To use this site, please enable Javascript.

Matches Mar 6, 2021

matchday 24
SC Freiburg SC Freiburg 4:30 PM RB Leipzig RB Leipzig
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 4:30 PM VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 4:30 PM Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
Hertha BSC Hertha BSC 4:30 PM FC Augsburg FC Augsburg
 
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 4:30 PM VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Bayern Munich Bayern Munich 7:30 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 2:00 PM Hannover 96 Hannover 96
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 2:00 PM VfL Bochum VfL Bochum
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 2:00 PM FC St. Pauli FC St. Pauli
Group A Al Merreikh Al Merreikh Omdurman 3:00 PM Simba SC Simba SC
  El Ahly El Ahly Cairo 9:00 PM AS Vita Club Kinshasa AS Vita Club
Group B TP Mazembe TP Mazembe 3:00 PM Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Group C Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 6:00 PM CA Petróleos Luanda Petro Luanda
  Wydad AC Wydad Casablanca 9:00 PM Horoya AC Horoya AC
Group D Esperance Esperance Tunis 6:00 PM Zamalek SC Zamalek
  Teungueth FC Teungueth Rufisque 6:00 PM MC Algiers MC Algiers
matchday 27
Burnley Burnley FC 2:30 PM Arsenal FC Arsenal
  Sheff Utd Sheffield United 5:00 PM Southampton FC Southampton
  Aston Villa Aston Villa 7:30 PM Wolverhampton Wanderers Wolves
  Brighton Brighton & Hove Albion 10:00 PM Leicester City Leicester
matchday 26 Real Valladolid Real Valladolid CF 3:00 PM Getafe CF Getafe
  Elche CF Elche CF 5:15 PM Sevilla FC Sevilla FC
  Cádiz CF Cádiz CF 7:30 PM SD Eibar SD Eibar
  CA Osasuna CA Osasuna 10:00 PM FC Barcelona FC Barcelona
  Spezia Calcio Spezia Calcio 4:00 PM Benevento Calcio Benevento
  Udinese Calcio Udinese Calcio 7:00 PM US Sassuolo Sassuolo
 
Juventus Juventus FC 9:45 PM SS Lazio Lazio
matchday 23 DOVO VV DOVO Veenendaal postponed Sportlust '46 Sportlust '46
  Harkemase Boys Harkemase Boys postponed VVSB Noordwijkerhout VVSB
  VV Goes VV Goes postponed VVOG Harderwijk VVOG
  Barendrecht BVV Barendrecht postponed VV Ter Leede Ter Leede
  ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk postponed ACV Assen ACV Assen
  Staphorst VV Staphorst postponed Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen postponed VV SteDoCo SteDoCo
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk postponed FC Lisse FC Lisse
  DVS '33 DVS '33 Ermelo postponed HSV Hoek Hoek
matchday 20
TSV Hartberg TSV Hartberg 6:00 PM FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
SCR Altach SCR Altach 6:00 PM LASK LASK
 
WSG Tirol WSG Tirol 6:00 PM SK Sturm Graz Sturm Graz
matchday 21 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 3:30 PM FK Khimki Khimki
  Rostov FK Rostov 6:00 PM FC Sochi Sochi
matchday 15 Rubin Kazan II Rubin Kazan II - FK Ufa II Ufa II
  Master-Saturn Master-Saturn Egorjevsk 12:00 PM Y. Konoplev Football Academy Ak. Y. Konoplev
matchday 24
BSC Young Boys BSC Young Boys 7:15 PM FC Vaduz FC Vaduz
 
Servette FC Servette FC 9:30 PM FC Basel 1893 FC Basel
matchday 21 Rijnvogels FC Rijnvogels postponed VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
  VV Rijsoord VV Rijsoord postponed VV Smitshoek Smitshoek
  Achilles '29 RKSV Achilles '29 postponed ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  Gravenzande FC 's-Gravenzande postponed CVV de Jodan Boys Jodan Boys
  Spijkenisse VV Spijkenisse postponed VV Capelle VV Capelle
  Scherpenzeel VV Scherpenzeel postponed Achilles Veen Achilles Veen
  SV Poortugaal SV Poortugaal postponed VV Duno Doorwerth VV Duno
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam postponed DHSC Utrecht DHSC Utrecht
matchday 25
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 5:30 PM VVV-Venlo VVV-Venlo
  Twente FC Twente Enschede FC 7:45 PM Willem II Tilburg Willem II
  Heerenveen SC Heerenveen 9:00 PM ADO Den Haag ADO Den Haag
  RKC Waalwijk RKC Waalwijk 10:00 PM FC Utrecht FC Utrecht
matchday 29 Denizlispor Denizlispor 3:00 PM Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
 
Besiktas Besiktas JK 6:00 PM Gaziantep FK Gaziantep FK
matchday 21 VV Eemdijk VV Eemdijk postponed SDC Putten SDC Putten
  Swift AVV Swift postponed HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
  RKAV Volendam RKAV Volendam postponed VV DETO Twenterand DETO
  Buitenpost VV Buitenpost postponed AZSV Aalten AZSV Aalten
  Noordscheschut VV Noordscheschut postponed SC Genemuiden Genemuiden
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord postponed VV Berkum Berkum
  ONS Sneek ONS Sneek postponed NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  De Dijk ASV De Dijk postponed SV Urk SV Urk
matchday 31 Rangers Rangers FC 5:00 PM St. Mirren FC St. Mirren
  Ross County Ross County FC 5:00 PM Kilmarnock FC Kilmarnock FC
  Aberdeen FC Aberdeen FC 5:00 PM Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  St. Johnstone St. Johnstone FC 5:00 PM Hibernian FC Hibernian FC
  Motherwell FC Motherwell FC 5:00 PM Livingston FC Livingston FC
matchday 17 FK Mariupol FK Mariupol 2:00 PM Vorskla Poltava Vorskla Poltava
  Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 5:00 PM Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  Rukh Lviv Rukh Lviv 7:30 PM Desna Chernigiv Desna
matchday 25 OFI Crete OFI Crete 3:00 PM AE Larisa AE Larisa
  Atromitos Athen Atromitos Athen 5:15 PM Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  PAS Giannina PAS Giannina 7:30 PM Panathinaikos Athens Panathinaikos
matchday 29 KAS Eupen KAS Eupen 5:15 PM Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
  Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 7:30 PM Beerschot V.A. Beerschot V.A.
  Royal Antwerp Royal Antwerp FC 9:45 PM KV Kortrijk KV Kortrijk
matchday 22 RWDM RWD Molenbeek 9:45 PM KMSK Deinze KMSK Deinze
matchday 24 KVK Ninove KVK Ninove 8:30 PM KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  Lokeren-Temse KSC Lokeren-Temse 9:00 PM SKV Zwevezele Zwevezele
matchday 22 1.FK Pribram 1.FK Pribram 3:00 PM FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  FK Teplice FK Teplice 5:00 PM Slezsky FC Opava SFC Opava
  FC Zlin FC FASTAV Zlin 5:00 PM FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 7:30 PM SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
matchday 24 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 4:00 PM NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
  Hajduk Split HNK Hajduk Split 6:05 PM NK Varazdin NK Varazdin
matchday 4 Ilves U19 Ilves Tampere U19 2:30 PM Käpylän Pallo U19 Käpylän U19
  Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 3:00 PM Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
  FC Honka U19 FC Honka U19 3:00 PM Grankulla IFK U19 GrIFK U19
  IF Gnistan U19 IF Gnistan U19 6:00 PM Turun Palloseura U19 TPS U19
  HJS U19 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 7:00 PM Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
  HJK U19 HJK Helsinki U19 9:00 PM FC Inter Turku U19 FC Inter U19
matchday 20 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 4:00 PM Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 6:30 PM Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Rakow Rakow Czestochowa 9:00 PM Cracovia Cracovia
  Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 3:00 PM Cherno More Varna Cherno More
  CSKA-Sofia CSKA-Sofia 5:30 PM Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
matchday 21 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 12:30 PM Septemvri Sofia Septemvri Sofia
  Yantra Gabrovo Yantra Gabrovo 3:30 PM Strumska Slava Strumska Slava
  Neftochimik Neftochimik Burgas 3:30 PM PFC Minyor Pernik Minyor Pernik
  Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 3:30 PM PFK Dobrudzha Dobrich Dob. Dobrich
  Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 3:30 PM Kariana Erden Kariana Erden
matchday 15 F91 Dudelange F91 Dudelange 5:00 PM FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Jeunesse Esch Jeunesse Esch 7:00 PM FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
matchday 25 Paksi FC Paksi FC 6:00 PM Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 8:30 PM Újpest FC Újpest FC
matchday 22 Zlate Moravce ViOn Zlate Moravce-Vrable 3:30 PM SKF Sered SKF Sered
  FK Senica FK Senica 3:30 PM FK Pohronie Pohronie
  AS Trencin AS Trencin 3:30 PM Spartak Trnava Spartak Trnava
  MSK Zilina MSK Zilina 3:30 PM MFK Ruzomberok Ruzomberok
  Slo. Bratislava Slovan Bratislava 3:30 PM DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
  Michalovce Zemplin Michalovce 3:30 PM FC Nitra FC Nitra
matchday 13 Henstedt-Ulz. SV Henstedt-Ulzburg 3:00 PM SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
  Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 4:30 PM TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf
matchday 18 VfL Breese/L. VfL Breese/Langendorf 5:00 PM VfL Lüneburg VfL Lüneburg
matchday 13 TSV Rantrum TSV Rantrum 3:00 PM SG Geest 05 SG Geest 05
  Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 3:00 PM IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
  Büdelsd. TSV Büdelsdorfer TSV 3:00 PM BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
  MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt 4:30 PM TSV Kropp TSV Kropp
matchday 15 TSV Stelingen TSV Stelingen 5:00 PM TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
  1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 5:00 PM TSV Pattensen TSV Pattensen
  FC Eldagsen FC Eldagsen 5:00 PM TSV Barsinghausen Barsinghausen
matchday 19 Budissa Bautzen Budissa Bautzen 2:00 PM LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 3:00 PM Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  SC Freital SC Freital 4:00 PM SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  Dresd.-Stries. SG Dresden-Striesen 4:00 PM FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
  Mo. Marienberg FSV Motor Marienberg 4:00 PM Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  Markranstädt SSV Markranstädt 4:00 PM SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 4:00 PM SG Taucha 99 SG Taucha 99
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 4:00 PM BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 4:00 PM FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
matchday 20 Offenburger FV Offenburger FV 3:30 PM FC Radolfzell FC Radolfzell
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 4:00 PM Kehler FV 07 Kehler FV
  SC Durbachtal SC Durbachtal 4:30 PM SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach
  SV Weil SV Weil 1910 4:30 PM SC Lahr SC Lahr
  FC Teningen FC Teningen 4:30 PM FC Denzlingen FC Denzlingen
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 4:30 PM DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  SV Bühlertal SV Bühlertal 5:00 PM FC Auggen FC Auggen
Group A Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 2:30 AM Club Atlético Banfield CA Banfield
  Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 10:10 PM Club Atlético Platense Platense
Group B Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 12:15 AM Club Atlético Independiente Independiente
  CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 10:10 PM Club Atlético Talleres CA Talleres
matchday 10 San Luis Atlético de San Luis 3:30 AM Deportivo Toluca Toluca
  Puebla FC Puebla FC 5:30 AM Tigres UANL Tigres UANL
matchday 11 Indep. Medellín Independiente Medellín 1:00 AM CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
  Junior FC Junior FC 3:00 AM Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
matchday 2 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 7:00 AM Vissel Kobe Vissel Kobe
  Vegalta Sendai Vegalta Sendai 7:00 AM Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  FC Tokyo FC Tokyo 7:00 AM Cerezo Osaka Cerezo Osaka
  Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 7:00 AM Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Yokohama FC Yokohama FC 8:00 AM Oita Trinita Oita Trinita
  Sagan Tosu Sagan Tosu 8:00 AM Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 9:00 AM Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 9:00 AM Shonan Bellmare Shonan Bellmare
  Gamba Osaka Gamba Osaka 9:00 AM Kashima Antlers Kashima Antlers
  Albirex Niigata Albirex Niigata 6:30 AM V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Omiya Ardija Omiya Ardija 7:00 AM Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 7:00 AM Machida Zelvia Machida Zelvia
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 7:00 AM Mito HollyHock Mito HollyHock
  FC Ryukyu FC Ryukyu 9:00 AM Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
matchday 8 Celaya Celaya FC 1:01 AM Tlaxcala FC Tlaxcala
matchday 2 Sutherland Sharks Sutherland Sharks 4:30 PM Marconi Stallions Marc. Stallions
  Mt Druitt Town Mt Druitt Town Rangers 8:00 PM APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt
matchday 21 FK Tuzla City FK Tuzla City 1:00 AM FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 1:00 AM NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
  FK Sarajevo FK Sarajevo 8:00 PM HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
matchday 19 Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba Sports Club 3:30 PM FC Baniyas FC Baniyas
  Al-Ain FC Al-Ain FC 3:30 PM Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
  Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 6:15 PM FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
  Hatta Club Hatta Club 6:15 PM Al-Fujairah SC Fujairah SC
matchday 16 HNK Orasje HNK Orasje 4:00 PM NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
  Igman Konjic FK Igman Konjic 4:00 PM NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
  FK Gorazde FK Gorazde 4:00 PM NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
  Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 4:00 PM NK Travnik Travnik
  Simm-Bau NK Vis Simm-Bau Kosova 4:00 PM FK Buducnost Banovici FK Buducnost
  HNK Capljina HNK Capljina 4:00 PM FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
  GOSK Gabela NK GOSK Gabela 4:00 PM NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
  HSK Posusje HSK Posusje 4:00 PM NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
matchday 9 RS Berkane Renaissance de Berkane 6:15 PM FAR Rabat FAR Rabat
  Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 8:30 PM Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
Quarter-Finals 1st leg FK Minsk FK Minsk 1:30 PM Isloch Minskiy Rayon Isloch
  Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 3:30 PM Arsenal Dzerzhinsk Dzerzhinsk
matchday 2 Samgurali FC Samgurali Tskaltubo 1:00 PM FC Saburtalo Saburtalo
  FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 4:00 PM FC Telavi FC Telavi
  Jeju United Jeju United 7:00 AM Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
  Gwangju FC Gwangju FC 9:30 AM Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  Incheon Utd. Incheon United 9:30 AM Daegu FC Daegu FC
  Gangwon FC Gangwon FC 12:00 PM Pohang Steelers Pohang Steelers
First Round Siheung City Siheung City 7:00 AM Ulsan Citizen Ulsan Citizen
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen 7:00 AM Changwon FC Changwon FC
  Nowon Utd. Seoul Nowon United 7:00 AM Paju Citizen Paju Citizen
  JeongeupPhoenix Jeongeup Phoenix 7:00 AM Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek C.
  Chuncheon FC Chuncheon Citizen 9:00 AM Doksuri FC Doksuri FC
  Daejeon KoRail Daejeon Korea Railroad 9:00 AM Hwajeong FC Hwajeong FC
  Chungju Citizen Chungju Citizen 9:00 AM Yangpyeong FC Yangpyeong FC
  SMC Engineering SMC Engineering 9:00 AM Cheongju FC Cheongju FC
matchday 2 Chungnam Asan Chungnam Asan 6:30 AM Bucheon FC 1995 Bucheon FC
  Seoul E-Land Seoul E-Land 9:00 AM Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
  FC Anyang FC Anyang 9:00 AM Ansan Greeners Ansan Greeners
matchday 18 Dumbarton FC Dumbarton FC 5:00 PM Partick Thistle FC Partick Thistle
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 5:00 PM Clyde FC Clyde FC
  Montrose Montrose FC 5:00 PM Cove Rangers FC Cove Rangers
  Airdrieonians Airdrieonians FC 5:00 PM East Fife FC East Fife
  Peterhead FC Peterhead FC 5:00 PM Falkirk FC Falkirk FC
matchday 10 Cefn Druids Cefn Druids AFC 4:30 PM Barry Town United FC Barry Town
  Caernarfon Town Caernarfon Town 4:30 PM Aberystwyth Town FC Aberystwyth
  Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 4:30 PM Newtown AFC Newtown
matchday 12 Haverfordwest Haverfordwest County 4:30 PM Cardiff Metropolitan University FC Cardiff Metro
matchday 21 Flint Town Utd Flint Town United 4:30 PM Penybont FC Penybont FC
  The New Saints The New Saints FC 7:00 PM Bala Town FC Bala Town
matchday 17 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 3:30 PM FC Dornbirn FC Dornbirn
matchday 35 Watford Watford FC 2:30 PM Nottingham Forest Nottm Forest
  Coventry Coventry City 5:00 PM Derby County Derby
  Reading Reading FC 5:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Barnsley FC Barnsley FC 5:00 PM Birmingham City Birmingham
  Millwall Millwall FC 5:00 PM Blackburn Rovers Blackburn
  Stoke City Stoke City 5:00 PM Wycombe Wanderers Wycombe
  Brentford Brentford FC 5:00 PM Rotherham United Rotherham
 
Norwich Norwich City 5:00 PM Luton Town Luton
 
Swansea Swansea City 5:00 PM Middlesbrough FC Middlesbrough
  Bristol City Bristol City 5:00 PM Queens Park Rangers QPR
  Preston Preston North End 5:00 PM AFC Bournemouth Bournemouth
matchday 18 Queen's Park Queen's Park FC 5:00 PM Elgin City FC Elgin City
  Albion Rovers Albion Rovers FC 5:00 PM Stranraer FC Stranraer
  Stirling Stirling Albion FC 5:00 PM Edinburgh City FC Edinburgh City
  Annan Athletic Annan Athletic FC 5:00 PM Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Brechin City Brechin City FC 5:00 PM Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
matchday 12 Formartine Formartine United FC 5:00 PM Keith FC Keith FC
  Rothes Rothes FC 5:00 PM Lossiemouth FC Lossiemouth
  Fort William Fort William FC 5:00 PM Turriff United FC Turriff
  Strathspey Strathspey Thistle FC 5:00 PM Brora Rangers FC Brora Rangers
  Fraserburgh Fraserburgh FC 5:00 PM Clachnacuddin FC Clachnacuddin
  Wick Academy Wick Academy FC 5:00 PM Nairn County FC Nairn County
  Deveronvale FC Deveronvale FC 5:00 PM Inverurie Loco Works FC Inverurie Locos
  Huntly FC Huntly FC 5:00 PM Buckie Thistle FC Buckie Thistle
Fourth Round GFA Rumilly Val GFA Rumilly Vallières 3:15 PM Annecy FC Annecy FC
  Neuweg FC Saint-Louis Neuweg 3:15 PM CS Sedan-Ardennes CS Sedan
  Olympique Alès Olympique Alès 3:15 PM Montpellier HSC Montpellier
  Red Star FC Red Star FC 3:15 PM RC Lens Lens
  Le Puy Foot Le Puy Foot 43 Auvergne 5:30 PM FC Lorient FC Lorient
  Valenciennes FC Valenciennes FC 5:30 PM FC Metz FC Metz
  Saumur Olympique Saumur 5:30 PM US La Montagnarde La Montagnarde
  Olympique Lyon Olympique Lyon 7:45 PM FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 10:10 PM Paris Saint-Germain Paris SG
matchday 12 Mvd City Torque Montevideo City Torque - CA Peñarol Peñarol
  CA Cerro Club Atlético Cerro - Club Deportivo Maldonado Maldonado
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia - Montevideo Wanderers Wanderers
  Defensor Defensor Sporting Club - Club Atlético Boston River Boston River
  Progreso Club Atlético Progreso - Cerro Largo FC Cerro Largo
  Danubio FC Danubio FC - Club Nacional Nacional
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo - Atletico River Plate Montevideo River Plate
  CA Fénix CA Fénix - CA Rentistas Rentistas
Group 1 Valur Valur Reykjavík 2:00 PM HK Kópavogs HK Kópavogs
  Afturelding UMF Afturelding 5:00 PM KA Akureyri KA Akureyri
Group 2 KR Reykjavík KR Reykjavík 4:00 PM Kórdrengir Kórdrengir
  Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 5:00 PM Thór Akureyri Thór
Group 4 Thróttur Thróttur Reykjavík 4:00 PM ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
  Fylkir Fylkir Reykjavík 4:00 PM Leiknir Reykjavík Leiknir
matchday 1 Kalju FC Kalju FC 1:00 PM JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
  JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 4:00 PM JK Trans Narva JK Trans Narva
  FCI Levadia FCI Levadia 4:00 PM FC Kuressaare Kuressaare
  JK Welco Tartu JK Welco 7:00 PM FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
  JK Legion U21 Tallinn JK Legion U21 1:00 PM Läänemaa JK Haapsalu Läänemaa JK
  FC Tallinn FC Tallinn 7:00 PM Ida-Virumaa FC Alliance Ida-Virumaa
  Melaka Melaka United FC 3:00 PM Sabah FC Sabah
  Penang Penang FC 3:00 PM Kuala Lumpur United FC Kuala Lumpur
  UiTM FC UiTM FC 3:00 PM Terengganu FC Terengganu FC
  Selangor FC Selangor FC 3:00 PM Sri Pahang FC Pahang
matchday 25 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 12:00 PM Buriram United Buriram Utd.
  PT Prachuap FC PT Prachuap FC 1:00 PM Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
  Police Tero FC Police Tero FC 1:30 PM Suphanburi FC Suphanburi FC
  Trat FC Trat FC 2:00 PM Rayong FC Rayong FC
matchday 27 Chainat FC Chainat Hornbill FC 12:00 PM Nongbua Pitchaya FC Nongbua FC
  Samut Sakhon FC Thai Union Samut Sakhon FC 1:00 PM Chiangmai United Chiangmai Utd.
  Ayutthaya Utd. Ayutthaya United 1:00 PM Udon Thani FC Udon Thani FC
  Uthai Thani FC Uthai Thani FC 2:00 PM MOF Customs United Customs Utd.
matchday 34 Gillingham FC Gillingham FC 3:00 PM Ipswich Town Ipswich
  Blackpool Blackpool FC 5:00 PM AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Lincoln City Lincoln City 5:00 PM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Sunderland Sunderland AFC 5:00 PM Rochdale AFC Rochdale
  Burton Albion Burton Albion 5:00 PM Peterborough United Peterborough
  Northampton Northampton Town 5:00 PM Portsmouth FC Portsmouth
  Wigan Wigan Athletic 5:00 PM Milton Keynes Dons MK Dons
  Doncaster Doncaster Rovers 5:00 PM Plymouth Argyle Plymouth
  Oxford United Oxford United 5:00 PM Charlton Athletic Charlton
  Accrington Accrington Stanley 5:00 PM Swindon Town Swindon Town
  Hull City Hull City 5:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
  Shrewsbury Shrewsbury Town 5:00 PM Fleetwood Town Fleetwood
  Exeter City Exeter City 3:00 PM Leyton Orient Leyton Orient
  Cambridge Utd. Cambridge United 5:00 PM Walsall FC Walsall
  Morecambe FC Morecambe FC 5:00 PM Carlisle United Carlisle United
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 5:00 PM Crawley Town Crawley Town
  Cheltenham Cheltenham Town 5:00 PM Port Vale FC Port Vale
  Oldham Athletic Oldham Athletic 5:00 PM Southend United Southend United
  Barrow Barrow AFC 5:00 PM Mansfield Town Mansfield Town
  Colchester Utd. Colchester United 5:00 PM Newport County Newport County
  Salford Salford City 5:00 PM Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Bradford Bradford City 5:00 PM Bolton Wanderers Bolton
  Grimsby Town Grimsby Town 5:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
  Stevenage Stevenage FC 5:00 PM Harrogate Town Harrogate Town
matchday 29 Barnet Barnet FC 5:00 PM Macclesfield Town (aufgel.) Macclesfield
  Notts County Notts County 5:00 PM Aldershot Town Aldershot Town
  Wealdstone FC Wealdstone FC 5:00 PM FC Halifax Town Halifax Town
  Chesterfield FC Chesterfield FC 5:00 PM Yeovil Town Yeovil Town
  Solihull Moors Solihull Moors 5:00 PM Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Weymouth FC Weymouth FC 5:00 PM Stockport County Stockport
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 5:00 PM Boreham Wood FC Boreham Wood
  Sutton Utd Sutton United 5:00 PM Wrexham AFC Wrexham
  Woking FC Woking FC 5:00 PM King's Lynn Town King's Lynn
  Altrincham Altrincham FC 5:00 PM Dover Athletic Dover Athletic
  Eastleigh FC Eastleigh FC 5:00 PM Bromley FC Bromley
  Torquay United Torquay United FC 5:00 PM Hartlepool United Hartlepool Utd.
matchday 24 Crusaders Crusaders FC 5:00 PM Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Dungannon Dungannon Swifts 5:00 PM Coleraine FC Coleraine
  Larne FC Larne FC 5:00 PM Cliftonville FC Cliftonville
  Portadown Portadown FC 5:00 PM Glenavon FC Glenavon
  Ballymena Ballymena United 7:30 PM Larne FC Larne FC
matchday 27 AC Pisa AC Pisa 1909 3:00 PM Reggina 1914 Reggina
  Cremonese US Cremonese 3:00 PM US Salernitana 1919 Salernitana
  Virtus Entella Virtus Entella 3:00 PM Ascoli Calcio Ascoli
  Pescara Delfino Pescara 1936 3:00 PM SPAL SPAL
  Cosenza Cosenza Calcio 3:00 PM Frosinone Calcio Frosinone
  Venezia Venezia FC 5:00 PM Brescia Calcio Brescia
matchday 28 Real Zaragoza Real Zaragoza 5:00 PM CD Tenerife CD Tenerife
  UD Las Palmas UD Las Palmas 7:15 PM Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  CD Leganés CD Leganés 7:15 PM CD Castellón CD Castellón
  Albacete Albacete Balompié 9:30 PM UD Logroñés UD Logroñés
matchday 9 Blois Foot 41 Blois Football 41 7:00 PM FC Rouen 1899 FC Rouen 1899
  Saint-Pryvé FC Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC 7:00 PM Vannes OC Vannes
  US Lusitanos US Lusitanos Saint-Maur 6:00 PM RC Lens B RC Lens B
  FC 93 Bobigny Football Club 93 Bobigny 7:00 PM FC Metz B FC Metz B
  Fréjus-St-Raph. Fréjus-Saint-Raphaël FC 7:00 PM Racing Club de Grasse RC Grasse
  Jura Sud Jura Sud Foot 7:00 PM FC Martigues FC Martigues
matchday 17 Anzhi Anzhi Makhachkala - Forte Taganrog Forte Taganrog
  Biolog Biolog Novokubansk - Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
matchday 27 Almere City Almere City FC 3:00 PM SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
  FC Volendam FC Volendam 5:30 PM Roda JC Kerkrade Roda JC
matchday 8 Marítimo U23 CS Marítimo U23 1:00 PM Belenenses SAD U23 Belenenses U23
  Estoril U23 Estoril Praia U23 1:00 PM SC Braga U23 Braga U23
  Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 1:00 PM FC Famalicão U23 Famalicão U23
matchday 12 Cova Piedade 23 CD Cova da Piedade U23 1:00 PM Boavista Porto FC U23 Boavista U23
  Portimonense 23 Portimonense SC U23 1:00 PM SL Benfica U23 Benfica U23
  Sporting CP U23 Sporting CP U23 1:00 PM Académica de Coimbra OAF Sub-23 Académica S23
  Vitória SC U23 Vitória de Guimarães SC U23 1:00 PM Rio Ave FC U23 Rio Ave U23
matchday 23 Vizela FC Vizela 1:00 PM CD Mafra Mafra
matchday 19 Arbroath Arbroath FC 5:00 PM Queen of the South FC Queen o. t. S.
  Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 5:00 PM Dundee FC Dundee FC
  Morton Greenock Morton FC 5:00 PM Ayr United FC Ayr United
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 5:00 PM Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
matchday 25 Bandirmaspor Bandirmaspor 12:30 PM Altinordu FK Altinordu
  Ankaraspor Ankaraspor 3:00 PM Menemen Spor Menemen Spor
  Samsunspor Samsunspor 6:00 PM Adana Demirspor Adana Demirspor
matchday 24 FC Thun FC Thun 7:15 PM SC Kriens SC Kriens
matchday 20 Esbjerg fB Esbjerg fB 3:00 PM BK Fremad Amager Fremad Amager
  Hvidovre IF Hvidovre IF 4:00 PM Kolding IF Kolding IF
  Radnicki Srem FK Radnicki Sremska Mitrovica 1:00 AM FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
  Jagodina GFK Jagodina 1:00 AM FK Zemun FK Zemun
  Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo 1:00 AM FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
  Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 1:00 AM FK Loznica FK Loznica
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 1:00 AM FK IMT Belgrad IMT Belgrad
  Dubocica FK Dubocica Leskovac 1:00 AM OFK Zarkovo Zarkovo
  Trayal FK Trayal Kruševac 1:00 AM FK Kolubara Lazarevac Kolubara
  Graficar Graficar Belgrad 1:00 AM FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
  Zelez. Pancevo Zeleznicar Pancevo 1:00 AM FK Borac 1926 Cacak Borac Cacak
matchday 19 LKS Lodz LKS Lodz 1:40 PM Widzew Lodz Widzew Lodz
  Resovia Resovia Rzeszów 3:00 PM Gornik Leczna Gornik Leczna
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 3:30 PM Korona Kielce Korona Kielce
  Radomiak Radomiak Radom 8:10 PM Chrobry Glogow Chrobry Glogow
matchday 17 Legionovia Legionovia Legionowo 2:00 PM Jagiellonia Bialystok II Jagiellonia II
matchday 18 Unia Swarzedz Unia Swarzedz - Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  F. Swinoujscie Flota Swinoujscie - Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  B. Koszalin Baltyk Koszalin 12:00 PM Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  Chemik Police Chemik Police 3:00 PM Górnik Konin Górnik Konin
  KP Starogard KP Starogard Gdanski 3:00 PM Sokol Kleczew Sokol Kleczew
  Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 3:00 PM Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
  Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 3:00 PM Unia Janikowo Unia Janikowo
  Swit Szczecin Swit Szczecin 3:30 PM Pogon Szczecin II Pogon II
  Nielba Nielba Wagrowiec 4:00 PM Pomorzanin Torun Pomorzanin
  Kotwica Kotwica Kolobrzeg 4:00 PM Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
matchday 20 Foto-Higiena Foto-Higiena Gac 3:00 PM Polonia Nysa Polonia Nysa
  Ruch Chorzow Ruch Chorzow 3:00 PM Polonia-Stal Swidnica Polonia-Stal
  Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 2:00 PM Miedz Legnica II M. Legnica II
  Warta Gorzow Warta Gorzow Wielkopolski 3:00 PM Gornik Zabrze II Gornik II
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork 3:30 PM LKS Goczalkowice-Zdroj Goczalkowice
  Rekord B-B Rekord Bielsko-Biala 4:00 PM ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
  Zielona Gora Lechia Zielona Góra 4:00 PM Stal Brzeg Stal Brzeg
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod 4:00 PM Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek P.S.
matchday 23 Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 2:00 PM Avia Swidnik Avia Swidnik
  Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 2:00 PM KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
  Siarka T. Siarka Tarnobrzeg 3:00 PM Lewart Lubartów Lewart Lubartów
  Stal Krasnik Stal Krasnik 3:00 PM Hetman Zamosc Hetman Zamosc
  Wisla Pulawy Wisla Pulawy 4:00 PM Jutrzenka Giebultow Jutrzenka
  LKS Lagów LKS Lagów 4:00 PM Korona Kielce II Korona Kielce II
  KS Wiazownica KS Wiazownica 5:00 PM Chelmianka Chelm Chelmianka
Group 1 Malmö FF Malmö FF 2:00 PM Halmstads BK Halmstads BK
  Västerås SK Västerås SK 2:00 PM GAIS Göteborg GAIS
Group 2 Degerfors Degerfors IF 4:00 PM Utsiktens BK Utsikten
  Elfsborg IF Elfsborg 4:00 PM Falkenbergs FF Falkenberg
Group 4 Djurgarden Djurgardens IF 6:00 PM Kalmar FF Kalmar FF
  Brage IK Brage 6:00 PM Umeå FC Umeå FC
Group 7 Trelleborg Trelleborgs FF 2:00 PM IF Lödde IF Lödde
  Örebro SK Örebro SK 2:00 PM IK Sirius Sirius
matchday 2 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 9:00 PM Sport Club do Recife Sport Recife
  Ceará SC Ceará Sporting Club 9:00 PM Esporte Clube Vitória EC Vitória
  EC Bahia Esporte Clube Bahia 11:15 PM Botafogo Futebol Clube (PB) Botafogo
  Treze FC Treze Futebol Clube (PB) 11:15 PM Associacao Atlética de Altos (PI) AA Altos
Final Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 1:00 PM Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
matchday 8 Reading U18 Reading FC U18 1:00 PM Arsenal FC U18 Arsenal U18
matchday 12 Southampton U18 Southampton FC U18 1:00 PM West Ham United U18 West Ham U18
matchday 13 Chelsea U18 Chelsea FC U18 1:00 PM Tottenham Hotspur U18 Spurs U18
  Wolves U18 Wolverhampton Wanderers U18 1:00 PM Newcastle United U18 Newcastle U18
  West Brom U18 West Bromwich Albion U18 1:00 PM Crystal Palace U18 Palace U18
  Sunderland U18 Sunderland AFC U18 3:00 PM Everton FC U18 Everton U18
matchday 14 Leicester U18 Leicester City U18 1:00 PM Aston Villa U18 Aston Villa U18
  Liverpool U18 Liverpool FC U18 1:00 PM Manchester United U18 Man Utd U18
matchday 15 Derby U18 Derby County U18 3:00 PM Middlesbrough FC U18 Boro U18
matchday 24 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 3:00 PM Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
  Maccabi Haifa Maccabi Haifa 7:50 PM Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
matchday 25 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv - Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
  Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
  M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva - Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa - FC Ashdod FC Ashdod
  B. Jerusalem Beitar Jerusalem - Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
  Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Haifa Maccabi Haifa
  Maccabi Netanya Maccabi Netanya - Hapoel Hadera Hapoel Hadera
matchday 20 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 1:00 PM Motor Lublin Motor Lublin
  Blekitni Blekitni Stargard 2:00 PM KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  Gornik Polk. Gornik Polkowice 2:00 PM Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Lech Poznan II Lech Poznan II 2:00 PM Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Olimpia Elblag Olimpia Elblag 3:00 PM Wigry Suwalki Wigry Suwalki
  Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 3:00 PM Bytovia Bytow Bytovia Bytow
  GKS Katowice GKS Katowice 6:00 PM Hutnik Krakow Hutnik Krakow
matchday 16 CD Lealtad CD Lealtad 5:00 PM Real Valladolid B Valladolid B
  CyD Leonesa Cultural Leonesa 6:30 PM UP Langreo UP Langreo
  UCAM Murcia UCAM Murcia CF 6:00 PM Yeclano Deportivo Yeclano
  CD Marino CD Marino 8:00 PM Recreativo Huelva Recr. Huelva
matchday 14 Spittal/Drau SV Spittal/Drau 2:00 PM Wolfsberger AC II Wolfsberg II
  SC Weiz SC Weiz 3:00 PM WSC Hertha Wels Hertha Wels
  Sturm Graz II SK Sturm Graz II 3:00 PM SC Kalsdorf SC Kalsdorf
  Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 3:00 PM Union Gurten Gurten
  FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 3:00 PM Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
  Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 3:00 PM Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
  Allerheiligen SV Allerheiligen 3:00 PM USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
  FC Wels FC Wels 3:00 PM SV Ried II SV Ried II
matchday 26 FSV Frankfurt FSV Frankfurt 3:00 PM VfB Stuttgart II Stuttgart II
  Bahlinger SC Bahlinger SC 3:00 PM SC Freiburg II SC Freiburg II
  SV Elversberg SV 07 Elversberg 3:00 PM Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
  FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 3:00 PM FC Gießen FC Gießen
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 3:00 PM TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
  RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 3:00 PM TSV Schott Mainz Schott Mainz
 
VfR Aalen VfR Aalen 3:00 PM SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
  K. Offenbach Kickers Offenbach 3:00 PM TSG Balingen TSG Balingen
  Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 3:00 PM FK Pirmasens FK Pirmasens
  FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 3:00 PM FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 3:00 PM KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
matchday 29 1.FC Köln II 1.FC Köln II 3:00 PM Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
  Bonner SC Bonner SC 3:00 PM SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 3:00 PM FC Schalke 04 II Schalke 04 II
  SF Lotte Sportfreunde Lotte 3:00 PM Preußen Münster Preußen Münster
  Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 3:00 PM Borussia Dortmund II B. Dortmund II
  RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 3:00 PM Alemannia Aachen Alem. Aachen
  RW Essen Rot-Weiss Essen 3:00 PM SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
  SV Straelen SV Straelen 3:00 PM SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
  SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 3:00 PM Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
  VfB Homberg VfB Homberg 3:00 PM SV Rödinghausen SV Rödinghausen
matchday 18 FC Black Stars FC Black Stars Basel 4:00 PM FC Bavois FC Bavois
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 5:00 PM FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
  FC Köniz FC Köniz 5:00 PM Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
  Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 5:00 PM SC Brühl SG SC Brühl SG
  SC Cham SC Cham 5:00 PM FC Breitenrain FC Breitenrain
  SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 5:00 PM FC Münsingen FC Münsingen
matchday 5 Grödig SV Grödig 4:00 PM Salzburger AK 1914 SAK 1914
matchday 14 Kuchl SV Kuchl 4:00 PM SV Wals-Grünau Wals-Grünau
  Bischofshofen SK Bischofshofen 4:00 PM FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
  Tirol II WSG Tirol II 2:30 PM SV Wörgl SV Wörgl
matchday 15 BSC YB U21 BSC Young Boys U21 - FC La Chaux-de-Fonds Chaux-de-Fonds
  CS Chênois CS Chênois - US Terre Sainte US Terre Sainte
  FC Naters FC Naters Oberwallis - FC Azzurri LS 90 Azzurri LS
  FC Bulle FC Bulle - Team Vaud U21 Team Vaud U21
  FC Echallens FC Echallens Région 6:00 PM FC Martigny-Sports Martigny-Sports
  Meyrin FC Meyrin FC 6:00 PM Olympique de Genève FC Olymp. Genève
matchday 11 FC Sydvest FC Sydvest 05 2:00 PM Thisted FC Thisted FC
  Jammerbugt FC Jammerbugt FC 2:00 PM BK Frem BK Frem
matchday 14 B.93 Boldklubben af 1893 4:00 PM Holbaek B&I Holbaek B&I
matchday 15 FC Langenthal FC Langenthal - FC Solothurn FC Solothurn
  FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne - SV Muttenz SV Muttenz
  FC Wohlen FC Wohlen 5:00 PM FC Schötz FC Schötz
  FC Baden FC Baden 5:00 PM FC Luzern U21 Luzern U21
  Zug 94 Zug 94 5:00 PM SR Delémont SR Delémont
  FC Bassecourt FC Bassecourt 7:00 PM SC Goldau SC Goldau
  Red Star ZH FC Red Star Zürich - FC Tuggen FC Tuggen
  FC Paradiso FC Paradiso - FC Thalwil FC Thalwil
  FC Linth 04 FC Linth 04 - FC Wettswil-Bonstetten FC Wettswil
  St. Gallen U21 FC St. Gallen 1879 U21 - FC Winterthur U21 Winterthur U21
  Eschen-Mauren USV Eschen-Mauren - FC Kosova FC Kosova
  FC Dietikon FC Dietikon 5:00 PM FC Balzers FC Balzers
  FC Gossau FC Gossau 5:00 PM SV Höngg SV Höngg
matchday 4 Comunicaciones Comunicaciones FC 1:00 AM Santa Lucía Cotzumalguapa FC Santa Lucía C.
  Sacachispas CSD Sacachispas 3:00 AM Deportivo Guastatoya Guastatoya
  Cobán Imperial Cobán Imperial 7:00 PM Sanarate FC Sanarate FC
  Iztapa Deportivo Iztapa 9:00 PM Antigua GFC Antigua GFC
matchday 12 Limón FC Limón FC 11:00 PM Guadalupe FC Guadalupe FC
matchday 3 Herrera FC Herrera FC 12:00 AM Veraguas CD Veraguas CD
  San Francisco San Francisco FC 2:00 AM CA Independiente de La Chorrera Independiente
matchday 22 TSV Ilshofen TSV Ilshofen postponed 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim
  Sandhausen II SV Sandhausen II postponed FC 08 Villingen FC 08 Villingen
  SGV Freiberg SGV Freiberg postponed TSG Backnang TSG Backnang
  Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers postponed FV Ravensburg FV Ravensburg
  Freiburger FC Freiburger FC postponed Sportfreunde Dorfmerkingen Dorfmerkingen
  SV Linx SV Linx postponed 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
  1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal postponed Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
  SSV Reutlingen SSV Reutlingen 05 postponed FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
  Vikt. Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim postponed SC Waldgirmes SC Waldgirmes
  SV Steinbach SV Steinbach postponed KSV Baunatal KSV Baunatal
  SG Barockstadt SG Barockstadt Fulda-Lehnerz postponed FC Eddersheim FC Eddersheim
  FSV Fernwald FSV Fernwald postponed 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  RW Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar postponed VfB Ginsheim VfB Ginsheim
matchday 18 TuS Dassendorf TuS Dassendorf postponed HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
  VfL Lohbrügge VfL Lohbrügge postponed