National League
England
League level:
Fifth Tier
- Number of teams: 24 teams
- Players: 615
- Foreigners: 144 Players 23.4%
- ø-Market value: €11k
- ø-Age: 26.7
Complete National League schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/6/224:00 PM | ||||||
(23.) Aldershot | 1:4 | Solihull Moors (1.) | ||||
(12.) Altrincham | 1:1 | Maidstone (13.) | ||||
(3.) Barnet | 2:0 | Halifax Town (22.) | ||||
(9.) Dag & Red FC | 2:2 | Gateshead (16.) | ||||
(10.) Dorking | 2:2 | Chesterfield FC (11.) | ||||
(2.) Notts County | 3:0 | Maidenhead Utd. (24.) | ||||
(20.) Southend United | 0:1 | Boreham Wood (8.) | ||||
(14.) Torquay | 0:0 | Oldham Athletic (15.) | ||||
(5.) Wealdstone | 3:2 | Bromley (17.) | ||||
(7.) Wrexham | 2:1 | Eastleigh (18.) | ||||
(4.) York City | 2:0 | Woking (21.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(6.) Scunthorpe Utd. | 2:1 | Yeovil Town (19.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/13/224:00 PM | ||||||
(4.) Boreham Wood | 2:2 | Notts County (2.) | ||||
(19.) Bromley | 0:0 | Altrincham (16.) | ||||
(7.) Chesterfield FC | 1:0 | Aldershot (24.) | ||||
(14.) Eastleigh | 1:0 | Wealdstone (12.) | ||||
(23.) Halifax Town | 0:1 | Torquay (9.) | ||||
(17.) Gateshead | 2:2 | Barnet (3.) | ||||
(15.) Maidenhead Utd. | 3:2 | Scunthorpe Utd. (11.) | ||||
(8.) Maidstone | 2:1 | York City (10.) | ||||
(1.) Solihull Moors | 1:1 | Southend United (21.) | ||||
(13.) Woking | 2:0 | Dag & Red FC (22.) | ||||
(20.) Yeovil Town | 1:1 | Wrexham (6.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(5.) Oldham Athletic | 3:2 | Dorking (18.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 8/16/228:45 PM | ||||||
(10.) Boreham Wood | 1:2 | Aldershot (18.) | ||||
(13.) Bromley | 1:0 | Torquay (14.) | ||||
(2.) Chesterfield FC | 2:0 | Wrexham (16.) | ||||
(12.) Eastleigh | 1:1 | Dag & Red FC (21.) | ||||
(24.) Halifax Town | 0:0 | Southend United (20.) | ||||
(19.) Gateshead | 1:1 | Notts County (7.) | ||||
(5.) Maidenhead Utd. | 2:0 | Altrincham (22.) | ||||
(15.) Maidstone | 2:4 | Dorking (8.) | ||||
(11.) Oldham Athletic | 1:2 | Wealdstone (4.) | ||||
(3.) Woking | 2:0 | Scunthorpe Utd. (17.) | ||||
(23.) Yeovil Town | 1:2 | Barnet (1.) | ||||
Wed 8/17/228:45 PM | ||||||
(6.) Solihull Moors | 1:1 | York City (9.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/20/224:00 PM | ||||||
(21.) Aldershot | 0:1 | Bromley (8.) | ||||
(19.) Altrincham | 2:2 | Yeovil Town (23.) | ||||
(1.) Barnet | 2:0 | Woking (11.) | ||||
(14.) Dag & Red FC | 1:0 | Maidenhead Utd. (12.) | ||||
(6.) Dorking | 2:1 | Gateshead (22.) | ||||
(20.) Scunthorpe Utd. | 3:4 | Solihull Moors (3.) | ||||
(13.) Southend United | 1:0 | Oldham Athletic (16.) | ||||
(17.) Torquay | 0:1 | Boreham Wood (7.) | ||||
(2.) Wealdstone | 1:0 | Halifax Town (24.) | ||||
(5.) Wrexham | 5:0 | Maidstone (18.) | ||||
(15.) York City | 0:1 | Eastleigh (9.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(10.) Notts County | 2:2 | Chesterfield FC (4.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/26/228:45 PM | ||||||
(3.) Chesterfield FC | 3:1 | Barnet (5.) | ||||
(11.) Oldham Athletic | 2:1 | Aldershot (22.) | ||||
Sat 8/27/224:00 PM | ||||||
(9.) Boreham Wood | 1:1 | Altrincham (19.) | ||||
(7.) Bromley | 1:0 | Scunthorpe Utd. (21.) | ||||
(6.) Eastleigh | 2:1 | Southend United (17.) | ||||
(24.) Halifax Town | 1:4 | Notts County (8.) | ||||
(23.) Gateshead | 0:1 | Wealdstone (1.) | ||||
(15.) Maidenhead Utd. | 0:1 | York City (10.) | ||||
(13.) Maidstone | 1:0 | Torquay (20.) | ||||
(2.) Solihull Moors | 3:0 | Dorking (12.) | ||||
(16.) Yeovil Town | 1:0 | Dag & Red FC (18.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(14.) Woking | 2:3 | Wrexham (4.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 8/29/224:00 PM | ||||||
(12.) Dag & Red FC | 4:1 | Bromley (9.) | ||||
(16.) Dorking | 1:4 | Boreham Wood (7.) | ||||
(5.) Notts County | 1:0 | Solihull Moors (6.) | ||||
(22.) Scunthorpe Utd. | 0:2 | Halifax Town (21.) | ||||
(14.) Southend United | 2:0 | Maidenhead Utd. (18.) | ||||
(20.) Torquay | 1:3 | Woking (11.) | ||||
(4.) Wealdstone | 0:0 | Yeovil Town (17.) | ||||
(13.) York City | 1:1 | Oldham Athletic (15.) | ||||
(23.) Aldershot | 1:3 | Maidstone (10.) | ||||
(19.) Altrincham | 1:2 | Chesterfield FC (1.) | ||||
6:15 PM | ||||||
(3.) Barnet | 3:1 | Eastleigh (8.) | ||||
Tue 8/30/228:45 PM | ||||||
(2.) Wrexham | 3:1 | Gateshead (24.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/3/224:00 PM | ||||||
(20.) Aldershot | 3:1 | Barnet (7.) | ||||
(8.) Bromley | 2:1 | Eastleigh (11.) | ||||
(15.) Dag & Red FC | 0:5 | Notts County (3.) | ||||
(18.) Dorking | 0:5 | Wrexham (2.) | ||||
(21.) Gateshead | 4:1 | Maidstone (12.) | ||||
(17.) Maidenhead Utd. | 1:1 | Halifax Town (22.) | ||||
(14.) Oldham Athletic | 0:2 | Chesterfield FC (1.) | ||||
(24.) Scunthorpe Utd. | 0:2 | Boreham Wood (5.) | ||||
(4.) Solihull Moors | 5:1 | Altrincham (23.) | ||||
(13.) Southend United | 1:2 | Torquay (16.) | ||||
(19.) Yeovil Town | 0:1 | York City (9.) | ||||
Sun 9/4/221:00 PM | ||||||
(6.) Wealdstone | 1:1 | Woking (10.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 10/11/228:45 PM | ||||||
(11.) York City | 1:1 | Dag & Red FC (15.) | ||||
Tue 11/1/228:45 PM | ||||||
(23.) Altrincham | 0:1 | Wealdstone (4.) | ||||
(10.) Barnet | 0:3 | Southend United (12.) | ||||
(1.) Chesterfield FC | 2:1 | Gateshead (22.) | ||||
(9.) Eastleigh | 2:0 | Scunthorpe Utd. (24.) | ||||
(13.) Maidstone | 0:0 | Solihull Moors (6.) | ||||
(5.) Notts County | 1:1 | Bromley (7.) | ||||
(14.) Torquay | 6:1 | Aldershot (21.) | ||||
(8.) Woking | 1:0 | Yeovil Town (20.) | ||||
(2.) Wrexham | 1:0 | Maidenhead Utd. (18.) | ||||
Tue 12/6/228:45 PM | ||||||
(3.) Boreham Wood | 2:1 | Oldham Athletic (16.) | ||||
(17.) Halifax Town | 3:1 | Dorking (19.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 9/13/228:45 PM | ||||||
(23.) Altrincham | 2:2 | Scunthorpe Utd. (24.) | ||||
(11.) Barnet | 0:1 | Dorking (16.) | ||||
(3.) Boreham Wood | 1:0 | Maidenhead Utd. (20.) | ||||
(1.) Chesterfield FC | 3:2 | Southend United (13.) | ||||
(9.) Eastleigh | 1:1 | Yeovil Town (19.) | ||||
(14.) Halifax Town | 2:0 | Gateshead (22.) | ||||
(12.) Maidstone | 1:1 | Wealdstone (6.) | ||||
(4.) Notts County | 2:0 | Aldershot (21.) | ||||
(15.) Torquay | 1:4 | Solihull Moors (5.) | ||||
(7.) Woking | 3:0 | Oldham Athletic (18.) | ||||
(2.) Wrexham | 4:1 | Dag & Red FC (17.) | ||||
(8.) York City | 2:1 | Bromley (10.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/17/224:00 PM | ||||||
(7.) Bromley | 3:0 | Maidstone (15.) | ||||
(14.) Dag & Red FC | 4:1 | Altrincham (24.) | ||||
(12.) Dorking | 3:1 | Notts County (5.) | ||||
(22.) Gateshead | 1:1 | Boreham Wood (3.) | ||||
(19.) Maidenhead Utd. | 1:0 | Woking (8.) | ||||
(17.) Oldham Athletic | 3:2 | Eastleigh (10.) | ||||
(23.) Scunthorpe Utd. | 1:1 | York City (9.) | ||||
(4.) Solihull Moors | 1:1 | Barnet (11.) | ||||
(13.) Southend United | 0:0 | Wrexham (2.) | ||||
(6.) Wealdstone | 1:1 | Torquay (16.) | ||||
(21.) Yeovil Town | 2:2 | Chesterfield FC (1.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(20.) Aldershot | 5:1 | Halifax Town (18.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/24/224:00 PM | ||||||
(24.) Altrincham | 1:0 | Aldershot (22.) | ||||
(5.) Bromley | 3:0 | Oldham Athletic (18.) | ||||
(12.) Dag & Red FC | 5:4 | Barnet (13.) | ||||
(9.) Eastleigh | 1:0 | Halifax Town (16.) | ||||
(19.) Maidenhead Utd. | 0:1 | Gateshead (20.) | ||||
(15.) Maidstone | 1:2 | Chesterfield FC (1.) | ||||
(23.) Scunthorpe Utd. | 3:2 | Dorking (14.) | ||||
(8.) Wealdstone | 0:1 | Southend United (11.) | ||||
(7.) Woking | 2:0 | Solihull Moors (6.) | ||||
(2.) Wrexham | 6:0 | Torquay (17.) | ||||
(21.) Yeovil Town | 1:1 | Boreham Wood (4.) | ||||
(10.) York City | 1:3 | Notts County (3.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/1/224:00 PM | ||||||
(10.) Southend United | 1:0 | Yeovil Town (21.) | ||||
(16.) Torquay | 1:1 | Scunthorpe Utd. (22.) | ||||
(23.) Aldershot | 1:2 | Wealdstone (6.) | ||||
(14.) Barnet | 0:5 | York City (9.) | ||||
(2.) Chesterfield FC | 1:2 | Maidenhead Utd. (15.) | ||||
(12.) Dorking | 5:1 | Dag & Red FC (13.) | ||||
(19.) Halifax Town | 0:4 | Woking (5.) | ||||
(20.) Gateshead | 1:1 | Eastleigh (11.) | ||||
(3.) Notts County | 3:1 | Altrincham (24.) | ||||
(18.) Oldham Athletic | 1:2 | Wrexham (1.) | ||||
(8.) Solihull Moors | 2:2 | Bromley (7.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(4.) Boreham Wood | 3:1 | Maidstone (17.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 10/4/228:45 PM | ||||||
(24.) Aldershot | 0:0 | Eastleigh (11.) | ||||
(14.) Barnet | 4:3 | Maidstone (19.) | ||||
(4.) Boreham Wood | 0:2 | Bromley (5.) | ||||
(3.) Chesterfield FC | 2:3 | Dag & Red FC (12.) | ||||
(13.) Dorking | 1:1 | Yeovil Town (21.) | ||||
(16.) Halifax Town | 1:0 | York City (9.) | ||||
(22.) Gateshead | 1:3 | Altrincham (20.) | ||||
(2.) Notts County | 1:0 | Wrexham (1.) | ||||
(18.) Oldham Athletic | 2:2 | Scunthorpe Utd. (23.) | ||||
(6.) Solihull Moors | 2:1 | Wealdstone (8.) | ||||
(10.) Southend United | 1:1 | Woking (7.) | ||||
(17.) Torquay | 2:3 | Maidenhead Utd. (15.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/8/221:30 PM | ||||||
(12.) Dag & Red FC | 1:1 | Southend United (11.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(17.) Altrincham | 4:1 | Dorking (15.) | ||||
(5.) Bromley | 1:1 | Gateshead (22.) | ||||
(9.) Eastleigh | 2:1 | Chesterfield FC (4.) | ||||
(13.) Maidenhead Utd. | 1:1 | Oldham Athletic (19.) | ||||
(20.) Maidstone | 1:1 | Halifax Town (16.) | ||||
(23.) Scunthorpe Utd. | 3:3 | Aldershot (24.) | ||||
(10.) Wealdstone | 1:2 | Boreham Wood (3.) | ||||
(7.) Woking | 2:3 | Notts County (2.) | ||||
(1.) Wrexham | 7:5 | Barnet (14.) | ||||
(18.) Yeovil Town | 1:0 | Solihull Moors (6.) | ||||
(8.) York City | 1:0 | Torquay (21.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/21/228:45 PM | ||||||
(1.) Notts County | 3:0 | Maidstone (22.) | ||||
Sat 10/22/224:00 PM | ||||||
(19.) Aldershot | 2:1 | York City (9.) | ||||
(13.) Barnet | 2:1 | Maidenhead Utd. (16.) | ||||
(4.) Boreham Wood | 1:1 | Wrexham (2.) | ||||
(3.) Chesterfield FC | 3:2 | Bromley (7.) | ||||
(12.) Dorking | 3:1 | Wealdstone (10.) | ||||
(15.) Halifax Town | 2:0 | Dag & Red FC (14.) | ||||
(23.) Gateshead | 1:3 | Woking (6.) | ||||
(17.) Oldham Athletic | 2:0 | Yeovil Town (20.) | ||||
(5.) Solihull Moors | 3:0 | Eastleigh (11.) | ||||
(8.) Southend United | 3:0 | Scunthorpe Utd. (24.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(21.) Torquay | 4:4 | Altrincham (18.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 10/25/228:45 PM | ||||||
(15.) Altrincham | 1:0 | Oldham Athletic (19.) | ||||
(8.) Bromley | 1:3 | Barnet (11.) | ||||
(14.) Dag & Red FC | 1:1 | Boreham Wood (4.) | ||||
(9.) Eastleigh | 1:0 | Torquay (22.) | ||||
(18.) Maidenhead Utd. | 0:2 | Solihull Moors (5.) | ||||
(23.) Maidstone | 0:3 | Southend United (7.) | ||||
(20.) Scunthorpe Utd. | 3:1 | Gateshead (24.) | ||||
(12.) Wealdstone | 1:6 | Notts County (1.) | ||||
(6.) Woking | 3:3 | Dorking (13.) | ||||
(2.) Wrexham | 3:1 | Halifax Town (16.) | ||||
(21.) Yeovil Town | 0:2 | Aldershot (17.) | ||||
(10.) York City | 1:1 | Chesterfield FC (3.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/28/228:45 PM | ||||||
(10.) Barnet | 1:1 | Scunthorpe Utd. (20.) | ||||
Sat 10/29/224:00 PM | ||||||
(3.) Chesterfield FC | 2:0 | Boreham Wood (6.) | ||||
(12.) Dag & Red FC | 4:1 | Wealdstone (13.) | ||||
(15.) Dorking | 0:3 | Aldershot (16.) | ||||
(24.) Gateshead | 1:1 | Solihull Moors (4.) | ||||
(17.) Maidenhead Utd. | 1:0 | Bromley (8.) | ||||
(22.) Maidstone | 1:1 | Yeovil Town (21.) | ||||
(1.) Notts County | 4:0 | Torquay (23.) | ||||
(5.) Woking | 1:0 | Eastleigh (9.) | ||||
(2.) Wrexham | 4:0 | Altrincham (18.) | ||||
(11.) York City | 0:2 | Southend United (7.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(14.) Halifax Town | 2:1 | Oldham Athletic (19.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 11/8/228:45 PM | ||||||
(18.) Altrincham | 0:2 | Barnet (9.) | ||||
(5.) Boreham Wood | 1:1 | York City (12.) | ||||
(8.) Eastleigh | 5:2 | Maidstone (23.) | ||||
(6.) Solihull Moors | 0:1 | Halifax Town (13.) | ||||
(7.) Southend United | 2:2 | Notts County (2.) | ||||
(20.) Yeovil Town | 0:0 | Maidenhead Utd. (16.) | ||||
Wed 11/9/228:45 PM | ||||||
(11.) Bromley | 0:2 | Woking (4.) | ||||
(21.) Scunthorpe Utd. | 1:3 | Wrexham (1.) | ||||
(22.) Torquay | 3:3 | Dorking (14.) | ||||
Tue 1/10/238:45 PM | ||||||
(17.) Aldershot | 0:2 | Dag & Red FC (10.) | ||||
Tue 2/14/238:45 PM | ||||||
(19.) Oldham Athletic | 2:2 | Gateshead (24.) | ||||
Tue 3/14/238:45 PM | ||||||
(15.) Wealdstone | 0:4 | Chesterfield FC (3.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/12/224:00 PM | ||||||
(18.) Aldershot | 1:2 | Maidenhead Utd. (14.) | ||||
(6.) Boreham Wood | 0:1 | Woking (4.) | ||||
(11.) Bromley | 1:1 | Halifax Town (12.) | ||||
(10.) Eastleigh | 0:2 | Notts County (1.) | ||||
(20.) Oldham Athletic | 0:2 | Barnet (8.) | ||||
(22.) Scunthorpe Utd. | 0:2 | Maidstone (21.) | ||||
(7.) Solihull Moors | 0:3 | Dag & Red FC (9.) | ||||
(5.) Southend United | 2:0 | Dorking (16.) | ||||
(23.) Torquay | 1:5 | Chesterfield FC (3.) | ||||
(15.) Wealdstone | 0:0 | Wrexham (2.) | ||||
(19.) Yeovil Town | 3:1 | Gateshead (24.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(17.) Altrincham | 2:1 | York City (13.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/19/224:00 PM | ||||||
(6.) Barnet | 1:0 | Torquay (24.) | ||||
(3.) Chesterfield FC | 2:0 | Solihull Moors (9.) | ||||
(7.) Dag & Red FC | 2:1 | Scunthorpe Utd. (23.) | ||||
(17.) Dorking | 2:3 | Bromley (10.) | ||||
(12.) Halifax Town | 1:0 | Boreham Wood (8.) | ||||
(22.) Gateshead | 3:1 | Southend United (5.) | ||||
(13.) Maidenhead Utd. | 2:1 | Eastleigh (11.) | ||||
(21.) Maidstone | 0:0 | Oldham Athletic (20.) | ||||
(2.) Notts County | 0:0 | Yeovil Town (19.) | ||||
(4.) Woking | 1:1 | Altrincham (16.) | ||||
(1.) Wrexham | 2:0 | Aldershot (18.) | ||||
(15.) York City | 1:2 | Wealdstone (14.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/26/224:00 PM | ||||||
(18.) Aldershot | 2:0 | Southend United (5.) | ||||
(15.) Altrincham | 2:1 | Eastleigh (12.) | ||||
(16.) Dorking | 1:0 | York City (17.) | ||||
(21.) Maidstone | 3:2 | Maidenhead Utd. (14.) | ||||
(24.) Torquay | 1:1 | Gateshead (22.) | ||||
(11.) Wealdstone | 3:1 | Scunthorpe Utd. (23.) | ||||
(19.) Yeovil Town | 1:0 | Halifax Town (13.) | ||||
Tue 1/10/238:30 PM | ||||||
(1.) Wrexham | 2:1 | Bromley (10.) | ||||
Tue 2/7/238:45 PM | ||||||
(3.) Chesterfield FC | 1:3 | Woking (4.) | ||||
(20.) Oldham Athletic | 4:2 | Dag & Red FC (8.) | ||||
Tue 2/14/238:45 PM | ||||||
(7.) Boreham Wood | 1:1 | Solihull Moors (9.) | ||||
(2.) Notts County | 4:1 | Barnet (6.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/3/221:30 PM | ||||||
(5.) Barnet | 2:0 | Wealdstone (13.) | ||||
(10.) Dag & Red FC | 0:1 | Torquay (22.) | ||||
(11.) Eastleigh | 1:0 | Boreham Wood (9.) | ||||
(12.) Halifax Town | 1:0 | Chesterfield FC (4.) | ||||
(23.) Gateshead | 0:2 | Aldershot (15.) | ||||
(14.) Maidenhead Utd. | 1:1 | Dorking (17.) | ||||
(24.) Scunthorpe Utd. | 1:4 | Notts County (1.) | ||||
(6.) Solihull Moors | 2:1 | Oldham Athletic (20.) | ||||
(7.) Southend United | 2:2 | Altrincham (16.) | ||||
(3.) Woking | 3:1 | Maidstone (21.) | ||||
(18.) York City | 1:1 | Wrexham (2.) | ||||
Sat 1/14/234:00 PM | ||||||
(8.) Bromley | 4:1 | Yeovil Town (19.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/10/224:00 PM | ||||||
(9.) Bromley | 3:3 | Wealdstone (13.) | ||||
(3.) Chesterfield FC | 3:1 | Dorking (18.) | ||||
(11.) Eastleigh | 0:2 | Wrexham (2.) | ||||
(17.) Maidenhead Utd. | 3:4 | Notts County (1.) | ||||
(21.) Maidstone | 2:3 | Altrincham (15.) | ||||
(4.) Woking | 0:2 | York City (16.) | ||||
(20.) Yeovil Town | 0:0 | Scunthorpe Utd. (24.) | ||||
Sun 12/11/224:00 PM | ||||||
(19.) Oldham Athletic | 3:2 | Torquay (23.) | ||||
Tue 1/17/238:45 PM | ||||||
(7.) Solihull Moors | 1:2 | Aldershot (14.) | ||||
Tue 2/7/238:45 PM | ||||||
(12.) Halifax Town | 1:3 | Barnet (5.) | ||||
Tue 3/14/238:45 PM | ||||||
(6.) Boreham Wood | 1:0 | Southend United (8.) | ||||
Tue 3/28/238:45 PM | ||||||
(22.) Gateshead | 3:0 | Dag & Red FC (10.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 12/13/228:45 PM | ||||||
(16.) Dorking | 3:2 | Maidstone (21.) | ||||
(1.) Notts County | 2:0 | Gateshead (22.) | ||||
Sat 1/14/234:00 PM | ||||||
(24.) Scunthorpe Utd. | 0:2 | Woking (4.) | ||||
Tue 1/17/238:45 PM | ||||||
(12.) Altrincham | 3:2 | Maidenhead Utd. (18.) | ||||
Tue 1/31/238:45 PM | ||||||
(15.) Aldershot | 0:1 | Boreham Wood (6.) | ||||
Tue 2/7/238:45 PM | ||||||
(17.) York City | 2:3 | Solihull Moors (7.) | ||||
Tue 2/14/238:45 PM | ||||||
(11.) Dag & Red FC | 0:1 | Eastleigh (10.) | ||||
(8.) Southend United | 2:1 | Halifax Town (13.) | ||||
Tue 2/28/238:45 PM | ||||||
(23.) Torquay | 1:2 | Bromley (9.) | ||||
(2.) Wrexham | 2:1 | Chesterfield FC (3.) | ||||
Tue 3/14/238:45 PM | ||||||
(5.) Barnet | 2:1 | Yeovil Town (20.) | ||||
Tue 3/28/238:45 PM | ||||||
(14.) Wealdstone | 2:2 | Oldham Athletic (19.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 12/26/224:00 PM | ||||||
(16.) Aldershot | 1:2 | Woking (4.) | ||||
(12.) Altrincham | 2:1 | Halifax Town (14.) | ||||
(5.) Barnet | 2:1 | Boreham Wood (7.) | ||||
(11.) Dag & Red FC | 1:0 | Maidstone (22.) | ||||
(15.) Dorking | 1:1 | Eastleigh (10.) | ||||
(1.) Notts County | 4:1 | Oldham Athletic (19.) | ||||
(24.) Scunthorpe Utd. | 1:2 | Chesterfield FC (3.) | ||||
(8.) Southend United | 0:1 | Bromley (6.) | ||||
(23.) Torquay | 1:1 | Yeovil Town (20.) | ||||
(13.) Wealdstone | 3:2 | Maidenhead Utd. (18.) | ||||
(2.) Wrexham | 5:0 | Solihull Moors (9.) | ||||
(17.) York City | 0:3 | Gateshead (21.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 1/1/234:00 PM | ||||||
(6.) Bromley | 0:0 | Southend United (8.) | ||||
(3.) Chesterfield FC | 4:1 | Scunthorpe Utd. (24.) | ||||
(9.) Eastleigh | 4:0 | Dorking (15.) | ||||
(17.) Maidenhead Utd. | 0:0 | Wealdstone (13.) | ||||
(20.) Oldham Athletic | 2:2 | Notts County (2.) | ||||
(4.) Woking | 4:1 | Aldershot (18.) | ||||
(19.) Yeovil Town | 2:0 | Torquay (23.) | ||||
4:15 PM | ||||||
(14.) Halifax Town | 2:2 | Altrincham (12.) | ||||
Mon 1/2/234:00 PM | ||||||
(7.) Boreham Wood | 1:1 | Barnet (5.) | ||||
(21.) Gateshead | 2:2 | York City (16.) | ||||
(22.) Maidstone | 0:1 | Dag & Red FC (10.) | ||||
(11.) Solihull Moors | 1:2 | Wrexham (1.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/7/234:00 PM | ||||||
(5.) Barnet | 1:1 | Gateshead (21.) | ||||
(10.) Dag & Red FC | 1:2 | Woking (3.) | ||||
(17.) Dorking | 1:5 | Oldham Athletic (18.) | ||||
(24.) Scunthorpe Utd. | 3:0 | Maidenhead Utd. (19.) | ||||
(7.) Southend United | 3:0 | Solihull Moors (12.) | ||||
(22.) Torquay | 1:0 | Halifax Town (15.) | ||||
(11.) Wealdstone | 3:1 | Eastleigh (9.) | ||||
(14.) York City | 4:1 | Maidstone (23.) | ||||
Tue 1/10/238:45 PM | ||||||
(2.) Notts County | 1:1 | Boreham Wood (8.) | ||||
Tue 2/14/238:45 PM | ||||||
(16.) Aldershot | 1:1 | Chesterfield FC (4.) | ||||
(13.) Altrincham | 1:2 | Bromley (6.) | ||||
Tue 4/18/238:45 PM | ||||||
(1.) Wrexham | 3:0 | Yeovil Town (20.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/21/234:00 PM | ||||||
(6.) Bromley | 2:2 | Aldershot (18.) | ||||
(23.) Maidstone | 2:3 | Wrexham (1.) | ||||
Sat 2/11/236:20 PM | ||||||
(4.) Chesterfield FC | 1:2 | Notts County (2.) | ||||
Tue 2/28/238:45 PM | ||||||
(8.) Eastleigh | 1:0 | York City (15.) | ||||
(14.) Halifax Town | 5:0 | Wealdstone (12.) | ||||
(17.) Maidenhead Utd. | 2:1 | Dag & Red FC (11.) | ||||
(20.) Yeovil Town | 1:1 | Altrincham (13.) | ||||
Tue 3/14/238:45 PM | ||||||
(9.) Solihull Moors | 3:1 | Scunthorpe Utd. (24.) | ||||
Tue 3/28/238:45 PM | ||||||
(10.) Boreham Wood | 0:1 | Torquay (22.) | ||||
(3.) Woking | 1:1 | Barnet (5.) | ||||
Tue 4/18/238:45 PM | ||||||
(21.) Gateshead | 0:0 | Dorking (19.) | ||||
(16.) Oldham Athletic | 2:0 | Southend United (7.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 1/24/238:45 PM | ||||||
(6.) Bromley | 1:1 | Dag & Red FC (11.) | ||||
(4.) Chesterfield FC | 1:0 | Altrincham (13.) | ||||
(21.) Gateshead | 0:3 | Wrexham (1.) | ||||
(24.) Maidstone | 0:3 | Aldershot (16.) | ||||
(14.) Oldham Athletic | 2:0 | York City (17.) | ||||
Wed 1/25/238:30 PM | ||||||
(15.) Halifax Town | 0:1 | Scunthorpe Utd. (23.) | ||||
Tue 1/31/238:45 PM | ||||||
(9.) Eastleigh | 0:2 | Barnet (5.) | ||||
(10.) Solihull Moors | 1:2 | Notts County (2.) | ||||
(3.) Woking | 1:1 | Torquay (22.) | ||||
(20.) Yeovil Town | 0:0 | Wealdstone (12.) | ||||
Tue 2/7/238:45 PM | ||||||
(18.) Maidenhead Utd. | 1:2 | Southend United (7.) | ||||
Tue 2/28/238:45 PM | ||||||
(8.) Boreham Wood | 1:0 | Dorking (19.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/28/234:00 PM | ||||||
(15.) Aldershot | 1:1 | Oldham Athletic (14.) | ||||
(13.) Altrincham | 0:2 | Boreham Wood (7.) | ||||
(5.) Barnet | 3:0 | Chesterfield FC (4.) | ||||
(11.) Dag & Red FC | 0:2 | Yeovil Town (19.) | ||||
(20.) Dorking | 0:3 | Solihull Moors (10.) | ||||
(2.) Notts County | 1:0 | Halifax Town (16.) | ||||
(23.) Scunthorpe Utd. | 1:1 | Bromley (6.) | ||||
(8.) Southend United | 1:3 | Eastleigh (9.) | ||||
(22.) Torquay | 1:0 | Maidstone (24.) | ||||
(12.) Wealdstone | 1:2 | Gateshead (21.) | ||||
(18.) York City | 1:2 | Maidenhead Utd. (17.) | ||||
Tue 2/14/238:45 PM | ||||||
(1.) Wrexham | 2:2 | Woking (3.) |
31.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 2/3/238:45 PM | ||||||
(23.) Scunthorpe Utd. | 1:3 | Barnet (4.) | ||||
Sat 2/4/234:00 PM | ||||||
(13.) Aldershot | 2:0 | Dorking (21.) | ||||
(6.) Boreham Wood | 1:0 | Chesterfield FC (5.) | ||||
(8.) Bromley | 1:1 | Maidenhead Utd. (17.) | ||||
(9.) Eastleigh | 1:0 | Woking (3.) | ||||
(16.) Oldham Athletic | 0:1 | Halifax Town (14.) | ||||
(10.) Solihull Moors | 0:2 | Gateshead (20.) | ||||
(7.) Southend United | 2:0 | York City (19.) | ||||
(22.) Torquay | 1:2 | Notts County (2.) | ||||
(11.) Wealdstone | 1:0 | Dag & Red FC (12.) | ||||
(18.) Yeovil Town | 2:2 | Maidstone (24.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(15.) Altrincham | 1:2 | Wrexham (1.) |
32.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/11/234:00 PM | ||||||
(11.) Dag & Red FC | 2:1 | Solihull Moors (10.) | ||||
(4.) Woking | 2:2 | Boreham Wood (6.) | ||||
(1.) Wrexham | 3:1 | Wealdstone (12.) | ||||
Tue 2/28/238:45 PM | ||||||
(5.) Barnet | 1:3 | Oldham Athletic (14.) | ||||
(24.) Maidstone | 1:1 | Scunthorpe Utd. (23.) | ||||
Tue 3/14/238:45 PM | ||||||
(17.) Maidenhead Utd. | 1:1 | Aldershot (15.) | ||||
(2.) Notts County | 3:1 | Eastleigh (9.) | ||||
(21.) York City | 1:2 | Altrincham (13.) | ||||
Tue 3/28/238:45 PM | ||||||
(19.) Dorking | 1:0 | Southend United (8.) | ||||
Tue 4/4/238:45 PM | ||||||
(18.) Gateshead | 4:0 | Yeovil Town (20.) | ||||
Tue 4/18/238:45 PM | ||||||
(3.) Chesterfield FC | 5:1 | Torquay (22.) | ||||
(16.) Halifax Town | 1:1 | Bromley (7.) |
33.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/18/234:00 PM | ||||||
(16.) Aldershot | 3:4 | Wrexham (1.) | ||||
(12.) Altrincham | 3:1 | Woking (4.) | ||||
(6.) Bromley | 2:0 | Dorking (19.) | ||||
(9.) Eastleigh | 1:0 | Maidenhead Utd. (17.) | ||||
(13.) Oldham Athletic | 2:0 | Maidstone (24.) | ||||
(23.) Scunthorpe Utd. | 3:2 | Dag & Red FC (14.) | ||||
(11.) Solihull Moors | 0:0 | Chesterfield FC (3.) | ||||
(8.) Southend United | 1:0 | Gateshead (18.) | ||||
(22.) Torquay | 2:1 | Barnet (5.) | ||||
(10.) Wealdstone | 3:1 | York City (21.) | ||||
(20.) Yeovil Town | 1:4 | Notts County (2.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(7.) Boreham Wood | 1:1 | Halifax Town (15.) |
34.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 2/21/238:45 PM | ||||||
(5.) Barnet | 2:4 | Altrincham (10.) | ||||
(4.) Chesterfield FC | 1:1 | Wealdstone (11.) | ||||
(13.) Dag & Red FC | 2:1 | Aldershot (17.) | ||||
(19.) Dorking | 3:2 | Torquay (22.) | ||||
(15.) Halifax Town | 1:1 | Solihull Moors (12.) | ||||
(18.) Gateshead | 2:1 | Oldham Athletic (14.) | ||||
(16.) Maidenhead Utd. | 2:0 | Yeovil Town (21.) | ||||
(24.) Maidstone | 1:3 | Eastleigh (6.) | ||||
(2.) Notts County | 4:0 | Southend United (9.) | ||||
(3.) Woking | 2:1 | Bromley (8.) | ||||
(1.) Wrexham | 2:0 | Scunthorpe Utd. (23.) | ||||
(20.) York City | 1:1 | Boreham Wood (7.) |
35.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/25/234:00 PM | ||||||
(10.) Altrincham | 4:1 | Solihull Moors (13.) | ||||
(5.) Barnet | 4:1 | Aldershot (18.) | ||||
(6.) Boreham Wood | 2:0 | Scunthorpe Utd. (23.) | ||||
(4.) Chesterfield FC | 0:1 | Oldham Athletic (14.) | ||||
(7.) Eastleigh | 0:0 | Bromley (9.) | ||||
(16.) Halifax Town | 0:1 | Maidenhead Utd. (15.) | ||||
(24.) Maidstone | 1:1 | Gateshead (17.) | ||||
(22.) Torquay | 1:2 | Southend United (8.) | ||||
(3.) Woking | 1:1 | Wealdstone (12.) | ||||
(1.) Wrexham | 3:1 | Dorking (19.) | ||||
(20.) York City | 2:1 | Yeovil Town (21.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(2.) Notts County | 1:2 | Dag & Red FC (11.) |
36.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/3/238:45 PM | ||||||
(9.) Southend United | 0:1 | Barnet (5.) | ||||
Sat 3/4/234:00 PM | ||||||
(17.) Aldershot | 1:1 | Torquay (22.) | ||||
(8.) Bromley | 1:1 | Notts County (2.) | ||||
(10.) Dag & Red FC | 2:1 | York City (20.) | ||||
(19.) Dorking | 0:0 | Halifax Town (16.) | ||||
(18.) Gateshead | 1:2 | Chesterfield FC (4.) | ||||
(14.) Oldham Athletic | 0:2 | Boreham Wood (6.) | ||||
(23.) Scunthorpe Utd. | 0:1 | Eastleigh (7.) | ||||
(13.) Solihull Moors | 2:0 | Maidstone (24.) | ||||
(11.) Wealdstone | 4:0 | Altrincham (12.) | ||||
(21.) Yeovil Town | 0:1 | Woking (3.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(15.) Maidenhead Utd. | 2:2 | Wrexham (1.) |
37.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/7/234:00 PM | ||||||
(19.) Aldershot | 0:3 | Notts County (2.) | ||||
Tue 3/7/238:45 PM | ||||||
(9.) Bromley | 0:3 | York City (20.) | ||||
(12.) Dag & Red FC | 0:4 | Wrexham (1.) | ||||
(17.) Dorking | 2:1 | Barnet (5.) | ||||
(18.) Gateshead | 0:0 | Halifax Town (16.) | ||||
(15.) Maidenhead Utd. | 0:1 | Boreham Wood (6.) | ||||
(14.) Oldham Athletic | 1:0 | Woking (4.) | ||||
(23.) Scunthorpe Utd. | 2:0 | Altrincham (13.) | ||||
(11.) Solihull Moors | 3:2 | Torquay (22.) | ||||
(8.) Southend United | 1:2 | Chesterfield FC (3.) | ||||
(10.) Wealdstone | 2:1 | Maidstone (24.) | ||||
(21.) Yeovil Town | 1:0 | Eastleigh (7.) |
38.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/11/234:00 PM | ||||||
(4.) Chesterfield FC | 1:1 | Yeovil Town (21.) | ||||
(7.) Eastleigh | 1:0 | Oldham Athletic (14.) | ||||
(22.) Torquay | 1:2 | Wealdstone (9.) | ||||
(3.) Woking | 2:0 | Maidenhead Utd. (16.) | ||||
(1.) Wrexham | 1:0 | Southend United (10.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(2.) Notts County | 3:1 | Dorking (18.) | ||||
Tue 3/28/238:45 PM | ||||||
(15.) Halifax Town | 2:0 | Aldershot (20.) | ||||
(24.) Maidstone | 2:3 | Bromley (8.) | ||||
(19.) York City | 0:0 | Scunthorpe Utd. (23.) | ||||
Tue 4/18/238:45 PM | ||||||
(13.) Altrincham | 2:2 | Dag & Red FC (11.) | ||||
(5.) Barnet | 1:0 | Solihull Moors (12.) | ||||
Tue 4/25/238:45 PM | ||||||
(6.) Boreham Wood | 0:2 | Gateshead (17.) |
39.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/18/231:30 PM | ||||||
(4.) Woking | 0:1 | Chesterfield FC (3.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(5.) Barnet | 1:1 | Notts County (2.) | ||||
(8.) Bromley | 1:2 | Wrexham (1.) | ||||
(12.) Dag & Red FC | 1:1 | Oldham Athletic (14.) | ||||
(6.) Eastleigh | 3:2 | Altrincham (13.) | ||||
(15.) Halifax Town | 1:1 | Yeovil Town (21.) | ||||
(17.) Gateshead | 1:1 | Torquay (23.) | ||||
(16.) Maidenhead Utd. | 2:1 | Maidstone (24.) | ||||
(22.) Scunthorpe Utd. | 4:1 | Wealdstone (9.) | ||||
(10.) Solihull Moors | 2:0 | Boreham Wood (7.) | ||||
(11.) Southend United | 1:2 | Aldershot (19.) | ||||
(18.) York City | 2:1 | Dorking (20.) |
40.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/25/234:00 PM | ||||||
(20.) Aldershot | 2:3 | Gateshead (15.) | ||||
(13.) Altrincham | 1:0 | Southend United (12.) | ||||
(7.) Boreham Wood | 0:0 | Eastleigh (6.) | ||||
(3.) Chesterfield FC | 2:0 | Halifax Town (16.) | ||||
(18.) Dorking | 3:1 | Maidenhead Utd. (17.) | ||||
(24.) Maidstone | 1:2 | Woking (4.) | ||||
(2.) Notts County | 4:0 | Scunthorpe Utd. (23.) | ||||
(14.) Oldham Athletic | 1:1 | Solihull Moors (11.) | ||||
(22.) Torquay | 1:2 | Dag & Red FC (9.) | ||||
(10.) Wealdstone | 0:2 | Barnet (5.) | ||||
(1.) Wrexham | 3:0 | York City (19.) | ||||
(21.) Yeovil Town | 0:1 | Bromley (8.) |
41.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 3/28/238:45 PM | ||||||
(13.) Altrincham | 0:2 | Notts County (2.) | ||||
Sat 4/1/234:00 PM | ||||||
(8.) Bromley | 4:0 | Solihull Moors (12.) | ||||
(10.) Dag & Red FC | 0:2 | Dorking (18.) | ||||
(17.) Maidenhead Utd. | 0:0 | Chesterfield FC (3.) | ||||
(24.) Maidstone | 0:4 | Boreham Wood (6.) | ||||
(23.) Scunthorpe Utd. | 0:1 | Torquay (22.) | ||||
(1.) Wrexham | 5:1 | Oldham Athletic (15.) | ||||
(21.) Yeovil Town | 0:2 | Southend United (9.) | ||||
Mon 4/3/238:45 PM | ||||||
(19.) York City | 1:0 | Barnet (5.) | ||||
Wed 4/12/238:45 PM | ||||||
(7.) Eastleigh | 2:5 | Gateshead (14.) | ||||
Tue 4/18/238:45 PM | ||||||
(11.) Wealdstone | 0:1 | Aldershot (20.) | ||||
Tue 4/25/238:45 PM | ||||||
(4.) Woking | 0:1 | Halifax Town (16.) |
42.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/7/234:00 PM | ||||||
(19.) Aldershot | 1:1 | Yeovil Town (22.) | ||||
(5.) Barnet | 1:1 | Bromley (8.) | ||||
(3.) Chesterfield FC | 1:3 | York City (17.) | ||||
(20.) Dorking | 1:2 | Woking (4.) | ||||
(15.) Halifax Town | 3:1 | Wrexham (1.) | ||||
(14.) Gateshead | 2:0 | Scunthorpe Utd. (23.) | ||||
(2.) Notts County | 3:0 | Wealdstone (12.) | ||||
(16.) Oldham Athletic | 2:2 | Altrincham (13.) | ||||
(11.) Solihull Moors | 1:1 | Maidenhead Utd. (18.) | ||||
(9.) Southend United | 2:0 | Maidstone (24.) | ||||
(21.) Torquay | 2:0 | Eastleigh (7.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(6.) Boreham Wood | 0:1 | Dag & Red FC (10.) |
43.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 4/10/234:00 PM | ||||||
(16.) Altrincham | 0:1 | Gateshead (12.) | ||||
(8.) Bromley | 1:1 | Boreham Wood (6.) | ||||
(10.) Dag & Red FC | 0:1 | Chesterfield FC (3.) | ||||
(7.) Eastleigh | 3:3 | Aldershot (20.) | ||||
(19.) Maidenhead Utd. | 1:3 | Torquay (21.) | ||||
(24.) Maidstone | 0:0 | Barnet (5.) | ||||
(23.) Scunthorpe Utd. | 0:2 | Oldham Athletic (15.) | ||||
(4.) Woking | 1:1 | Southend United (9.) | ||||
(1.) Wrexham | 3:2 | Notts County (2.) | ||||
(22.) Yeovil Town | 0:1 | Dorking (17.) | ||||
(18.) York City | 0:3 | Halifax Town (13.) | ||||
Tue 4/25/238:45 PM | ||||||
(11.) Wealdstone | 3:0 | Solihull Moors (14.) |
44.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/15/231:45 PM | ||||||
(5.) Barnet | 0:0 | Wrexham (1.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(18.) Aldershot | 2:1 | Scunthorpe Utd. (23.) | ||||
(6.) Boreham Wood | 1:0 | Wealdstone (12.) | ||||
(3.) Chesterfield FC | 3:2 | Eastleigh (8.) | ||||
(17.) Dorking | 3:2 | Altrincham (16.) | ||||
(10.) Halifax Town | 3:0 | Maidstone (24.) | ||||
(15.) Gateshead | 0:3 | Bromley (7.) | ||||
(14.) Oldham Athletic | 1:0 | Maidenhead Utd. (20.) | ||||
(13.) Solihull Moors | 2:2 | Yeovil Town (22.) | ||||
(9.) Southend United | 2:0 | Dag & Red FC (11.) | ||||
(21.) Torquay | 3:2 | York City (19.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(2.) Notts County | 3:0 | Woking (4.) |
45.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/22/234:00 PM | ||||||
(16.) Altrincham | 2:2 | Torquay (21.) | ||||
(6.) Bromley | 2:0 | Chesterfield FC (3.) | ||||
(12.) Dag & Red FC | 0:0 | Halifax Town (10.) | ||||
(9.) Eastleigh | 0:0 | Solihull Moors (14.) | ||||
(20.) Maidenhead Utd. | 1:1 | Barnet (5.) | ||||
(24.) Maidstone | 2:5 | Notts County (2.) | ||||
(23.) Scunthorpe Utd. | 1:3 | Southend United (8.) | ||||
(13.) Wealdstone | 2:2 | Dorking (17.) | ||||
(4.) Woking | 2:1 | Gateshead (15.) | ||||
(22.) Yeovil Town | 0:3 | Oldham Athletic (11.) | ||||
(19.) York City | 2:2 | Aldershot (18.) | ||||
7:30 PM | ||||||
(1.) Wrexham | 3:1 | Boreham Wood (7.) |
46.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/29/236:30 PM | ||||||
(5.) Barnet | 0:2 | Dag & Red FC (10.) | ||||
(6.) Boreham Wood | 1:0 | Yeovil Town (22.) | ||||
(3.) Chesterfield FC | 4:0 | Maidstone (24.) | ||||
(16.) Dorking | 2:1 | Scunthorpe Utd. (23.) | ||||
(11.) Halifax Town | 1:1 | Eastleigh (9.) | ||||
(14.) Gateshead | 4:0 | Maidenhead Utd. (20.) | ||||
(2.) Notts County | 1:1 | York City (19.) | ||||
(12.) Oldham Athletic | 1:1 | Bromley (7.) | ||||
(15.) Solihull Moors | 0:1 | Woking (4.) | ||||
(8.) Southend United | 2:1 | Wealdstone (13.) | ||||
(21.) Torquay | 1:1 | Wrexham (1.) | ||||
7:15 PM | ||||||
(18.) Aldershot | 1:1 | Altrincham (17.) |