For using this site, please activate JavaScript.

Matches Sep 20, 2020

Matchday 1
RB Leipzig RB Leipzig 3:1 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 0:0 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 2:0 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 1:1 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:0 SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 2:1 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 0:2 Hallescher FC Hallescher FC
  1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 0:2 Bergama Belediyespor Bergama Bld
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 1:1 Silivrispor Silivrispor
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 4:2 Kirikkale Büyük Anadolu Spor Büyük Anadolu
  Alanya Kestel Alanya Kestelspor 3:2 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  Düzce Spor Düzce Spor 3:1 Muglaspor Muglaspor
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 0:1 Modafen Modafen
  Bayrampasa Bayrampasa Spor moved Siirt Il Özel Idaresi Spor Siirt Idare
  Bursa Yildirim Bursa Yildirim Spor 0:1 Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
Matchday 11 RB Bragantino Red Bull Bragantino 4:2 Ceará Sporting Club Ceará SC
  Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 1:0 Sport Club Internacional Internacional
  Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 3:4 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
  Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 1:0 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
  Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 1:1 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 2
Southampton Southampton FC 2:5 Tottenham Hotspur Spurs
  Newcastle Newcastle United 0:3 Brighton & Hove Albion Brighton
 
Chelsea Chelsea FC 0:2 Liverpool FC Liverpool
 
Leicester Leicester City 4:2 Burnley FC Burnley
  Levante Levante UD moved Atlético Madrid Atlético Madrid
 
Sevilla FC Sevilla FC moved Elche CF Elche CF
  Athletic Athletic Bilbao moved FC Barcelona FC Barcelona
  SD Huesca SD Huesca 0:2 Cádiz CF Cádiz CF
  Real Betis Real Betis Balompié 2:0 Real Valladolid CF Real Valladolid
  Granada CF Granada CF 2:1 Deportivo Alavés Alavés
  Real Sociedad Real Sociedad 0:0 Real Madrid Real Madrid
Matchday 1 Parma Parma Calcio 1913 0:2 SSC Napoli SSC Napoli
  Genoa Genoa CFC 4:1 FC Crotone Crotone
  Sassuolo US Sassuolo 1:1 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
 
Juventus Juventus FC 3:0 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 4 OGC Nice OGC Nice 0:3 Paris Saint-Germain Paris SG
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:0 Dijon FCO Dijon
  Montpellier Montpellier HSC 4:1 SCO Angers SCO Angers
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 3:2 FC Lorient FC Lorient
  FC Metz FC Metz 2:1 Stade Reims Stade Reims
  FC Nantes FC Nantes 2:2 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  Marseille Olympique Marseille 1:1 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 2
TSV Hartberg TSV Hartberg 0:2 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
 
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 0:5 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
Austria Vienna Austria Vienna 2:1 SV Ried SV Ried
Matchday 8 Arsenal Tula Arsenal Tula 3:2 FC Sochi Sochi
  Ufa FK Ufa 0:1 CSKA Moscow CSKA Moscow
  Rubin Kazan Rubin Kazan 0:2 Spartak Moscow Spartak Moscow
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:0 PFK  Tambov Tambov
Matchday 1 Ak.Cherta U16 Akademia Chertanovo Moskau U16 3:0 FShM Moskau U16 FShM U16
  Ak.Spartak U16 Akademia Spartak Moskau U16 4:1 DYuSSh Strogino Moskau U16 Strogino U16
  Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 1:2 FShM Moskau FShM Moskau
  Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 2:1 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
Matchday 3 Quick DH HV & CV Quick 1:3 SV Oss '20 SV Oss '20
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk 0:0 EVV Echt EVV Echt
  USV Hercules USV Hercules 2:0 JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  Westlandia RKVV Westlandia 2:3 VV Dongen Dongen
  Unitas GVV Unitas 1:1 RKVV DEM RKVV DEM
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 1:4 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan 1:1 HVV Hollandia Hollandia
  VV UNA VV UNA Veldhoven 2:2 VV Hoogland Hoogland
  Groene Ster RKSV Groene Ster 3:0 VV Gemert VV Gemert
Matchday 4 FC Botosani FC Botosani 0:0 Academica Clinceni Ac. Clinceni
  UTA Arad UTA Arad 2:3 CSM Politehnica Iași CSM Poli Iași
  FCSB FCSB 3:0 ACS FC Arges ACS FC Arges
Matchday 1
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 1:0 FC Sion FC Sion
 
FC Basel FC Basel 1893 2:2 FC Vaduz FC Vaduz
 
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 2:1 Servette FC Servette FC
Matchday 2 ADO Den Haag ADO Den Haag 0:1 FC Groningen FC Groningen
  Willem II Willem II Tilburg 4:0 Heracles Almelo Heracles Almelo
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 1:1 Twente Enschede FC Twente FC
 
Ajax Ajax Amsterdam 3:0 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 1:2 Sivasspor Sivasspor
 
Kasimpasa Kasimpasa 2:0 Caykur Rizespor C. Rizespor
  Gaziantep FK Gaziantep FK 2:2 Fatih Karagümrük Karagümrük
 
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 0:2 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 3 RKZVC RKZVC Zieuwent 1:5 HBS Craeyenhout HBS
  RKVV Velsen RKVV Velsen 1:1 Alphense Boys Alphense Boys
  SP Silvolde Sportclub Silvolde 5:2 SDO Bussum SDO Bussum
  Alcides MVV Alcides 2:3 TAC '90 TAC '90
  VV De Zouaven VV De Zouaven 2:1 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
  Purmersteijn VPV Purmersteijn 3:2 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
  VV Emmen VV Emmen moved RKAVV Leidschendam RKAVV
Matchday 8 Hibernian FC Hibernian FC 2:2 Rangers FC Rangers
  Aberdeen FC Aberdeen FC 0:3 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 10 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 1:1 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
  CSA Centro Sportivo Alagoano (AL) 3:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
  Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 3:0 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
  Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 2:5 Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
Matchday 3 UDI '19 UDI'19/CSU 1:2 SV Meerssen SV Meerssen
  EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek 2:1 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
  VOC VOC Rotterdam 1:3 SV Orion Nijmegen SV Orion
  RKSV Nuenen RKSV Nuenen 3:5 VV Moerse Boys VV Moerse Boys
  IFC Ambacht IFC Ambacht 5:1 RKSV Minor RKSV Minor
  Juliana '31 Juliana '31 - OJC Rosmalen OJC Rosmalen
  TOGB TOGB Berkel 0:4 VV Baronie Baronie
  Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 3:0 FK Minaj FK Minaj
  Zorya Lugansk Zorya Lugansk 2:2 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  Rukh Lviv Rukh Lviv 1:2 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 2 PAS Lamia PAS Lamia 1964 1:2 OFI Crete OFI Crete
  Volos NPS Volos NPS 0:1 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
  Volos NPS U19 Volos NPS U19 0:2 Aris Thessaloniki U19 Aris U19
Matchday 1 Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 5:0 Royal Excelsior Virton RE Virton
  Stockay RRC Stockay-Warfusée 2:1 RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 6 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 0:6 Club Brugge KV Club Brugge
  Standard Liège Standard Liège 2:1 KV Kortrijk KV Kortrijk
  KRC Genk KRC Genk 3:1 KV Mechelen KV Mechelen
  Royal Antwerp Royal Antwerp FC 2:2 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 4 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 2:1 Club NXT Club NXT
Matchday 1 KVK Westhoek KVK Westhoek 0:2 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  KSCT Menen KSCT Menen 2:2 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Matchday 4 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 1:1 MFK Karvina MFK Karvina
  Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 2:4 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  Sparta Praha AC Sparta Praha 3:1 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 2 FC Copenhagen FC Copenhagen 1:2 Bröndby IF Bröndby IF
  Odense BK Odense Boldklub 1:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
  Randers FC Randers FC 1:1 Aarhus GF Aarhus GF
  Vejle BK Vejle Boldklub 4:1 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 8 Novi Pazar FK Novi Pazar 1:0 FK Indjija FK Indjija
  Rad FK Rad 1:0 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
  Spartak FK Spartak Subotica 1:2 FK Proleter Novi Sad Proleter
  Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 0:1 FK Partizan Belgrade Partizan
  Red Star Red Star Belgrade 6:0 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 5 NK Varazdin NK Varazdin 0:1 NK Osijek NK Osijek
  HNK Rijeka HNK Rijeka moved HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 17 Oulaisten Oulaisten Huima 2:1 Sodankylän Pallo Sodankylän
  TP-47 Tornion Pallo -47 0:5 Oulun Työväen Palloilijat OTP
Matchday 15 FC Honka FC Honka 0:0 HJK Helsinki HJK Helsinki
  RoPS Rovaniemen Palloseura 0:2 Kuopion Palloseura KuPS
  SJK II SJK Seinäjoki II 1:1 Vaasan Palloseura VPS
  Ekenäs IF Ekenäs IF 5:0 AC Kajaani AC Kajaani
  MYPA Myllykosken Pallo -47 1:1 FF Jaro FF Jaro
  IF Gnistan IF Gnistan 3:1 Musan Salama MuSa
  AC Oulu AC Oulu 1:2 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Matchday 12 Reipas Lahti FC Reipas Lahti 7:1 Kultsu FC Kultsu FC
  FC Viikingit FC Viikingit 0:4 FC Honka II FC Honka II
  KaaPo Kaarinan Pojat 4:0 Pallo-Iirot P-Iirot
  Klubi 04 HJK Klubi 04 Helsinki 3:2 Atlantis FC Atlantis FC
  Grankulla IFK Grankulla IFK 2:0 FC Espoo FC Espoo
  RoPS II Rovaniemen Palloseura II 0:1 JS Hercules JS Hercules
  OLS Oulun Luistinseura 3:2 Kemi City FC Kemi City
  JIPPO JIPPO Joensuu 1:0 SC Kufu-98 SC Kufu-98
Matchday 9 Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 2:6 Ilves Tampere U19 Ilves U19
  FC Inter U19 FC Inter Turku U19 2:0 Turun Palloseura U19 TPS U19
Matchday 4 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 1:1 Cracovia Cracovia
  Lech Poznan Lech Poznan 1:0 Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 6 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 1:3 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
  CSKA Sofia CSKA Sofia 2:2 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 4 NK Domzale NK Domzale 3:1 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 1:0 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
  NS Mura NS Mura 1:0 ND Gorica ND Gorica
Group A Manaus FC Manaus Futebol Clube 0:0 Santa Cruz Futebol Clube (PE) Santa Cruz
Group B Ypiranga Ypiranga Futebol Clube (RS) 2:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
  Brusque Brusque Futebol Clube (SC) 1:0 Tombense Futebol Clube (MG) Tombense
  Boa Esporte Boa Esporte Clube (MG) 1:2 Ituano Futebol Clube (SP) Ituano
Matchday 4 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 0:0 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
  F91 Dudelange F91 Dudelange 2:0 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 7 MSK Zilina MSK Zilina 2:2 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
  FK Senica FK Senica 2:4 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 25 F. Regensburg SV Fortuna Regensburg 2:0 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
Matchday 3 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 0:15 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
  TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren 2:1 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
  SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 2:6 SV Grohn SV Grohn
  SG Findorff SG Findorff 0:6 SC Weyhe SC Weyhe
Matchday 1 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 3:1 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf
  Eichholzer SV Eichholzer SV 0:5 TSV Travemünde TSV Travemünde
Matchday 3 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 0:2 FC Verden 04 FC Verden 04
  VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 0:2 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
  Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 2:2 VfL Lüneburg VfL Lüneburg
  Ottersberg TSV Ottersberg 2:1 VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
  Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 9:0 VfL Breese/Langendorf VfL Breese/L.
  TSV Elstorf TSV Elstorf 3:1 ASC Cranz-Estebrügge Cranz-Estebrüg.
  TSV Etelsen TSV Etelsen 1:1 VfL Westercelle VfL Westercelle
  TuS Harsefeld TuS Harsefeld 2:0 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 4 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 0:2 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
  VfL Primstal VfL Primstal 1:2 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
  FV Bischmisheim FV Bischmisheim 5:0 FV Siersburg FV Siersburg
Matchday 1 Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 4:1 TSV Kropp TSV Kropp
  TSV Rantrum TSV Rantrum 2:0 IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
Matchday 3 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 2:1 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
  Heeßeler SV Heeßeler SV 0:1 TSV Stelingen TSV Stelingen
  VfR Evesen VfR Evesen 2:4 TSV Pattensen TSV Pattensen
  STK Eilvese STK Eilvese 1:1 TuS Sulingen TuS Sulingen
  Rather SV Rather SV 2:0 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf Schwarz-Weiß 06
  Holzheimer SG Holzheimer SG 3:4 VfB Solingen VfB Solingen
  SG Unterrath SG Unterrath 2:0 SC Teutonia Kleinenbroich Kleinenbroich
  FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 0:4 ASV Süchteln ASV Süchteln
  1.FC Viersen 1.FC Viersen 2:2 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
  MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 4:0 DJK/VfL Giesenkirchen Giesenkirchen
  SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 4:1 VSF Amern VSF Amern
  SV Sonsbeck SV Sonsbeck 7:0 VfL Rhede VfL Rhede
  Meerbusch II TSV Meerbusch II 3:2 VfL Tönisberg VfL Tönisberg
  BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 4:1 SV Scherpenberg Scherpenberg
  SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 2:5 VfR Fischeln VfR Fischeln
  Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 4:0 RSV Praest RSV Praest
  TSV Wachtendonk TSV Wachtendonk-Wankum 1:2 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
  FC Remscheid FC Remscheid 0:2 Blau-Gelb Überruhr BG Überruhr
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 3:0 Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
  VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 3:3 SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
  SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 3:5 VfB Speldorf VfB Speldorf
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 0:2 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
  Mülheimer FC Mülheimer FC 97 2:2 DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
  SpVgg Steele SpVgg Steele 03/09 4:1 DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
  TV Dinklage TV Dinklage 2:1 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
  FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 1:1 VfL Oythe VfL Oythe
  Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 3:1 SV Union Lohne SV Union Lohne
  Wildeshausen VfL Wildeshausen 1:1 Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia
  SC Melle 03 SC Melle 03 3:2 VfR Voxtrup VfR Voxtrup
  Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 1:1 Grün-Weiß Mühlen GW Mühlen
Matchday 4 TuS Mayen TuS Mayen 1:5 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
  SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 0:3 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
  TuS Kirchberg TuS Kirchberg 2:2 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 2 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 3:0 SG Dresden-Striesen Dresd.-Stries.
  FV Dresden 06 FV Dresden 06 Laubegast 2:1 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 3 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 3:3 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  FSV 06 Ohratal FSV 06 Ohratal 2:3 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
  FC Kirrlach FC Olympia 1919 Kirrlach 0:1 VfR Mannheim VfR Mannheim
  W. Mannheim II SV Waldhof Mannheim II 2:1 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
  F. Heddesheim Fortuna Heddesheim 3:1 SV Langensteinbach Langensteinbach
  1.FC Mühlhausen 1.FC Mühlhausen 3:0 FC Germania Friedrichstal Friedrichstal
Matchday 6 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 11:00 AM SD Croatia Berlin Croatia Berlin
  SCC Berlin SC Charlottenburg 1:00 PM SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
  Berlin United Berlin United 1:00 PM 1.FC Novi Pazar 95 1.FC Novi Pazar
  Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 1:30 PM Stern Marienfelde Stern Marienf.
  FC Wilmersdorf 1.FC Wilmersdorf 2:00 PM Frohnauer SC Frohnauer SC
  Berliner SC Berliner SC 2:30 PM TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
  E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 3:15 PM Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 7 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 3:0 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Matchday 4 SG Walluf SG Walluf 4:00 PM FC TuBa Pohlheim TuBa Pohlheim
  Steinbach II TSV Steinbach Haiger II 4:00 PM FC Cleeberg FC Cleeberg
  SG Kinzenbach SG Kinzenbach 4:00 PM TSV Michelbach TSV Michelbach
  Spvgg Eltville Spvgg Eltville 4:00 PM SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  FV Breidenbach FV Breidenbach 4:00 PM RSV Weyer RSV Weyer
  Niedernhausen SV 1913 Niedernhausen 4:00 PM SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  VfB Marburg VfB Marburg 4:00 PM Germania Schwanheim G. Schwanheim
  FC Waldbrunn FC Waldbrunn 4:00 PM FC Ederbergland FC Ederbergland
  SV Bauerbach SV Bauerbach 4:30 PM FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
  FC Gießen II FC Gießen II 6:30 PM SSV Langenaubach Langenaubach
  FSV Thalau FSV Thalau 3:0 TSG Sandershausen Sandershausen
  SG Bad Soden SG Bad Soden 4:0 FC Körle FC Körle
  SG Johannesberg SG Johannesberg 3:1 FSG Eintracht Gudensberg Gudensberg
  FSV Dörnberg FSV Dörnberg 1:0 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
  Lichtenauer FV Lichtenauer FV 5:2 SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
  CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 2:1 OSC Vellmar OSC Vellmar
  Türkgücü KS Türkgücü Kassel 2:5 SSV Sand SSV Sand
  Eichenzell FC Britannia Eichenzell 2:0 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
  Ober-Roden Germania Ober-Roden 1:2 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
  SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 2:2 SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
  RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 3:1 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
  SV Münster SV 1919 Münster 0:3 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
  Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 1:2 JSK Rodgau JSK Rodgau
  Pars N-Isenburg SV Pars Neu-Isenburg 2:1 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 2:3 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
  Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 1:3 SpVgg Oberrad 05 SpVgg Oberrad 05
Matchday 3 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 1:0 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
  FC Schönberg 95 FC Schönberg 95 2:1 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Matchday 7 SV Kelbra SV Kelbra 2:3 FC Grün-Weiß Piesteritz GW Piesteritz
  FCE Wernigerode Einheit Wernigerode 4:3 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
  SV Dessau 05 SV Dessau 05 3:0 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
  Haldensleber SC Haldensleber SC 1:0 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 5 DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 2:4 SV Bühlertal SV Bühlertal
  SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach 4:00 PM SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  FC Waldkirch FC Waldkirch 2:1 FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II
Matchday 3 TuS Hohenecken TuS 1904 Hohenecken 1:1 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
  TuS Marienborn TuS Marienborn 1:2 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
  Schifferstadt Phönix Schifferstadt 3:2 FC Bienwald Kandel Bienwald Kandel
  SG Rieschweiler SG Rieschweiler 1:5 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
  SV Steinwenden SV Steinwenden 4:0 SV Morlautern SV Morlautern
  SC Herford SC Herford 4:4 SV Mesum SV Mesum
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II 0:0 Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup 2:1 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 1:1 Delbrücker SC Delbrücker SC
  W. Kinderhaus Westfalia Kinderhaus 2:0 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  TuS Tengern TuS Tengern 5:1 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 0:1 Preußen Espelkamp Pr. Espelkamp
  VfL Theesen VfL Theesen 3:2 Lüner SV Lüner SV
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 1:1 YEG Hassel YEG Hassel
  TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen 5:1 FSV Gerlingen FSV Gerlingen
  Wacker Castrop SV Wacker Obercastrop 1:0 SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
  SC Neheim SC Neheim 3:3 FC Brünninghausen Brünninghausen
  SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11 5:3 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  Bor. Dröschede Borussia Dröschede 4:2 Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  BSV Schüren BSV Schüren 3:1 FC Lennestadt Lennestadt
First Round Sporting Clube Sporting Clube de Hamburg 2:7 SpVgg Billstedt-Horn Billstedt-Horn
  Mesopotamien SVS Mesopotamien Hamburg 1:6 Hausbruch-Neugrabener TS Hausbruch-N.
  SC Urania SC Urania Hamburg 2:3 Croatia Hamburg Croatia Hamburg
  SV Barmbek SV Barmbek 2:3 Ahrensburger TSV Ahrensburg
  Milonairs Club Milonairs Club 5:6 on pens Vorwärts Ost Hamburg Vorwärts Ost
  DJK Hamburg DJK Hamburg 0:15 ASV Hamburg ASV Hamburg
  FC Eimsbüttel 1.FC Eimsbüttel 0:3 SSV Rantzau SSV Rantzau
  Hoisbütteler SV Hoisbütteler SV 5:1 Polonia Hamburg KS Polonia
  Gehörlosen SV Gehörlosen SV Hamburg 9:4 SC Osterbek SC Osterbek
  Stellingen 88 TSV Stellingen 88 1:4 SC Ellerau SC Ellerau
  Bostelbeker SV Bostelbeker SV 0:5 FTSV Altenwerder Altenwerder
  Buxtehude BSV Buxtehude 3:4 Harburger SC Harburger SC
  Hellas United Hellas United 0:7 TSV Neuland TSV Neuland
  Moorrege Moorreger SV 0:4 SV Hörnerkirchen Hörnerkirchen
  Harburg-Rönne. FSV Harburg-Rönneburg 3:5 on pens Juventude do Minho Juventude
  Egypt SC Egypt Sport Club 0:6 Walddörfer SV Walddörfer SV
  RW Wilhelmsburg Rot-Weiß Wilhelmsburg 0:2 Klub Kosova Klub Kosova
  Hurricanes Hamburg Hurricanes 2:4 on pens SC Eilbek SC Eilbek
  Spfr. Uetersen Sportfreunde Uetersen 0:8 SC Pinneberg SC Pinneberg
  Groß Flottbek Groß Flottbeker SV 4:6 FC Elmshorn FC Elmshorn
  Bahrenfelder SV Bahrenfelder SV 2:3 TuS Finkenwerder Finkenwerder
  TV Haseldorf TV Haseldorf 1:2 SuS Waldenau SuS Waldenau
  VfL Hammonia VfL Hammonia 1:6 SC Hansa 11 Hamburg SC Hansa 11
  TSV Heist TSV Heist 1:4 TuS Hasloh TuS Hasloh
  Fatihspor Hamburg Fatihspor 2:3 ASV Bergedorf 85 ASV Bergedorf
  SF Pinneberg Sportfreunde Pinneberg 0:1 SV Eidelstedt SV Eidelstedt
  Dynamo Hamburg FC Dynamo Hamburg 0:12 SC Poppenbüttel SC Poppenbüttel
  Lauenburger SV Lauenburger SV 5:6 on pens SC Hamm 02 SC Hamm 02
  SV Este 06/70 SV Este 06/70 0:3 SC Sternschanze SC Sternschanze
  Grünhof VfL Grünhof-Tesperhude 2:5 Atlantik 97 Atlantik 97
  Alsterbrüder FC Alsterbrüder 3:0 SC Teutonia 10 Altona SC Teutonia 10
  Hols. im EMTV Holsatia im EMTV 1:2 SV Lurup SV Lurup
  FFC 08 FFC 08 Osman Bey Moschee 1:5 SV Wilhelmsburg Wilhelmsburg
  Zonguldakspor Zonguldakspor Hamburg 3:4 SSG Nikola Tesla Hamburg Nikola Tesla
  Veddel United FC Veddel United 1:4 Inter 2000 Inter 2000
  TSV Gülzow TSV Gülzow 1:0 FC Bergedorf 85 FC Bergedorf 85
  Inter Hamburg Inter Hamburg 10:11 on pens SV Friedrichsgabe Friedrichsgabe
  Gencler Birligi Gencler Birligi Elmshorn 0:8 SV West-Eimsbüttel W.-Eimsbüttel
  TuS Borstel TuS Borstel Hamburg 1:6 SC Cosmos Wedel SC Cosmos
  FC Neuenfelde FC Neuenfelde 4:3 Vereinigung Tunesien Ver. Tunesien
  V/W Billstedt SC V/W Billstedt 2:3 Düneberger SV Düneberger SV
  Tonndorf-Lohe SV Tonndorf-Lohe 1:2 TSC Wellingsbüttel Wellingsbüttel
  TuS Holstein TuS Holstein Quickborn 1:3 TBS Pinneberg TBS Pinneberg
  Seestermühe TSV Seestermüher Marsch 0:6 FC Roland Wedel Roland Wedel
  Einigkeit ESV Einigkeit Wilhelmsburg 4:3 Blau-Weiß Ellas Hamburg BW Ellas
  FC Bulgaria Bulgaria Hamburg 1:2 SC Schwarzenbek SC Schwarzenbek
  SV Hamwarde SV Hamwarde 2:0 MSV Hamburg MSV Hamburg
  Hamburger Berg FC Hamburger Berg 3:0 Glashütter SV Glashütter SV
  Groß Borstel SV Groß Borstel 1:4 SV Halstenbek-Rellingen SV Halstenbek
  Osdorfer Born SV Osdorfer Born 0:18 SC Nienstedten SC Nienstedten
  Harburger TS Harburger Türksport 0:2 FC Türkiye Wilhelmsburg FC Türkiye
  Preußen HH Preußen Hamburg 2:6 FTSV Lorbeer Rothenburgsort FTSV Lorbeer
  FC Winterhude FC Winterhude 7:6 on pens TSV Wandsetal TSV Wandsetal
  1.FC Hellbrook 1.FC Hellbrook 0:5 Rahlstedter SC Rahlstedter SC
  Hemdingen-Bil. TuS Hemdingen-Bilsen 0:4 Kummerfelder SV Kummerfeld
  Sparrieshoop TSV Sparrieshoop 1:7 Rissener SV Rissener SV
  Somali Comm. Somali Community Hamburg 8:0 Harburger TB Harburger TB
  SG Erfurt SG An der Lache/Concordia Erfurt 0:4 Grün-Weiß Stadtroda GW Stadtroda
  BW Büßleben SV Blau-Weiß Büßleben 4:2 SV Steinach SV Steinach
  SV Borsch SG SV Borsch 1925 6:0 SV Blau Weiß Greußen BW Greußen
  VfB Pößneck VfB Pößneck 1:2 AET FSV Eintracht Hildburghausen Hildburghausen
  Kaltennordheim SG RSV Fortuna Kaltennordheim 2:0 FC Union Mühlhausen U. Mühlhausen
  SVG Wüstheut. SV Germania Wüstheuterode 3:0 SG SV Grün-Weiß Gospenroda SG Gospenroda
  SV Moßbach SV Moßbach 3:0 VfB Apolda VfB Apolda
  Goldlauter FSV Goldlauter 0:1 FSV Waltershausen FSV Waltersh.
Matchday 11 Atlas Atlas Guadalajara 0:1 CF Pachuca CF Pachuca
  Tigres UANL Tigres UANL 3:0 Querétaro FC Querétaro FC
  América CF América 1:0 Deportivo Guadalajara Chivas
  Toluca Deportivo Toluca 1:2 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 8 Atlanta United Atlanta United FC 1:2 Inter Miami CF Inter Miami CF
  NY Red Bulls New York Red Bulls 0:1 FC Cincinnati Cincinnati
  Orlando City SC Orlando City SC 4:1 Chicago Fire FC Chicago Fire
  D.C. United D.C. United 2:2 Toronto FC Toronto FC
  Columbus Crew Columbus Crew SC 2:0 Nashville SC Nashville SC
  Houston Houston Dynamo 2:2 Minnesota United FC Minnesota Utd.
  Salt Lake Real Salt Lake City 1:2 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
  Quakes San Jose Earthquakes 1:6 Portland Timbers Timbers
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy 0:2 Colorado Rapids Colorado
Matchday 9 Pereira Deportivo Pereira 1:2 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
  Alianza Petrol. Alianza Petrolera 1:0 Independiente Medellín Indep. Medellín
  Millonarios Millonarios FC 1:3 Once Caldas Once Caldas
  Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 2:0 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Matchday 17 Oita Trinita Oita Trinita 1:0 Yokohama FC Yokohama FC
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:3 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  FC Tokyo FC Tokyo 1:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 20 Machida Zelvia Machida Zelvia 0:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:0 Ehime FC Ehime FC
Matchday 6 Veertien Mie Veertien Mie 3:2 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
  ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 1:1 Iwaki FC Iwaki FC
  Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 2:0 Matsue City Matsue City
  Verspah Oita Verspah Oita 2:4 Sony Sendai Sony Sendai
  Musashino City Tokyo Musashino City 2:1 FC Osaka FC Osaka
  Nara Club Nara Club 0:1 Suzuka Point Getters Suzuka PG
  Kochi Utd. Kochi United 0:1 Honda Lock Honda Lock
Matchday 5 Sapporo Uni. GP Sapporo Univ. Goal Plunderers 0:5 Nippon Express FC Nippon Express
  Hoku. Iwamizawa Hokushukai Iwamizawa 2:4 Shintoku FC Shintoku FC
  Ni.St. Muroran Nippon Steel Muroran 2:3 Hokkaido Tokachi Sky Earth H. Tokachi SE
  Norbr. Hokkaido Norbritz Hokkaido 4:2 Sapporo FC Sapporo FC
Matchday 7 Morioka Zebra Morioka Zebra 2:1 Ganju Iwate Ganju Iwate
  Ni.St. Kamaishi Nippon Steel Kamaishi 4:1 Omiya Soccer Club (Morioka) Omiya SC
  Blanc. Hirosaki Blancdieu Hirosaki 4:0 Primeiro Fukushima Prim. Fukushima
  Cob. Onagawa Cobaltore Onagawa 2:2 Fuji Club 2003 Fuji Club 2003
  RKU FC Ryutsu Keizai University FC 0:2 Tochigi City Tochigi City
  Criac. Shinjuku Criacao Shinjuku 1:0 Hitachi Building Systems Hitachi BuilSys
Matchday 6 Hokuriku FC Hokuriku University FC 2:0 Niigata Univ. of Health & Welfare FC Niigata UH&W FC
  Artista Asama Artista Asama 3:0 Toyama Shinjo Club Toyama Shinjo
  Fukui Utd. Fukui United 3:1 Japan Soccer College Japan Soc.Col.
  '05 Kamo FC Niigata Univ. of Management '05 Kamo FC 3:1 Sakai Phoenix Sakai Phoenix
Matchday 1 Tokai Gak. FC Tokai Gakuen Univ. FC 4:0 Chukyo univ.FC (II) Chukyo Univ. II
Matchday 5 Porv. Asuka Porvenir Asuka 0:0 Lagend Shiga Lagend Shiga
  Ococias Kyoto Ococias Kyoto 0:1 Kansai University FC 2008 Kansai Uni '08
  TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata 5:0 Arterivo Wakayama Arte. Wakayama
  Cen.Cuo. Harima Cento Cuore Harima 2:0 Laranja Kyoto Laran. Kyoto
Matchday 17 Vestri Vestri Ísafjördur 2:0 Leiknir Fáskrúdsfjordur Leiknir F.
  Magni ÍF Magni Grenivík 0:1 Leiknir Reykjavík Leiknir
Matchday 4 Mits. Mizushima Mitsubishi Motors Mizushima 2:4 on pens SRC Hiroshima SRC Hiroshima
  B. Shimonoseki Baleine Shimonoseki 7:5 on pens Fuji Xerox Hiroshima SC FX Hiroshima
Matchday 7 FC Tokushima FC Tokushima 3:0 FC Yanagimachi FC Yanagimachi
  KUFC Nankoku Kochi Univ. FC Nankoku 5:1 Tadotsu FC Tadotsu FC
  Lavenirosso NC Lavenirosso Niihama Club 3:3 R.Velho Takamatsu R.Ve. Takamatsu
  Koyo FC Koyo Sealing Techno FC 0:5 llamas Kochi llamas Kochi
Matchday 9 Kawasoe Club Kawasoe Club 4:00 AM Kumamoto Teachers SC K'moto Teachers
  NIFS Kanoya FC NIFS Kanoya FC 4:00 AM Kaiho Bank SC Kaiho Bank
  Kyushu Mits. SC Kyushu Mitsubishi SC 6:00 AM Saga LIXIL FC Saga LIXIL
  J.FC Miyazaki J.FC Miyazaki 8:00 AM Okinawa SV Okinawa SV
Matchday 7 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 1:1 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
  Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 4:0 FK Zeljeznicar Banja Luka U19 Z.BL U19
  V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 1:0 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Matchday 8 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 2:3 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 7 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 3:0 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
  Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 1:1 NK Vis Simm-Bau Kosova Simm-Bau
Matchday 24 Isloch Isloch Minskiy Rayon 2:1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
  FK Slutsk FK Slutsk 1:3 BATE Borisov BATE Borisov
  Slavia Slavia Mozyr 1:0 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 28 Entag El Harby Entag El Harby 2:1 El Gouna FC El Gouna
  El Mokawloon El Mokawloon SC 1:1 Ittihad Alexandria El Ittihad
Matchday 24 Beni Mellal Raja de Beni Mellal 0:1 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
  Khemis Zemamra Renaissance Zemamra 1:2 Wydad Casablanca Wydad AC
  Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 3:1 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Final Esperance Esperance Tunis 5:4 on pens Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 17 Gyeongju Citi. Gyeongju Citizen 0:1 Cheonan City Cheonan City
  Pyeongtaek Pyeongtaek Citizen 1:1 Jeonju Citizen Jeonju Citizen
Matchday 22 FC Seoul FC Seoul 0:0 Daegu FC Daegu FC
  Gangwon FC Gangwon FC 1:2 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
  Pohang Steelers Pohang Steelers 4:3 Sangju Sangmu Sangju Sangmu
  Incheon Utd. Incheon United 0:1 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 2:0 Busan IPark Busan IPark
  Seongnam FC Seongnam FC 0:2 Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 8 NK Brda NK Brda 1:0 NK Dekani NK Dekani
  NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 1:2 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 13 New Mexico Utd. New Mexico United 1:2 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  Loudoun United Loudoun United FC 0:1 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  North Carolina North Carolina FC 0:1 Charlotte Independence Charlotte Ind.
  Louisville City Louisville City FC 4:1 Memphis 901 FC Memphis 901
  St. Louis FC Saint Louis FC 3:2 Sporting Kansas City II Kansas City II
  RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros moved FC Tulsa Tulsa
  San Antonio FC San Antonio FC 2:0 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  El Paso El Paso Locomotive FC 1:0 Real Monarchs SLC Real Monarchs
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 2:3 San Diego Loyal SC San Diego Loyal
Second Round FC Betlemi FC Betlemi Keda 1:4 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
  Tbilisi City FC Tbilisi City 3:2 FC Samtredia FC Samtredia
  FC Telavi FC Telavi 2:0 FC Merani Tbilisi FC Merani
Matchday 10 Union Omaha Union Omaha 0:2 New England Revolution II Revolution II
  Fort Lauderdale Fort Lauderdale CF 1:2 South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
  North Texas SC North Texas Soccer Club 1:1 FC Tucson FC Tucson
Matchday 2 Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 5:2 SC Austria Lustenau A. Lustenau
  Stoke City Stoke City 0:2 Bristol City Bristol City
Group A Ahli Al-Ahli Jeddah 6:00 PM Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
  Esteghlal FC Esteghlal FC 1:1 Al-Shorta SC Al-Shorta SC
Group B Sh Khodrou Shahr Khodrou FC 0:0 Al-Hilal Riyadh Hilal
  Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai 0:0 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
Matchday 4 Marisca Mersch FC Marisca Mersch 2:0 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 2:1 FC Schifflange 95 Schifflange 95
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette 4:2 UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 2:1 SC Bettembourg SC Bettembourg
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour 3:1 FC Berdenia Berbourg Berbourg
  Mondercange FC Mondercange 3:1 FC Mamer 32 FC Mamer 32
  US Rumelange US Rumelange 5:1 FC Atert Bissen FC Atert Bissen
  Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 0:2  FC Alisontia Steinsel Steinsel
Matchday 20 CS San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo 2:1 Club General Díaz de Luque General Diaz
  Olimpia Olimpia Asunción 7:0 Sportivo Luqueño Luqueño
First Round FC Tiszaújváros FC Tiszaújváros	1:7 Budapest Honvéd FC Honvéd
  Mándok Mándok VSE 1:8 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Sényő FC Sényő FC 1:5 Vasas FC Vasas FC
  FC Hatvan FC Hatvan 1:3 Paksi FC Paksi FC
  Dunafém-Maroshegy SE Dunafém-Maroshegy SE 0:5 FC Ajka FC Ajka
  Csepel FC Csepel FC 0:3 Soroksár SC Soroksár
  Kerekegyházi SE Kerekegyházi SE 1:8 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Tiszaföldvár Tiszaföldvár VSE 0:5 MOL Fehérvár FC Fehérvár
  Szegedi VSE Szegedi VSE 0:3 Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 13 Defensor Defensor Sporting Club 4:2 Club Deportivo Maldonado Maldonado
  Danubio FC Danubio FC 2:2 Club Atlético Boston River Boston River
  Progreso Club Atlético Progreso 3:0 Montevideo Wanderers Wanderers
  CA Cerro Club Atlético Cerro 1:0 CA Rentistas Rentistas
Matchday 12 Paide U17 Paide Linnameeskond U17 0:2 Jalgpallikool Tammeka U17 Tammeka U17
  FC Flora U17 FC Flora Tallinn U17 2:0 Tallinn JK Legion U17 TJK Legion U17
  Ida/Lääne U17 Ida- ja Lääne Virumaa U17 8:1 FA Tartu Kalev U17 Tartu Kalev U17
  FC Nomme U17 FC Nomme United U17 3:1 JK Tabasalu U17 Tabasalu U17
Matchday 21 FCI Levadia FCI Levadia 2:1 Kalju FC Kalju FC
Matchday 23 FC Elva FC Elva 2:0 JK Vändra Vaprus Vändra Vaprus
  Läänemaa JK Läänemaa JK Haapsalu 2:3 FC Helios Voru FC Helios Voru
  JK Welco Tartu JK Welco 6:1 Keila JK Keila JK
  Viimsi JK Viimsi JK 4:3 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
Matchday 12 Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 2:1 Alianza Universidad Alianza UDH
Matchday 17 Sagaing Utd. Sagaing United 4:0 Southern Myanmar FC S. Myanmar FC
  Magwe FC Magwe FC 2:4 Yadanarbon FC Yadanarbon FC
Matchday 21 FC ISPE FC ISPE 12:00 PM Yangon United FC Yangon Utd.
  Hantharwady U. Hantharwady United FC 12:00 PM Magwe FC Magwe FC
Matchday 8 Melaka Utd. SA Melaka United SA 1:1 Petaling Jaya City FC PJ City FC
  PDRM FA PDRM FA 0:2 Perak TBG Perak TBG
  FELDA United FELDA United FC 2:2 Pahang FA Pahang FA
Matchday 6 Trat FC Trat FC 0:1 Sukhothai FC Sukhothai FC
  Muangthong Utd. SCG Muangthong United 0:0 Samut Prakan City Samut Prakan C.
  Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 0:4 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
  PT Prachuap FC PT Prachuap FC 1:0 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 14 Buriram Utd. Buriram United 2:00 PM True Bangkok United Bangkok Utd.
Matchday 27 Sukhothai FC Sukhothai FC moved Rayong FC Rayong FC
  Trat FC Trat FC moved PT Prachuap FC PT Prachuap FC
  Muangthong Utd. SCG Muangthong United moved Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
  Port FC Port FC moved Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 7 Chainat FC Chainat Hornbill FC 2:2 Udon Thani FC Udon Thani FC
  Nongbua FC Nongbua Pitchaya FC 3:2 Phrae United Phrae Utd.
  Khon Kaen FC Khon Kaen FC 1:2 Nakhonpathom United Nakhonpathom
  Samut Sakhon FC Thai Union Samut Sakhon FC 2:4 Khon Kaen United Khon Kaen Utd.
Matchday 30 Chiangmai FC Chiangmai FC 2:00 PM Lampang FC Lampang FC
  Khon Kaen FC Khon Kaen FC 2:00 PM Sisaket FC Sisaket FC
  Ayutthaya Utd. Ayutthaya United 3:00 PM Chiangmai United Chiangmai Utd.
  Nongbua FC Nongbua Pitchaya FC 3:00 PM Udon Thani FC Udon Thani FC
Matchday 27 Balestier Khals Balestier Khalsa moved Lion City Sailors LC Sailors
  Geylang Geylang International moved Tampines Rovers Tampines Rovers
Matchday 2 Rochdale Rochdale AFC 0:0 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 1 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 1:1 Hacettepe Spor Hacettepe