For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 7, 2020

Matchday 25 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 3:00 PM Bramfelder SV Bramfelder SV
  Meiendorfer SV Meiendorfer SV 3:00 PM Concordia Hamburg Concordia
 
SC Freiburg SC Freiburg 4:30 PM 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 4:30 PM Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 4:30 PM TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 4:30 PM RB Leipzig RB Leipzig
 
Hertha BSC Hertha BSC 4:30 PM SV Werder Bremen Werder Bremen
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 7:30 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 2:00 PM VfL Bochum VfL Bochum
 
Hamburger SV Hamburger SV 2:00 PM SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 2:00 PM Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 27
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 3:00 PM SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 3:00 PM TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 3:00 PM SV Meppen SV Meppen
 
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 3:00 PM Preußen Münster Preußen Münster
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 3:00 PM SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
FC Bayern II FC Bayern Munich II 3:00 PM SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Quarter-Finals 2nd leg Sundowns Mamelodi Sundowns FC 3:00 PM El Ahly Cairo El Ahly
  TP Mazembe TP Mazembe 3:00 PM Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Matchday 29
Liverpool Liverpool FC 2:30 PM AFC Bournemouth Bournemouth
 
Southampton Southampton FC 5:00 PM Newcastle United Newcastle
 
Arsenal Arsenal FC 5:00 PM West Ham United West Ham
 
Crystal Palace Crystal Palace 5:00 PM Watford FC Watford
 
Wolves Wolverhampton Wanderers 5:00 PM Brighton & Hove Albion Brighton
  Sheffield Utd. Sheffield United 5:00 PM Norwich City Norwich
 
Burnley Burnley FC 7:30 PM Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 27 SD Eibar SD Eibar 2:00 PM RCD Mallorca RCD Mallorca
 
Atlético Madrid Atlético Madrid 5:00 PM Sevilla FC Sevilla FC
 
FC Barcelona FC Barcelona 7:30 PM Real Sociedad Real Sociedad
  Getafe Getafe CF 10:00 PM Celta de Vigo Celta de Vigo
  Genoa Genoa CFC 4:00 PM Parma Calcio 1913 Parma
  Atalanta Atalanta BC 7:00 PM SS Lazio Lazio
  SPAL SPAL 9:45 PM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 28 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 6:30 PM Paris Saint-Germain Paris SG
  Dijon FCO Dijon 9:00 PM FC Toulouse Toulouse
  SCO Angers SCO Angers 9:00 PM FC Nantes FC Nantes
  FC Metz FC Metz 9:00 PM Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  OGC Nice OGC Nice 9:00 PM AS Monaco Monaco
  Reims Stade Reims 9:00 PM Stade Brest 29 Stade Brest 29
Matchday 22
TSV Hartberg TSV Hartberg 6:00 PM WSG Tirol WSG Tirol
 
Austria Vienna Austria Vienna 6:00 PM SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 6:00 PM SC Rheindorf Altach SCR Altach
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 6:00 PM SK Sturm Graz Sturm Graz
 
SV Mattersburg SV Mattersburg 6:00 PM LASK LASK
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 6:00 PM Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 21 Orenburg FK Orenburg 1:00 PM Arsenal Tula Arsenal Tula
  Dinamo Moscow Dinamo Moscow 3:30 PM FK Tambov Tambov
Matchday 25
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 8:00 PM FC Zürich FC Zürich
 
FC Thun FC Thun 8:00 PM BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 26 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 7:30 PM PEC Zwolle PEC Zwolle
  Heerenveen SC Heerenveen 8:45 PM Ajax Amsterdam Ajax
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 8:45 PM ADO Den Haag ADO Den Haag
  Vitesse Vitesse Arnhem 9:45 PM FC Twente Enschede FC Twente
Matchday 25 Altinordu U19 Altinordu FK U19 1:30 PM Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 1:30 PM Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
  Boluspor U19 Boluspor U19 1:30 PM Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 1:30 PM Kayserispor U19 Kayserispor U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 1:30 PM Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 1:30 PM Konyaspor U19 Konyaspor U19
  Besiktas U19 Besiktas JK U19 1:30 PM MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Sivasspor U19 Sivasspor U19 1:30 PM Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Bursaspor U19 Bursaspor U19 1:30 PM Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:00 PM Konyaspor Konyaspor
  Gaziantep FK Gaziantep FK 4:00 PM Trabzonspor Trabzonspor
  Göztepe Göztepe 4:00 PM Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
 
Fenerbahce Fenerbahce SK 7:00 PM Denizlispor Denizlispor
Matchday 30 Celtic Celtic FC 5:00 PM St. Mirren FC St. Mirren
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 5:00 PM Kilmarnock FC Kilmarnock FC
  Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 5:00 PM Motherwell FC Motherwell FC
  St. Johnstone St. Johnstone FC 5:00 PM Livingston FC Livingston FC
  Aberdeen FC Aberdeen FC 5:00 PM Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 29 Club Brugge Club Brugge KV 9:00 PM Cercle Brugge Cercle Brugge
  Mouscron Royal Excel Mouscron 9:00 PM Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
  RSC Anderlecht RSC Anderlecht 9:00 PM SV Zulte Waregem Zulte Waregem
  KV Oostende KV Oostende 9:00 PM KRC Genk KRC Genk
  Standard Liège Standard Liège 9:00 PM Sint-Truidense VV Sint-Truiden
  KV Mechelen KV Mechelen 9:00 PM KAS Eupen KAS Eupen
  KAA Gent KAA Gent 9:00 PM RSC Charleroi RSC Charleroi
  KV Kortrijk KV Kortrijk 9:00 PM Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 24 Thes Sport KVV Thes Sport 8:30 PM RFC Seraing RFC Seraing
  Dessel Sport KFC Dessel Sport 8:30 PM KMSK Deinze SK Deinze
  Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 9:00 PM Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
  AFC Tubize AFC Tubize 9:00 PM UR La Louvière Centre UR La Louvière
  KSK Heist KSK Heist 9:00 PM KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 8:30 PM SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  KSK Ronse KSK Ronse 9:00 PM KSV Temse KSV Temse
  KRC Gent KRC Gent 9:00 PM KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
  Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 9:00 PM KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  RC Hades RC Hades 8:30 PM AS Verbroedering Geel ASV Geel
  Berchem Sport Berchem Sport 9:00 PM Royal Cappellen FC Royal Cappellen
First Round Warkaus JK Warkaus JK 2:00 PM Jyväskylän Komeetat Komeetat
  Lieto Liedon Pallo 2:30 PM Turun Pallokerho Turun PK
  Käskö IK Käskö Idrottsklubb 5:00 PM Idrottsföreningen Hoppet IF Hoppet
Matchday 26 Arka Gdynia Arka Gdynia 4:00 PM Wisla Plock Wisla Plock
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 6:30 PM Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 9:00 PM Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 25 NK Domzale NK Domzale 4:00 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  NK Maribor NK Maribor 6:15 PM NK Bravo NK Bravo
Matchday 27 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 6:00 PM NK Celje NK Celje
  NS Mura NS Mura 6:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Maribor NK Maribor 6:00 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  NK Triglav NK Triglav Kranj 6:00 PM NK Domzale NK Domzale
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 6:00 PM NK Bravo NK Bravo
Matchday 24 Paksi FC Paksi FC 6:00 PM Budapest Honvéd FC Honvéd
  Debrecen Debreceni VSC 6:00 PM Kisvárda FC Kisvárda
  Diósgyőr Diósgyőri VTK 6:00 PM Újpest FC Újpest FC
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 6:00 PM MOL Fehérvár FC Fehérvár
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 6:00 PM Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 8:30 PM Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 22 FK Senica FK Senica 3:00 PM FC Nitra FC Nitra
  Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 3:00 PM AS Trencin AS Trencin
  Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 3:00 PM Spartak Trnava Spartak Trnava
  SKF Sered SKF Sered 3:00 PM MSK Zilina MSK Zilina
  Michalovce MFK Zemplin Michalovce 3:00 PM FK Pohronie Pohronie
  Slo. Bratislava Slovan Bratislava 3:00 PM MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 24 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 3:00 PM TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 23 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 3:00 PM 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
  SV Schwaig SV Schwaig 4:00 PM FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  SV Mitterteich SV Mitterteich 4:00 PM FSV Stadeln FSV Stadeln
  Kickers Selb Kickers Selb 4:00 PM SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 4:00 PM TSV Kornburg TSV Kornburg
  SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 4:00 PM TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
  TG Höchberg TG Höchberg 5:00 PM FT Schweinfurt FT Schweinfurt
  SV Friesen SV Friesen 5:00 PM TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  FC Coburg FC Coburg 5:00 PM TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 5:00 PM VfL Frohnlach Frohnlach
  ASV Dachau ASV Dachau 2:00 PM SC Eintracht Freising SE Freising
  FC Unterföhring FC Unterföhring 3:00 PM FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 3:00 PM TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
  FC Töging FC Töging 3:30 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 4:00 PM TSV Grünwald TSV Grünwald
  1.FC Passau 1.FC Passau 4:00 PM Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
  TSV Kastl TSV Kastl 5:00 PM Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 20 SG Neustrand SG Neustrand 3:00 PM TSV Klausdorf TSV Klausdorf
  TSV Pansdorf TSV Pansdorf 3:00 PM SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel
  SVT Neumünster SVT Neumünster 4:00 PM Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
  FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 4:00 PM SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
Matchday 19 Rotenburger SV Rotenburger SV 5:00 PM VfL Westercelle VfL Westercelle
Matchday 18 SV Bavenstedt SV Bavenstedt 5:00 PM STK Eilvese STK Eilvese
Matchday 22 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 5:00 PM FSV Salmrohr FSV Salmrohr
  TuS Kirchberg TuS Kirchberg 5:00 PM SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
  TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 6:30 PM SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
  SG Alfbachtal SG Alfbachtal 8:45 PM TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 18 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 3:00 PM SG Taucha 99 SG Taucha 99
  Budissa Bautzen Budissa Bautzen 4:00 PM VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 4:00 PM SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 4:00 PM LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 4:00 PM FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 4:00 PM BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 17 SV Ehrenhain SV Ehrenhain 3:00 PM BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
  Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen 3:00 PM FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
  G. Westvororte TSV Gera Westvororte 3:00 PM FC Wacker Teistungen Teistungen
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 3:00 PM FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida 3:00 PM 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 3:00 PM SV Schott Jena Schott Jena
  SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 3:00 PM 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
  Sondershausen Eintracht Sondershausen 3:00 PM SpVgg Geratal SpVgg Geratal
Matchday 21 TSG Backnang TSG Backnang 3:00 PM Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
  TSV Essingen TSV Essingen 3:00 PM TSG Tübingen TSG Tübingen
  TSV Berg TSV Berg 4:00 PM VfL Sindelfingen Sindelfingen
  Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 4:00 PM SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
  VfL Pfullingen VfL Pfullingen 4:00 PM FSV Hollenbach FSV Hollenbach
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems 4:00 PM FC Wangen 05 FC Wangen 05
  1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 5:30 PM TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
Matchday 23 Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 4:00 PM SG Johannesberg SG Johannesberg
  CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 4:00 PM SC Willingen SC Willingen
  OSC Vellmar OSC Vellmar 4:30 PM FC Körle FC Körle
Matchday 19 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 3:00 PM 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
  SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 3:00 PM SV Warnemünde SV Warnemünde
  FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 3:00 PM FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
  SV 90 Görmin SV 90 Görmin 3:00 PM FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
  Penzliner SV Penzliner SV 3:00 PM FC Anker Wismar Anker Wismar
  Güstrower SC Güstrower SC 09 3:00 PM Rostocker FC 1895 Rostocker FC
Matchday 18 Kehler FV Kehler FV 07 3:30 PM Offenburger FV Offenburger FV
  FC Radolfzell FC Radolfzell 3:30 PM FC Teningen FC Teningen
  FC Denzlingen FC Denzlingen 4:00 PM SC Lahr SC Lahr
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 4:30 PM FC Waldkirch FC Waldkirch
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 4:30 PM SV Endingen SV Endingen
  SV Bühlertal SV Bühlertal 6:00 PM SV Weil SV Weil
Matchday 2 Revolution New England Revolution 8:30 PM Chicago Fire FC Chicago Fire
  Salt Lake Real Salt Lake City 9:00 PM New York Red Bulls NY Red Bulls
  FC Dallas FC Dallas 10:00 PM Montreal Impact Montreal Impact
  D.C. United D.C. United 10:30 PM Inter Miami CF Inter Miami CF
  Toronto FC Toronto FC 12:00 AM New York City FC NYCFC
Matchday 3 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 7:00 AM Gamba Osaka Gamba Osaka
  Vegalta Sendai Vegalta Sendai 7:00 AM Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 1 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 7:00 AM Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  FC Gifu FC Gifu 8:00 AM Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 3 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 7:00 AM V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Omiya Ardija Omiya Ardija 7:00 AM Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Machida Zelvia Machida Zelvia 7:00 AM Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Albirex Niigata Albirex Niigata 7:00 AM JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 8:00 AM Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 21 Abha Abha Club 5:15 PM Al-Taawon Taawon
  Faisaly Al-Faisaly Harmah 7:40 PM Al-Nassr FC Al-Nassr
  Hilal Al-Hilal Riyadh 7:40 PM Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 22 Adelaide United Adelaide United 8:00 AM Western United FC Western United
  Melbourne Melbourne Victory 10:30 AM Sydney FC Sydney FC
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 4:00 PM FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
  Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 4:00 PM NK Celik Zenica Celik Zenica
  FK Sarajevo FK Sarajevo 7:00 PM FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 18 Khor Fakkan Khor Fakkan 3:30 PM FC Baniyas FC Baniyas
  Al-Ain FC Al-Ain FC 3:30 PM Al-Fujairah SC Fujairah SC
  Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai 6:15 PM Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
Matchday 16 Slavija S. FK Slavija Sarajevo 2:00 PM FK Jedinstvo Brcko Jedinstvo Brcko
  Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 2:00 PM FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
  Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 2:00 PM FK Tekstilac Derventa Tekstilac
  FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 2:00 PM FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
Matchday 18 FC Masr FC Masr 1:00 AM Entag El Harby Entag El Harby
  El Ittihad Ittihad Alexandria 1:00 AM Zamalek SC Zamalek
  El Makasa Masr El Makasa 1:00 AM Aswan SC Aswan SC
  Ismaily Ismaily SC 1:00 AM El Gouna FC El Gouna
  El Ahly El Ahly Cairo 1:00 AM Smouha SC Smouha
  Harras Hodoud Harras El Hodoud 1:00 AM El Masry SC El Masry
  El Mokawloon El Mokawloon SC 1:00 AM Tala'ea El Gaish Gaish
  Tanta SC Tanta SC 1:00 AM Wadi Degla FC Wadi Degla
  Enppi SC Enppi SC 1:00 AM Pyramids FC Pyramids FC
Matchday 2 Chikhura Chikhura Sachkhere 1:00 AM FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
  FC Merani FC Merani Tbilisi 1:00 AM FC Saburtalo Saburtalo
  FC Samtredia FC Samtredia 1:00 AM Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
  FC Telavi FC Telavi 1:00 AM FC Dila Gori FC Dila
  Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 1:00 AM Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Matchday 1 Cheonan City Cheonan City 7:00 AM Chuncheon FC Chuncheon FC
Matchday 2 Sangju Sangmu Sangju Sangmu 7:00 AM Daegu FC Daegu FC
  Busan IPark Busan IPark 9:00 AM Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 20 NK Dob NK Roltek Dob 4:00 PM ND Gorica ND Gorica
  FC Koper FC Koper 4:00 PM NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
  NK Radomlje NK Radomlje 4:00 PM NK Fuzinar NK Fuzinar
  NK Dravograd NK Dravograd 4:00 PM ND Beltinci Beltinci
  NK Rogaska NK Rogaska 4:00 PM NK Dekani NK Dekani
  NK Bilje Vitanest Bilje 4:00 PM NK Brda NK Brda
Matchday 1 Orange County Orange County SC 5:00 AM El Paso Locomotive FC El Paso
  Tacoma Defiance Tacoma Defiance 5:00 AM Reno 1868 FC Reno FC
  North Carolina North Carolina FC 9:30 PM Louisville City FC Louisville City
  NY Red Bulls II New York Red Bulls II 10:00 PM Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Matchday 2 Suwon FC Suwon FC 6:00 AM Chungnam Asan Chungnam Asan
  Jeju Utd. Jeju United 8:00 AM Bucheon FC 1995 Bucheon FC
  Gyeongnam FC Gyeongnam FC 8:00 AM FC Anyang FC Anyang
Matchday 28 Airdrieonians Airdrieonians FC 5:00 PM East Fife FC East Fife
  Clyde FC Clyde FC 5:00 PM Dumbarton FC Dumbarton FC
  Falkirk FC Falkirk FC 5:00 PM Peterhead FC Peterhead FC
  Montrose Montrose FC 5:00 PM Stranraer FC Stranraer
  Raith Rovers Raith Rovers FC 5:00 PM Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 24 Ter Leede VV Ter Leede 3:30 PM Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Barendrecht BVV Barendrecht 3:30 PM Odin '59 Heemskerk Odin '59
  DOVO VV DOVO Veenendaal 3:30 PM FC Lisse FC Lisse
  VV Goes VV Goes 3:30 PM VVSB Noordwijkerhout VVSB
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 3:30 PM VV SteDoCo SteDoCo
  VVOG VVOG Harderwijk 3:30 PM HSV Hoek Hoek
  Almere City U21 Almere City FC U21 4:00 PM DVS '33 Ermelo DVS '33
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 4:00 PM ONS Sneek ONS Sneek
Matchday 19
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 3:30 PM Floridsdorfer AC FAC
  A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 3:30 PM FC Dornbirn FC Dornbirn
  A. Lustenau SC Austria Lustenau 3:30 PM Young Violets Austria Wien Young Violets
Matchday 37 Bristol City Bristol City 2:30 PM Fulham FC Fulham
  Leeds Leeds United 5:00 PM Huddersfield Town Huddersfield
  Barnsley FC Barnsley FC 5:00 PM Cardiff City Cardiff
  Wigan Wigan Athletic 5:00 PM Luton Town Luton
 
Swansea Swansea City 5:00 PM West Bromwich Albion West Brom
  Preston NE Preston North End 5:00 PM Queens Park Rangers QPR
  Stoke City Stoke City 5:00 PM Hull City Hull City
  Charlton Charlton Athletic 5:00 PM Middlesbrough FC Middlesbrough
  Birmingham Birmingham City 5:00 PM Reading FC Reading
  Brentford Brentford FC 5:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 28 Elgin City Elgin City FC 5:00 PM Stirling Albion FC Stirling
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 5:00 PM Queen's Park FC Queen's Park
  Annan Athletic Annan Athletic FC 5:00 PM Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Cove Rangers Cove Rangers FC 5:00 PM Brechin City FC Brechin City
  Edinburgh City Edinburgh City FC 5:00 PM Albion Rovers FC Albion Rovers
group 4 Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 4:00 PM Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Group 3 HK Kópavogs HK Kópavogs 5:00 PM Thór Akureyri Thór
Matchday 1 JK Trans Narva JK Trans Narva 1:00 PM Kalju FC Kalju FC
  FCI Levadia FCI Levadia 1:00 PM FC Kuressaare Kuressaare
  Kalev Kalev Tallinn 4:00 PM Paide Linnameeskond Paide
  Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 1:00 PM FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Matchday 5 Sligo Rovers Sligo Rovers 9:45 PM Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 3 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 9:00 PM Athlone Town AFC Athlone Town
  Longford Town Longford Town FC 9:30 PM Bray Wanderers Bray Wanderers
Matchday 9 Yadanarbon FC Yadanarbon FC 1:00 AM Chin United Chin Utd.
  Rakhine Utd. Rakhine United FC 1:00 AM Sagaing United Sagaing Utd.
  Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 1:00 AM Yangon United FC Yangon Utd.
Matchday 2 Sabah Sabah FA 2:15 PM FELDA United FC FELDA United
  Kedah FA Kedah FA 3:00 PM Terengganu FC Terengganu FC
  Selangor FA Selangor FA 3:00 PM Perak TBG FC Perak TBG
  Johor DT Johor Darul Ta'zim FC 3:00 PM UiTM FC UiTM FC
  Balestier FC Balestier Khalsa FC 11:30 AM Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Matchday 37 Shrewsbury Shrewsbury Town 5:00 PM Oxford United Oxford United
  Ipswich Ipswich Town 5:00 PM Coventry City Coventry
  Peterborough Peterborough United 5:00 PM Portsmouth FC Portsmouth
  MK Dons Milton Keynes Dons 5:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
  Accrington Accrington Stanley 5:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Rochdale Rochdale AFC 5:00 PM Rotherham United Rotherham
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 5:00 PM Bolton Wanderers Bolton
  Sunderland Sunderland AFC 5:00 PM Gillingham FC Gillingham FC
  Lincoln City Lincoln City 5:00 PM Burton Albion Burton Albion
  Southend United Southend United 5:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
  Fleetwood Fleetwood Town 5:00 PM Blackpool FC Blackpool
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 3:00 PM Grimsby Town Grimsby Town
  Leyton Orient Leyton Orient 5:00 PM Cambridge United Cambridge Utd.
  Carlisle United Carlisle United 5:00 PM Colchester United Colchester Utd.
  Newport County Newport County 5:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
  Swindon Town Swindon Town 5:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
  Cheltenham Cheltenham Town 5:00 PM Port Vale FC Port Vale
  Northampt. Town Northampton Town 5:00 PM Mansfield Town Mansfield Town
  Walsall Walsall FC 5:00 PM Exeter City Exeter City
  Crawley Town Crawley Town 5:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
  Plymouth Plymouth Argyle 5:00 PM Macclesfield Town Macclesfield
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 5:00 PM Stevenage FC Stevenage
  Salford Salford City 5:00 PM Bradford City Bradford
Matchday 38 Halifax Town FC Halifax Town 5:00 PM Woking FC Woking FC
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 5:00 PM Boreham Wood FC Boreham Wood
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 5:00 PM Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
  Sutton Utd Sutton United 5:00 PM Torquay United FC Torquay United
  Dover Athletic Dover Athletic 5:00 PM Yeovil Town Yeovil Town
  Chorley FC Chorley FC 5:00 PM Chesterfield FC Chesterfield FC
  Fylde AFC Fylde 5:00 PM Solihull Moors Solihull Moors
  Aldershot Town Aldershot Town 5:00 PM Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Wrexham Wrexham AFC 5:00 PM Eastleigh FC Eastleigh FC
  Barrow Barrow AFC 5:00 PM Notts County Notts County
  Stockport Stockport County 5:00 PM Barnet FC Barnet
  Harrogate Town Harrogate Town 7:20 PM Bromley FC Bromley
Matchday 31 Dungannon Dungannon Swifts 5:00 PM Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Glentoran Glentoran FC 5:00 PM Cliftonville FC Cliftonville
  Ballymena Ballymena United 5:00 PM Coleraine FC Coleraine
  Carrick Rangers Carrick Rangers 5:00 PM Linfield FC Linfield
  Crusaders Crusaders FC 5:00 PM Institute FC Institute FC
  Larne FC Larne FC 7:30 PM Glenavon FC Glenavon
Matchday 16 Knockbreda FC Knockbreda FC 5:00 PM Ballyclare Comrades FC Ballyclare
Matchday 18 HW Welders Harland & Wolff Welders 5:00 PM Ards FC Ards FC
Matchday 31 Dergview Dergview FC 1:00 AM Queen's University Queen's Uni
  PSNI FC PSNI FC 1:00 AM Portadown FC Portadown
  Ballinamallard Ballinamallard United 5:00 PM Dundela FC Dundela FC
  Newry City Newry City AFC 5:00 PM Loughgall FC Loughgall
Matchday 16 Annagh United Annagh United FC 1:00 AM Lisburn Distillery FC Lisburn FC
  Moyola Park Moyola Park AFC 1:00 AM Bangor FC Bangor
  Banbridge Banbridge Town 1:00 AM Armagh City FC Armagh City FC
  Dollingstown FC Dollingstown FC 1:00 AM Portstewart FC Portstewart FC
  Limavady United Limavady United 1:00 AM Newington YC Newington YC
  Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 1:00 AM Tobermore United FC Tobermore
Matchday 28 AC Pisa AC Pisa 1909 1:00 AM AS Livorno AS Livorno
  Venezia Venezia FC 4:00 PM FC Crotone Crotone
  Perugia AC Perugia Calcio 4:00 PM US Salernitana 1919 Salernitana
  FC Empoli FC Empoli 4:00 PM Trapani Calcio Trapani
  Frosinone Frosinone Calcio 4:00 PM US Cremonese Cremonese
Matchday 30 Modena Modena FC 2018 9:45 PM Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 31 Extremadura Extremadura UD 5:00 PM Real Oviedo Real Oviedo
  Girona Girona FC 5:00 PM Albacete Balompié Albacete
  SD Huesca SD Huesca 7:15 PM CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  CD Numancia CD Numancia 7:15 PM Racing Santander Racing
  UD Almería UD Almería 10:00 PM Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 28 AC Ajaccio AC Ajaccio 4:00 PM FC Lorient FC Lorient
Matchday 34 Aves U23 CD Aves U23 12:00 PM SC Braga U23 Braga U23
  Académica S23 Académica de Coimbra OAF Sub-23 12:00 PM Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
  Estoril U23 Estoril Praia U23 12:00 PM SL Benfica U23 Benfica U23
  Belenenses U23 Belenenses SAD U23 12:00 PM CS Marítimo U23 Marítimo U23
  Vitória FC U23 Vitória de Setúbal FC U23 12:00 PM CD Cova da Piedade U23 Cova Piedade 23
  Sporting CP U23 Sporting CP U23 12:00 PM Rio Ave FC U23 Rio Ave U23
  Famalicão U23 FC Famalicão U23 12:00 PM CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
Matchday 28 Ayr United Ayr United FC 5:00 PM Dundee FC Dundee FC
  Dundee United Dundee United FC 5:00 PM Partick Thistle FC Partick Thistle
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 5:00 PM Queen of the South FC Queen o. t. S.
  Morton Greenock Morton FC 5:00 PM Arbroath FC Arbroath
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 5:00 PM Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 26 Keciörengücü Keciörengücü 1:00 PM Boluspor Boluspor
  Hatayspor Hatayspor 1:00 PM Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
  Eskisehirspor Eskisehirspor 3:30 PM Giresunspor Giresunspor
  Karagümrük Fatih Karagümrük 3:30 PM Adana Demirspor Adana Demirspor
  Bursaspor Bursaspor 6:00 PM Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 25 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 6:00 PM FC Chiasso FC Chiasso
  SC Kriens SC Kriens 6:30 PM FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Matchday 20 FC Fredericia FC Fredericia 3:00 PM Viborg FF Viborg FF
Matchday 25 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 3:00 PM FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
  Novi Pazar FK Novi Pazar 3:00 PM FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
  Zarkovo OFK Zarkovo 3:00 PM FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
  Zemun FK Zemun 3:00 PM FK Smederevo Smederevo
  Trayal FK Trayal Kruševac 3:00 PM FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
  Kolubara FK Kolubara Lazarevac 3:00 PM OFK Backa Backa
  Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 3:00 PM FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
  Graficar Graficar Belgrad 3:00 PM FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
Matchday 6 IF Gnistan U19 IF Gnistan U19 1:40 PM Käpylän Pallo U19 Käpylän U19
  FC Espoo U19 FC Espoo U19 3:00 PM FC Honka U19 FC Honka U19
  SJK U19 SJK Seinäjoki U19 3:00 PM FC Jazz U19 Jazz U19
  MPS U19 Malmin Palloseura U19 3:30 PM Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
  Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 4:00 PM Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
  FC Haka U19 FC Haka U19 7:00 PM Ilves Tampere U19 Ilves U19
Matchday 22 Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 1:00 AM Miedz Legnica Miedz Legnica
  Sandecja Sandecja Nowy Sacz 1:00 AM Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
  Chrobry Glogow Chrobry Glogow 1:40 PM GKS Tychy GKS Tychy
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 4:00 PM Radomiak Radom Radomiak
  Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 7:00 PM Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
Matchday 19 Znicz Biala P. Znicz Biala Piska 1:00 AM Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
  Huragan Morag Huragan Morag 1:00 AM RKS Radomsko RKS Radomsko
  Legia II Legia Warsaw II 1:00 AM Bron Radom Bron Radom
  O. Zambrow Olimpia Zambrow 1:00 AM Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  Ursus Warszawa Ursus Warszawa 1:00 AM Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  KS Wasilków KS Wasilków 1:00 AM Concordia Elblag C. Elblag
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 1:00 AM Unia Skierniewice Unia Skierniewice
  Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 1:00 AM Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki 3:00 PM Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
Matchday 18 B. Koszalin Baltyk Koszalin 1:00 PM Sokol Kleczew Sokol Kleczew
  Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 3:00 PM Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 3:00 PM Pogon Szczecin II Pogon II
  KP Starogard KP Starogard Gdanski 4:00 PM Nielba Wagrowiec Nielba
  Górnik Konin Górnik Konin 4:00 PM Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  Jarota Jarocin Jarota Jarocin 4:00 PM Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  Swit Szczecin Swit Szczecin 4:00 PM Chemik Police Chemik Police
  KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 7:00 PM Grom Nowy Staw Grom N.S.
  Sl. Wroclaw II Slask Wroclaw II 2:00 PM Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
  Pniowek P.S. Pniowek Pawlowice Slaskie 4:00 PM LZS Starowice Dolne LZS Starowice
  Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 4:00 PM ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
  Foto-Higiena Foto-Higiena Gac 4:00 PM Polonia Bytom Polonia Bytom
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod 4:00 PM Miedz Legnica II M. Legnica II
  Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala 4:00 PM Lechia Zielona Góra Zielona Gora
  Gornik II Gornik Zabrze II 4:00 PM Stal Brzeg Stal Brzeg
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork 6:00 PM Ruch Zdzieszowice Ruch Zd.
Matchday 19 Siarka T. Siarka Tarnobrzeg 3:00 PM Jutrzenka Giebultow Jutrzenka
  KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 3:00 PM Podhale Nowy Targ NKP Podhale
  Hetman Zamosc Hetman Zamosc 3:30 PM Avia Swidnik Avia Swidnik
  Hutnik Krakow Hutnik Krakow 4:00 PM Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
  Wisla Pulawy Wisla Pulawy 4:00 PM Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
  Wisloka Debica Wisloka Debica 4:00 PM Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
  Motor Lublin Motor Lublin 6:00 PM Chelmianka Chelm Chelmianka
Matchday 1 Ordabasy Ordabasy Shymkent 1:00 AM Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
  Kaysar Kaysar Kyzylorda 1:00 AM Irtysh Pavlodar Irtysh
  Kairat Almaty Kairat Almaty 1:00 AM FK Taraz Taraz
  Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1:00 AM Shakhter Karaganda Shakhter K.
  FC Astana FC Astana 1:00 AM Qyzyljar SK Petropavlovsk Qyzyljar
  Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau 1:00 AM Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
Matchday 2 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 1:00 PM Mash'al Mubarek Mash'al
  Sogdiana Sogdiana Jizzakh 3:15 PM FK AGMK Olmaliq AGMG Olmaliq
  Qizilqum Qizilqum Zarafshan 3:15 PM Surkhon Termiz Surkhon
Matchday 11 Fulham U18 Fulham FC U18 1:00 PM Brighton & Hove Albion U18 Brighton U18
Matchday 12 Sunderland U18 Sunderland AFC U18 1:00 PM Manchester United U18 Man Utd U18
Matchday 22 Legionovia Legionovia Legionowo 2:00 PM Lech Poznan II Lech Poznan II
  Blekitni Blekitni Stargard 2:00 PM Stal Stalowa Wola Stalowa Wola
  Skra Czesto. Skra Czestochowa 2:30 PM Elana Torun Elana Torun
  Stal Rzeszow Stal Rzeszow 3:00 PM Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Pogon Siedlce Pogon Siedlce 3:00 PM Garbarnia Krakow Garbarnia
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow 5:00 PM Resovia Rzeszów Resovia
  Olimpia Elblag Olimpia Elblag 6:00 PM GKS Katowice GKS Katowice
Matchday 28 Marino Luanco Marino Luanco 7:00 PM UP Langreo UP Langreo
  SD Leioa SD Leioa 6:30 PM Cultural Leonesa CyD Leonesa
Matchday 17 Hertha Wels WSC Hertha Wels 4:00 PM ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg
  SV Ried II SV Ried II 4:00 PM SV Allerheiligen Allerheiligen
  Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 4:00 PM Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
  Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 4:00 PM SK Sturm Graz II Sturm Graz II
  FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 4:00 PM Union Gurten Gurten
Matchday 28 Villarrubia CF Villarrubia CF 8:00 PM Atlético Sanluqueño Sanluqueño
Matchday 23 FC Memmingen FC Memmingen 3:00 PM TSV Aubstadt Aubstadt
  SV Schalding SV Schalding-Heining 3:00 PM TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
  FC Augsburg II FC Augsburg II 3:00 PM Türkgücü München Türkgücü Münch.
  Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 3:00 PM SV Wacker Burghausen W. Burghausen
  FV Illertissen FV Illertissen 3:00 PM SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
  1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 3:00 PM 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
  VfR Garching VfR Garching 3:00 PM SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
  SV Heimstetten SV Heimstetten 3:00 PM 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Matchday 25 Hannover 96 II Hannover 96 II 2:00 PM VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
 
W. Bremen II SV Werder Bremen II 3:00 PM BSV Schwarz-Weiß Rehden BSV Rehden
  VfB Lübeck VfB Lübeck 3:00 PM Hannoverscher SC HSC Hannover
  SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 3:00 PM Holstein Kiel II Holst. Kiel II
  SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II 5:00 PM FC St. Pauli II FC St. Pauli II
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 2:30 PM SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
  Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 2:30 PM Germania Halberstadt G. Halberstadt
  Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 2:30 PM VfB Auerbach VfB Auerbach
  Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 2:30 PM VSG Altglienicke Altglienicke
Matchday 23 FC 08 Homburg FC 08 Homburg 3:00 PM Bahlinger SC Bahlinger SC
  RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 3:00 PM SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
  FK Pirmasens FK Pirmasens 3:00 PM VfR Aalen VfR Aalen
  TSG Balingen TSG Balingen 3:00 PM FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
  FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 3:00 PM 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
  TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 3:00 PM SC Freiburg II SC Freiburg II
  Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 4:00 PM 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
Matchday 21 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 3:00 PM TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 28 Schalke 04 II FC Schalke 04 II 3:00 PM SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
  SC Verl SC Verl 3:00 PM SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
  1.FC Köln II 1.FC Köln II 3:00 PM VfB Homberg VfB Homberg
  SV Rödinghausen SV Rödinghausen 3:00 PM Borussia Dortmund II B. Dortmund II
  SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 3:00 PM Sportfreunde Lotte SF Lotte
Matchday 18 Stripfing SV Stripfing 4:30 PM 1. Wiener Neustädter Sportclub Wiener Neustadt
  Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria 4:30 PM SV Leobendorf Leobendorf
  Wiener Linien Team Wiener Linien 5:00 PM ASK-BSC Bruck/Leitha Bruck/L.
Matchday 19 FC Black Stars FC Black Stars Basel 4:00 PM FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
  FC Köniz FC Köniz 5:00 PM Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 5:00 PM SC Brühl SG SC Brühl SG
  Etoile Carouge Etoile Carouge FC 6:00 PM FC Bavois FC Bavois
Group C Tiare Tahiti AS Tiare Tahiti 3:00 AM Tupapa Maraerenga T. Maraerenga
  AS Magenta AS Magenta 8:00 AM Solomon Warriors F.C. Solomon Warrior
Group D Auckland City Auckland City FC 6:00 AM Lupe Ole Soaga Lupe Ole Soaga
  AS Vénus Mahina AS Vénus Mahina 9:00 AM Ba FC Ba FC
Matchday 16 Chaux-de-Fonds FC La Chaux-de-Fonds 5:00 PM Meyrin FC Meyrin FC
  CS Chênois CS Chênois 6:00 PM US Terre Sainte US Terre Sainte
  Vevey United FC Vevey United 6:30 PM FC Martigny-Sports Martigny-Sports
Matchday 17 Vanlöse IF Vanlöse IF 2:00 PM Hilleröd Fodbold Hilleröd F
  Hellerup IK Hellerup IK 2:00 PM BK Frem BK Frem
  VSK Aarhus VSK Aarhus 2:30 PM Jammerbugt FC Jammerbugt FC
  FA 2000 FA 2000 2:45 PM Skovshoved IF Skovshoved
  Naesby BK Naesby Boldklub 3:00 PM Ringköbing IF Ringköbing IF
  Brabrand IF Brabrand IF 3:00 PM Vejgaard B Vejgaard B
  Dalum IF Dalum IF 3:00 PM Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Matchday 16 SC Goldau SC Goldau 5:00 PM FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne
  Luzern U21 FC Luzern U21 5:00 PM FC Langenthal FC Langenthal
  FC Solothurn FC Solothurn 5:00 PM FC Bassecourt FC Bassecourt
  FC Schötz FC Schötz 5:00 PM Grasshopper Club Zürich U21 GC Zürich U21
  SC Buochs SC Buochs 6:00 PM FC Baden FC Baden
  SV Muttenz SV Muttenz 6:00 PM Zug 94 Zug 94
  FC Linth 04 FC Linth 04 4:00 PM FC Kosova FC Kosova
  FC Thalwil FC Thalwil 5:00 PM FC Red Star Zürich Red Star ZH
  FC Wettswil FC Wettswil-Bonstetten 5:00 PM FC Gossau FC Gossau
  FC Tuggen FC Tuggen 5:00 PM FC Dietikon FC Dietikon
  SV Höngg SV Höngg 5:00 PM USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
  FC Balzers FC Balzers 5:00 PM FC St. Gallen 1879 U21 St. Gallen U21
  Winterthur U21 FC Winterthur U21 6:30 PM FC Paradiso FC Paradiso