ||||
(19.) Wealdstone | 0:5 | Dag & Red FC (11.) | ||||
(20.) Woking | 1:4 | Chesterfield FC (7.) | ||||
(9.) Wrexham | 3:0 | Yeovil Town (16.) | ||||
(8.) Halifax Town | 0:1 | Boreham Wood (12.) | ||||
(3.) Hartlepool | 2:4 | Maidenhead Utd. (14.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(2.) Torquay | 0:0 | Bromley (6.) | ||||
Tue 5/25/218:00 PM | ||||||
(17.) Altrincham | 1:1 | Eastleigh (10.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(21.) King's Lynn | 1:1 | Solihull Moors (13.) |
44.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/15/214:00 PM | ||||||
(13.) Boreham Wood | 2:3 | Wrexham (6.) | ||||
(12.) Solihull Moors | 2:1 | Woking (20.) | ||||
(18.) Weymouth FC | 2:1 | Altrincham (17.) | ||||
(15.) Yeovil Town | 3:1 | King's Lynn (21.) | ||||
(7.) Chesterfield FC | 0:0 | Wealdstone (19.) | ||||
(11.) Dag & Red FC | 3:0 | Halifax Town (10.) | ||||
(8.) Eastleigh | 3:0 | Barnet (22.) | ||||
(16.) Aldershot | 1:3 | Hartlepool (3.) | ||||
(14.) Maidenhead Utd. | 0:3 | Sutton Utd (1.) | ||||
Sun 5/16/211:15 PM | ||||||
(4.) Stockport | 2:2 | Torquay (2.) |
45.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/22/214:00 PM | ||||||
(2.) Torquay | 2:2 | Barnet (22.) | ||||
(19.) Wealdstone | 1:4 | Solihull Moors (11.) | ||||
(8.) Eastleigh | 1:0 | Boreham Wood (13.) | ||||
(6.) Wrexham | 5:3 | King's Lynn (21.) | ||||
(14.) Maidenhead Utd. | 1:2 | Halifax Town (10.) | ||||
(5.) Notts County | 3:0 | Weymouth FC (18.) | ||||
(16.) Aldershot | 2:3 | Bromley (9.) | ||||
(4.) Stockport | 1:1 | Woking (20.) | ||||
(7.) Chesterfield FC | 2:1 | Dag & Red FC (12.) | ||||
Sun 5/23/211:45 PM | ||||||
(1.) Sutton Utd | 3:0 | Hartlepool (3.) |
46.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/29/211:30 PM | ||||||
(11.) Solihull Moors | 2:0 | Eastleigh (9.) | ||||
(14.) Boreham Wood | 1:4 | Maidenhead Utd. (13.) | ||||
(7.) Bromley | 1:0 | Notts County (5.) | ||||
(20.) Woking | 2:4 | Wealdstone (19.) | ||||
(16.) Yeovil Town | 0:1 | Stockport (3.) | ||||
(12.) Dag & Red FC | 1:1 | Wrexham (8.) | ||||
(10.) Halifax Town | 1:2 | Chesterfield FC (6.) | ||||
(17.) Altrincham | 0:0 | Torquay (2.) | ||||
(22.) Barnet | 2:0 | Sutton Utd (1.) | ||||
(21.) King's Lynn | 4:4 | Aldershot (15.) |