To use this site, please enable Javascript.

Matches Mar 7, 2021

Line-ups
1. FC Köln 1. FC Köln 4:30 PM SV Werder Bremen Werder Bremen
matchday 24
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 7:00 PM 1.FC Union Berlin Union Berlin
77'
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 1:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
76'
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 0:0 SV Sandhausen SV Sandhausen
matchday 27
Unterhaching SpVgg Unterhaching 3:0 Hallescher FC Hallescher FC
48'
FC Bayern II FC Bayern Munich II 1:0 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
final 2nd leg Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 11:00 PM Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
matchday 27
West Brom West Bromwich Albion 0:0 Newcastle United Newcastle
5'
Liverpool Liverpool FC 0:0 Fulham FC Fulham
matchday 27
Man City Manchester City 6:30 PM Manchester United Man Utd
 
Spurs Tottenham Hotspur 9:15 PM Crystal Palace Crystal Palace
matchday 12 UE Santa Coloma UE Santa Coloma 12:30 PM UE Engordany UE Engordany
  Penya Encarnada Penya Encarnada d'Andorra 12:30 PM UE Sant Julia Sant Julia
  CE Carroi Club Esportiu Carroi 5:30 PM FC Santa Coloma FC Santa Coloma
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 5:30 PM Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
45' SD Huesca SD Huesca 2:2 HT Celta de Vigo Celta de Vigo
Line-ups
Atlético Madrid Atlético Madrid 5:15 PM Real Madrid Real Madrid
matchday 26 Real Sociedad Real Sociedad 7:30 PM Levante UD Levante
  Athletic Athletic Bilbao 10:00 PM Granada CF Granada CF
matchday 2 Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) 0:2 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
  4 de Julho-PI 4 de Julho Esporte Clube (PI) 8:30 PM Salgueiro Atlético Clube (PE) Salgueiro
  Santa Cruz Santa Cruz Futebol Clube (PE) 11:00 PM ABC Futebol Clube (RN) ABC FC
matchday 26
AS Roma AS Roma 1:0 Genoa CFC Genoa
4' Hellas Verona Hellas Verona 0:0 AC Milan AC Milan
  Fiorentina ACF Fiorentina 0:0 Parma Calcio 1913 Parma
6' Crotone FC Crotone 0:0 Torino FC Torino
matchday 26 Sampdoria UC Sampdoria 7:00 PM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
 
SSC Napoli SSC Napoli 9:45 PM Bologna FC 1909 Bologna
35'
SV Ried SV Ried 0:2 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
36'
RB Salzburg Red Bull Salzburg 2:1 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
matchday 20
Austria Vienna Austria Vienna 6:00 PM Rapid Vienna Rapid Vienna
matchday 21 Ural Ural Yekaterinburg 0:0 FK Ufa Ufa
33' Dynamo Moscow Dynamo Moscow 0:0 PFK Tambov Tambov
matchday 21 Spartak Moscow Spartak Moscow 6:00 PM FK Krasnodar Krasnodar
matchday 16 Konoplev U16 Y. Konoplev Football Akademia U16 11:00 AM Akademia Zenit St. Petersburg U16 Ak. Zenit U16
  Ak.Konoplev U17 Y. Konoplev Football Academy U17 2:00 PM Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
matchday 23 Hollandia HVV Hollandia postponed OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  Hoogland VV Hoogland postponed VV UNA Veldhoven VV UNA
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk postponed VV Gemert VV Gemert
  USV Hercules USV Hercules postponed VV Dongen Dongen
  Unitas GVV Unitas postponed JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 postponed RKVV DEM RKVV DEM
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen postponed HV & CV Quick Quick DH
  SV Oss '20 SV Oss '20 postponed RKVV Westlandia Westlandia
  EVV Echt EVV Echt postponed RKSV Groene Ster Groene Ster
matchday 26 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 3:00 PM FC Hermannstadt FC Hermannstadt
  FCSB FCSB 8:30 PM Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
matchday 24
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 5:00 PM FC Sion FC Sion
Line-ups
FC Lugano FC Lugano 5:00 PM FC Zürich FC Zürich
matchday 24
FC Luzern FC Luzern 5:00 PM FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
matchday 25
Ajax Ajax Amsterdam 3:1 FC Groningen FC Groningen
34' Fortuna Sittard Fortuna Sittard 0:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  Heracles Almelo Heracles Almelo 0:0 PEC Zwolle PEC Zwolle
matchday 25 Vitesse Vitesse Arnhem 5:45 PM AZ Alkmaar AZ Alkmaar
matchday 29 Karagümrük Fatih Karagümrük 0:1 MKE Ankaragücü Ankaragücü
45' Hatayspor Hatayspor 0:2 Kayserispor Kayserispor
 
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 0:0 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
matchday 29
Galatasaray Galatasaray SK 6:00 PM Sivasspor Sivasspor
matchday 31 Dundee United Dundee United FC 0:0 Celtic FC Celtic
matchday 17 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 3:0 FK Minaj FK Minaj
  Zorya Lugansk Zorya Lugansk 5:00 PM PFK Lviv PFK Lviv
  Ingulets Ingulets Petrove 7:30 PM Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
49' Olympiacos Olympiacos Piraeus 3:0 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
matchday 25 Panetolikos Panetolikos GFS 5:15 PM Volos NPS Volos NPS
  PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 7:30 PM Aris Thessaloniki Aris Saloniki
matchday 13 Ergotelis GS Ergotelis 6:0 Doxa Dramas Doxa Dramas
  AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 2:3 OF Ierapetras OF Ierapetras
  Ap. Larisas Apollon Larisas 2:45 PM AO Trikala AO Trikala
  PAE Chania PAE Chania 2:45 PM APO Levadiakos APO Levadiakos
  Panachaiki Panachaiki GE 8:30 PM Diagoras Rodou Diagoras
78' Mouscron Royal Excel Mouscron 1:0 Standard Liège Standard Liège
matchday 29 Club Brugge Club Brugge KV 5:00 PM SV Zulte Waregem Zulte Waregem
  RSC Anderlecht RSC Anderlecht 7:15 PM KV Mechelen KV Mechelen
  KRC Genk KRC Genk 9:45 PM Cercle Brugge Cercle Brugge
matchday 22 RFC Seraing RFC Seraing 5:00 PM KVC Westerlo KVC Westerlo
  Lommel SK Lommel SK 9:00 PM Club NXT Club NXT
matchday 24 Olsa Brakel Olsa Brakel 4:00 PM FC Gullegem FC Gullegem
  Merelbeke KFC Merelbeke 4:00 PM KSCT Menen KSCT Menen
  KVK Westhoek KVK Westhoek 4:00 PM RFC Wetteren RFC Wetteren
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 4:00 PM SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke 4:00 PM KRC Gent KRC Gent
  Zelzate KVV Zelzate 4:00 PM KSK Ronse KSK Ronse
47' MFK Karvina MFK Karvina 1:0 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 0:1 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
matchday 22 Slavia Prague SK Slavia Prague 7:30 PM FC Banik Ostrava Banik Ostrava
matchday 20 Randers FC Randers FC 1:2 Lyngby BK Lyngby BK
45' Bröndby IF Bröndby IF 0:0 FC Copenhagen FC Copenhagen
matchday 20 FC Midtjylland FC Midtjylland 5:00 PM Aarhus GF Aarhus GF
  Nordsjaelland FC Nordsjaelland 7:00 PM AC Horsens AC Horsens
  Vejle BK Vejle Boldklub 9:00 PM Odense Boldklub Odense BK
matchday 26 FK Indjija FK Indjija 0:1 FK Radnik Surdulica Radnik
5' Macva FK Macva Sabac 0:0 FK Proleter Novi Sad Proleter
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 0:0 FK TSC Backa Topola FK TSC
3' Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 0:0 FK Vozdovac Vozdovac
5' Novi Pazar FK Novi Pazar 0:0 FK Spartak Subotica Spartak
4' Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 0:0 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
matchday 26 Rad FK Rad 6:05 PM FK Partizan Belgrade Partizan
  Red Star Red Star Belgrade 8:15 PM FK Cukaricki Cukaricki
2' NK Osijek NK Osijek 0:0 HNK Gorica HNK Gorica
matchday 24 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 6:30 PM HNK Rijeka HNK Rijeka
matchday 4 FC Haka U19 FC Haka U19 postponed Tampereen Pallo-Veikot U19 TPV U19
  Komeetat U19 Jyväskylän Komeetat U19 postponed Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
  FC Kontu U19 FC Kontu U19 postponed Pallokerho-35 U19 PK-35 U19
matchday 20 Piast Gliwice Piast Gliwice 2:1 Stal Mielec Stal Mielec
5' Pogon Szczecin Pogon Szczecin 0:0 Lech Poznan Lech Poznan
matchday 20 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 6:30 PM Legia Warszawa Legia Warszawa
  FK Etar Etar Veliko Tarnovo 3:1 CSKA 1948 CSKA 1948
78' PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 1:2 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
matchday 20 Levski Sofia Levski Sofia 5:00 PM Botev Plovdiv Botev Plovdiv
matchday 21 FK Sportist FK Sportist Svoge 3:30 PM FC Litex Lovech Litex Lovech
6' Tabor Sezana NK Tabor Sezana 0:0 NK Bravo NK Bravo
matchday 25 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 6:00 PM NK Celje NK Celje
matchday 15 RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 5:00 PM Union Titus Petange Titus Petange
  Differdange 03 FC Differdange 03 5:00 PM CS Fola Esch CS Fola Esch
  US Hostert US Hostert 5:00 PM FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 5:00 PM FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 5:00 PM US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
matchday 25 Honvéd Budapest Honvéd FC 5:00 PM Kisvárda FC Kisvárda
  Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 7:00 PM Ferencvárosi TC Ferencváros
  Budafoki MTE Budafoki MTE 9:00 PM MOL Fehérvár FC Fehérvár
matchday 13 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 2:00 PM SV Eichede II SV Eichede II
  Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 3:30 PM TSV Travemünde TSV Travemünde
  Breitenfelde Breitenfelder SV 4:00 PM Eichholzer SV Eichholzer SV
matchday 18 FC Verden 04 FC Verden 04 4:00 PM TSV Gellersen TSV Gellersen
  Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 4:00 PM VfL Westercelle VfL Westercelle
  Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 4:00 PM TSV Etelsen TSV Etelsen
matchday 15 G. Windeck TSV Germania Windeck 4:00 PM SC Borussia Lindenthal-Hohenlind L.-Hohenlind
  1.FC Spich 1.FC Spich 4:00 PM TuS Mondorf TuS Mondorf
  SV Wachtberg SV Wachtberg 4:00 PM FV Wiehl FV Wiehl
  SC Rheinbach SC Rheinbach 4:00 PM SSV Homburg-Nümbrecht Homburg-Nü.
  Oberpleis TuS 05 Oberpleis 4:00 PM SSV Merten 1925 SSV Merten
  FV Endenich FV Bonn-Endenich 08 4:15 PM SpVg Porz SpVg Porz
  E. Hohkeppel Eintracht Hohkeppel 4:15 PM FV Bad Honnef FV Bad Honnef
matchday 13 Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 1:00 PM TuS Rotenhof TuS Rotenhof
matchday 15 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 4:00 PM SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
  TuS Sulingen TuS Sulingen 4:00 PM TSV Godshorn TSV Godshorn
  Heeßeler SV Heeßeler SV 4:00 PM OSV Hannover OSV Hannover
  STK Eilvese STK Eilvese 4:30 PM TSV Burgdorf TSV Burgdorf
  VfR Evesen VfR Evesen 4:30 PM 1.FC Sarstedt 1.FC Sarstedt
  Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 5:00 PM SV Bavenstedt SV Bavenstedt
  VfB Hilden II VfB 03 Hilden II 4:00 PM SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
  1.FC Wülfrath 1.FC Wülfrath 4:00 PM ASV Süchteln ASV Süchteln
  FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 4:00 PM SC Teutonia Kleinenbroich Kleinenbroich
  1.FC Viersen 1.FC Viersen 4:30 PM Rather SV Rather SV
  MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 4:30 PM SG Unterrath SG Unterrath
  Holzheimer SG Holzheimer SG 4:30 PM Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf Schwarz-Weiß 06
  SC Reusrath SC Reusrath 4:30 PM DJK/VfL Giesenkirchen Giesenkirchen
  VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 4:00 PM VfB Speldorf VfB Speldorf
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 4:00 PM Blau-Gelb Überruhr BG Überruhr
  FC Remscheid FC Remscheid 4:00 PM SV Burgaltendorf Burgaltendorf
  SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 4:15 PM DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
  A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 4:30 PM SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
  SpVgg Steele SpVgg Steele 03/09 4:30 PM Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
  Mülheimer FC Mülheimer FC 97 4:30 PM Duisburger SV 1900 Duisburger SV
  GW Mühlen Grün-Weiß Mühlen 4:00 PM SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
  Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 4:00 PM VfL Oythe VfL Oythe
  Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 4:00 PM VfR Voxtrup VfR Voxtrup
  TV Dinklage TV Dinklage 4:00 PM FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
  SC Melle 03 SC Melle 03 4:00 PM SV Union Lohne SV Union Lohne
matchday 18 Wildeshausen VfL Wildeshausen 4:00 PM Hansa Friesoythe H. Friesoythe
  Sparta Werlte SV Sparta Werlte 4:00 PM BV Essen BV Essen
  BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 4:00 PM TuRa Westrhauderfehn Westrhauderfehn
  WSC Frisia Frisia Wilhelmshaven 4:00 PM Grün-Weiß Firrel GW Firrel
matchday 19 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 4:00 PM SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  FV Dresden 06 FV Dresden 06 Laubegast 4:00 PM VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
matchday 20 FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II 3:00 PM SV Endingen SV Endingen
matchday 18 Pr. Espelkamp Preußen Espelkamp postponed SC Herford SC Herford
  Lüner SV Lüner SV postponed TuS Tengern TuS Tengern
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II postponed SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
  GW Nottuln SV Grün-Weiß Nottuln postponed TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen postponed SC Peckeloh SC Peckeloh
  Delbrücker SC Delbrücker SC postponed VfL Theesen VfL Theesen
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld postponed Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick postponed Westfalia Kinderhaus W. Kinderhaus
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck postponed SV Mesum SV Mesum
  FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 4:00 PM BSV Schüren BSV Schüren
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 4:00 PM SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 4:00 PM DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 4:00 PM FC Lennestadt Lennestadt
  YEG Hassel YEG Hassel 4:00 PM TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen
  SV Sodingen SV Sodingen 4:00 PM Borussia Dröschede Bor. Dröschede
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 4:00 PM SV Wacker Obercastrop Wacker Castrop
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 5:00 PM SC Neheim SC Neheim
  Brünninghausen FC Brünninghausen 5:00 PM SV Rot-Weiß Deuten RW Deuten
Group A CA Colón Club Atlético Colón 2:1 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
  San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 1:1 Club Atlético Huracán Huracán
  Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 10:10 PM Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
Group B Lanús Club Atlético Lanús 2:1 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
matchday 10 Atlas Atlas Guadalajara 2:0 FC Juárez FC Juárez
  América CF América 2:1 Club León FC León
  Monterrey CF Monterrey 2:1 Querétaro FC Querétaro FC
  Mazatlán FC Mazatlán FC 1:1 Deportivo Guadalajara Chivas
matchday 11 Once Caldas Once Caldas 0:0 Deportivo Cali Deportivo Cali
  Rionegro Águila Rionegro Águilas 1:1 Atlético Nacional Atl. Nacional
  CD América CD América de Cali 10:30 PM Deportivo Pereira Pereira
matchday 2 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 3:3 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  SC Sagamihara SC Sagamihara 0:0 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama 0:1 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Ehime FC Ehime FC 1:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Tochigi SC Tochigi SC 0:1 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 0:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 0:2 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  Wolves FC Wollongong Wolves FC 3:30 PM Manly United Manly United
  Rockdale City Suns Rockdale City Suns 4:00 PM Sydney Olympic Sydney Olympic
  Blacktown City Blacktown City Demons 4:00 PM Northbridge FC Bulls Northbridge FC
  Sydney United Sydney United 5:00 PM Sydney FC U21 Sydney FC U21
matchday 23 Bylis Ballsh KF Bylis Ballsh 1:1 KF Teuta KF Teuta
  KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 1:2 KF Tirana KF Tirana
  FK Partizani FK Partizani 5:00 PM KF Skënderbeu KF Skënderbeu
matchday 11 Wellington P. Wellington Phoenix 3:0 Perth Glory Perth Glory
  Western United Western United FC 0:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney
matchday 21 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 3:00 PM FK Olimpik Sarajevo U17 Olimpik U17
  S. Brijeg U17 NK Siroki Brijeg U17 4:00 PM FK Krupa na Vrbasu U17 Krupa U17
  FK MDK U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 4:00 PM FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
  Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 4:00 PM FK Velez Mostar U17 Velez U17
matchday 14 Z.BL U19 FK Zeljeznicar Banja Luka U19 4:30 PM FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
matchday 21 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 6:00 PM FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
35' Khor Fakkan Khor Fakkan 2:0 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC
  Ajman Club Ajman Club 1:1 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
matchday 19 Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) 6:15 PM Sharjah Cultural Sports Club Sharjah FC
matchday 16 HSK Posusje HSK Posusje 3:00 PM NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
  GOSK Gabela NK GOSK Gabela 4:00 PM NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
  Simm-Bau NK Vis Simm-Bau Kosova 4:00 PM FK Buducnost Banovici FK Buducnost
  Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 4:00 PM NK Travnik Travnik
48' Suduva Suduva Marijampole 0:0 FK Panevezys FK Panevezys
matchday 9 Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 4:00 PM Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
45' Olympique Beja Olympique Beja 0:0 HT Avenir Sportif Rejiche AS Rejiche
  CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 0:0 HT Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
  Stade Tunisien Stade Tunisien 1:0 HT JS Kairouanaise JS Kairouan
  ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 1:0 HT AS Soliman AS Soliman
matchday 16 Club Africain Club Africain Tunis 5:15 PM Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Quarter-Finals 1st leg BATE Borisov BATE Borisov 1:30 PM FK Vitebsk Vitebsk
  Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 3:30 PM Neman Grodno Neman Grodno
matchday 2 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 1:0 Seongnam FC Seongnam FC
  FC Seoul FC Seoul 3:0 Suwon FC Suwon FC
First Round Yangju Citizen Yangju Citizen 5:4 on pens Jinju Citizen Jinju Citizen
  FC Together Seoul FC Together 0:2 Gimhae Jaemics Gimhae Jaemics
  Ulsan 523 Ulsan 523 0:9 Jeonju Citizen Jeonju Citizen
  Yeoju FC Yeoju FC 8:9 on pens Goyang Citizen Goyang Citizen
  Majang FC Majang FC 0:3 Songwol FC Songwol FC
  Cheonan City Cheonan City 4:1 FC Namdong FC Namdong
  Seoul Jungnang Seoul Jungnang 0:2 Gimpo Citizen Gimpo Citizen
matchday 2 Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 1:2 Busan IPark Busan IPark
  Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 1:0 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
matchday 3 São Paulo São Paulo Futebol Clube 4:0 Santos FC Santos FC
6' Ituano Ituano Futebol Clube (SP) 0:0 Mirassol Futebol Clube (SP) Mirassol-SP
5' Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 0:0 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
matchday 3 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 8:00 PM Red Bull Bragantino RB Bragantino
matchday 17 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 0:0 Young Violets Austria Wien Young Violets
  FC Liefering FC Liefering 6:2 SV Horn SV Horn
Group 1 Volta Redonda Volta Redonda Futebol Clube (RJ) 1:0 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
  Nova Iguaçu Nova Iguaçu Futebol Clube (RJ) 8:30 PM Madureira Esporte Clube (RJ) Madureira-RJ
  Fluminense Fluminense Football Club 9:00 PM AA Portuguesa (RJ) AA Portuguesa
  Boavista SC Boavista Sport Club (RJ) 11:00 PM Bangu Atlético Clube (RJ) Bangu-RJ
  Caldense Associação Atlética Caldense (MG) 0:0 CA Patrocinense (MG) Patrocinense-MG
  Pouso Alegre Pouso Alegre FC 1:2 América Futebol Clube (MG) América-MG
  UR Trabalhadore União Recreativa dos Trabalhadores (MG) 0:2 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
45' Coimbra-MG Coimbra Esporte Clube Ltda (MG) 0:0 Tombense Futebol Clube (MG) Tombense
Group 1 Athletic Club Athletic Club (MG) 8:00 PM Boa Esporte Clube (MG) Boa Esporte
  Bento Gonçalves Clube Esportivo de Bento Gonçalves (RS) 0:1 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
  UNIRB UNIRB FC 9:00 PM Doce Mel EC Doce Mel
  AD Bahia-BA AD Bahia de Feira (BA) 9:00 PM Fluminense de Feira Futebol Clube (BA) Fluminense-BA
  Juazeirense-BA Sociedade Desportiva Juazeirense (BA) 9:00 PM Alagoinhas Atlético Clube (BA) Alagoinhas-BA
  Sete-PE Sete de Setembro Esporte Clube (PE) 8:00 PM Clube Náutico Capibaribe Náutico
  Figueirense FC Figueirense Futebol Clube postponed Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
  Brusque Brusque Futebol Clube (SC) postponed Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
  Hercílio Luz-SC Hercílio Luz Futebol Clube (SC) postponed Clube Náutico Marcílio Dias (SC) Marcílio Dias
  Jacyobá Jacyobá AC 9:00 PM Murici Futebol Clube (AL) Murici
Fourth Round SCO Angers SCO Angers 7:30 PM Club Franciscain C. Franciscain
  G. Ajaccio GFC Ajaccio 7:30 PM LOSC Lille LOSC Lille
  SO Romorantin SO Romorantin 7:30 PM Voltigeurs de Châteaubriant Châteaubriant
  Canet Rous. Canet Roussillon FC 10:00 PM Olympique Marseille Marseille
matchday 6 Sol de América Club Sol de América 0:2 Olimpia Asunción Olimpia
matchday 11 Peñarol CA Peñarol 2:0 Atletico River Plate Montevideo River Plate
  Danubio FC Danubio FC 9:30 PM Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
  Cerro Largo Cerro Largo FC 11:45 PM Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Group 1 Grindavík UMF Grindavík 4:00 PM UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Group 3 Selfoss UMF Selfoss 1:00 PM Vestri Ísafjördur Vestri
6' Ermis Aradippou Ermis Aradippou 0:0 Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
matchday 2 AEK Larnaca AEK Larnaca 6:30 PM Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
matchday 1 Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 1:00 PM FC Elva FC Elva
  Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 1:00 PM Viimsi JK Viimsi JK
  Harju JK Harju JK Laagri 1:00 PM Kalju FC U21 Kalju FC U21
  Perak Perak FC 3:00 PM Petaling Jaya City FC PJ City FC
matchday 25 BG Pathum Utd. BG Pathum United 0:0 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
  Sukhothai FC Sukhothai FC 2:3 Samut Prakan City Samut Prakan C.
  Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 0:0 Chonburi FC Chonburi FC
  Port FC Port FC 2:2 True Bangkok United Bangkok Utd.
matchday 27 Chiangmai FC Chiangmai FC 12:00 PM Phrae United Phrae Utd.
  Khon Kaen Utd. Khon Kaen United 1:00 PM Sisaket FC Sisaket FC
  Lampang FC Lampang FC 1:00 PM Grand Andaman Ranong United Ranong Utd.
  Kasetsart FC Kasetsart FC 2:00 PM Khon Kaen FC Khon Kaen FC
  Navy FC Navy FC 2:00 PM Nakhonpathom United Nakhonpathom
5' FC Empoli FC Empoli 0:0 AS Cittadella Cittadella
matchday 27 Reggiana AC Reggiana 1919 10:00 PM US Lecce Lecce
5' Pergolettese US Pergolettese 1932 0:0 Olbia Calcio 1905 Olbia
6' Pro Patria Aurora Pro Patria 0:0 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
4' Grosseto US Grosseto 1912 0:0 Juventus U23 Juventus U23
5' Como Como 1907 0:0 SSD Pro Sesto Pro Sesto
8' Giana Erminio AS Giana Erminio 0:0 AS Livorno AS Livorno
matchday 29 Novara Novara Calcio 1908 6:30 PM Calcio Lecco 1912 Lecco
  Lucchese Lucchese 1905 6:30 PM US Città di Pontedera Pontedera
  Pistoiese US Pistoiese 1921 6:30 PM FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
  Renate AC Renate 6:30 PM Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 9:30 PM UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Imolese Imolese Calcio 1919 0:0 US Triestina Triestina
  Sambenedettese US Sambenedettese 1:0 SS Arezzo Arezzo
5' Matelica Matelica Calcio 0:0 FC Legnago Salus Legnago
4' AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 0:0 Fermana FC Fermana
matchday 29 Cesena Cesena FC 5:00 PM Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  AS Gubbio AS Gubbio 1910 6:30 PM Ravenna FC Ravenna
  Feralpisalò Feralpisalò 6:30 PM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Padova Calcio Padova 6:30 PM AC Perugia Calcio Perugia
  Carpi Carpi FC 1909 9:30 PM Modena FC 2018 Modena
  Viterbese US Viterbese 1908 2:2 SS Monopoli 1966 Monopoli
3' Teramo Teramo Calcio 1913 0:0 US Catanzaro Catanzaro
5' Palermo Palermo FC 1:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
  Vibonese US Vibonese 0:0 Casertana FC Casertana
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 0:0 Ternana Calcio Ternana
4' Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:0 Calcio Catania Catania
matchday 29 Avellino US Avellino 1912 6:30 PM Paganese Calcio 1926 Paganese
  Bari SSC Bari 6:30 PM Potenza Calcio Potenza
  Turris SS Turris Calcio 9:30 PM Calcio Foggia 1920 Foggia
50' Málaga CF Málaga CF 0:0 CE Sabadell CE Sabadell
Line-ups Ponferradina SD Ponferradina 5:00 PM Sporting Gijón Sporting Gijón
matchday 28 RCD Mallorca RCD Mallorca 7:15 PM FC Cartagena FC Cartagena
  Girona Girona FC 10:00 PM UD Almería UD Almería
matchday 18 D. Calarasi Dunarea Calarasi 2:2 Ripensia Timisoara Ripensia
  Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul P. Târgu Jiu 2:1 CSM Resita CSM Resita
  ASU Poli ASU Politehnica Timisoara 1:00 PM FC Metaloglobus Bucharest Metaloglobus
matchday 17 Makhachkala FK Makhachkala 1:00 PM FC Tuapse FC Tuapse
  FK Essentuki FK Essentuki 1:00 PM FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
  Spartak Nalchik Spartak Nalchik 2:00 PM Druzhba Maikop Druzhba Maikop
matchday 27 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 9:00 PM FC Eindhoven FC Eindhoven
matchday 22 Marítimo CS Marítimo 7:30 PM Moreirense FC Moreirense
  Rio Ave FC Rio Ave FC 10:00 PM SC Farense Farense
matchday 23 Penafiel FC Penafiel 1:2 Académica Coimbra Coimbra
4' Oliveirense UD Oliveirense 0:0 GD Chaves Chaves
matchday 25 Ümraniyespor Ümraniyespor 3:1 Giresunspor Giresunspor
46' Boluspor Boluspor 0:0 Bursaspor Bursaspor
  Akhisarspor Akhisarspor 1:0 Eskisehirspor Eskisehirspor
matchday 25 Altay SK Altay SK 6:00 PM Tuzlaspor Tuzlaspor
matchday 13 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 1:3 MFK Chrudim Chrudim
36' Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 0:0 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
35' FK Varnsdorf FK Varnsdorf 1:0 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
5' Vendsyssel FF Vendsyssel FF 1:1 FC Helsingör FC Helsingör
  Silkeborg IF Silkeborg IF 0:0 HB Köge HB Köge
matchday 20 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 3:00 PM FK IMT Belgrad IMT Belgrad
  Radnicki Srem FK Radnicki Sremska Mitrovica 3:00 PM FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
matchday 19 GKS Tychy GKS Tychy 3:1 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
34' P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 0:0 Arka Gdynia Arka Gdynia
matchday 18 GKS Przodkowo GKS Przodkowo 1:2 Elana Torun Elana Torun
matchday 20 Lubin II Zaglebie Lubin II 2:00 PM Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
matchday 23 Cracovia II Cracovia II 2:00 PM Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 2:00 PM Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
  KS Wiazownica KS Wiazownica 3:00 PM Chelmianka Chelm Chelmianka
4' Dalkurd Dalkurd FF 0:0 IK Gauthiod Gauthiod
3' Häcken BK Häcken 0:0 Helsingborgs IF Helsingborg
5' Mjällby AIF Mjällby AIF 0:0 Östersunds FK Östersund
  Akropolis Akropolis IF 0:0 Landskrona BoIS Landskrona
Group 6 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 6:00 PM Sandvikens IF Sandviken
  Norrköping IFK Norrköping 6:00 PM IFK Göteborg IFK Göteborg
Group 8 AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 4:1 Oskarshamns AIK Oskarshamn
  Hammarby Hammarby IF 3:2 AIK AIK
matchday 20 OFK Grbalj OFK Grbalj 3:30 PM FK Bokelj FK Bokelj
  Kom Podgorica Kom Podgorica 3:30 PM FK Mornar Bar Mornar Bar
  Arsenal Tivat Arsenal Tivat 3:30 PM FK Drezga Podgorica FK Drezga
  Jedinstvo Jedinstvo Bijelo Polje 3:30 PM FK Berane FK Berane
  OSK Igalo OSK Igalo 3:30 PM FK Ibar FK Ibar
45' Liverpool U23 Liverpool FC U23 0:3 HT Derby County U23 Derby U23
5' Chelsea U23 Chelsea FC U23 0:0 Brighton & Hove Albion U23 Brighton U23
matchday 24 Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 7:00 PM Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
  H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 8:00 PM Hapoel Haifa Hapoel Haifa
  H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 8:30 PM Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
matchday 28 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 3:30 PM Szeged-Csanád - GA Szeged
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 3:30 PM Debreceni EAC Debreceni EAC
  Budaörs Budaörsi SC 3:30 PM Pécsi MFC Pécsi MFC
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 3:30 PM ETO FC Győr ETO FC Győr
  BFC Siófok BFC Siófok 3:30 PM FC Ajka FC Ajka
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 3:30 PM Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 3:30 PM Vasas FC Vasas FC
  Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE 3:30 PM Dorogi FC Dorog
  Haladás Szombathelyi Haladás 6:00 PM Soroksár SC Soroksár
matchday 20 Skra Czesto. Skra Czestochowa 2:00 PM Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
  Pogon Siedlce Pogon Siedlce 9:15 PM Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
matchday 16 Coruxo FC Coruxo FC postponed Racing Ferrol Racing Ferrol
  Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 5:00 PM Sporting de Gijón B Sporting B
  CD Numancia CD Numancia 5:30 PM Burgos CF Burgos CF
  CD Guijuelo CD Guijuelo 6:00 PM Unionistas CF Unionistas CF
  Marino Luanco Marino Luanco 6:00 PM CD Covadonga Covadonga
  Salamanca CF Salamanca CF UDS 6:00 PM Zamora CF Zamora CF
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 8:00 PM Pontevedra CF Pontevedra
  CA Osasuna Prom CA Osasuna Promesas 1:1 SD Logroñés SD Logroñés
  SD Ejea SD Ejea 1:00 PM CD Calahorra Calahorra
  CD Tudelano CD Tudelano 1:0 CD Izarra CD Izarra
  Haro Deportivo Haro Deportivo 6:00 PM UD Mutilvera UD Mutilvera
matchday 19 SD Amorebieta SD Amorebieta 5:30 PM SD Leioa SD Leioa
  Racing Racing Santander 6:00 PM Real Sociedad B Real Sociedad B
  Arenas Club Arenas Club 7:00 PM Real Unión Club Real Unión
  CD Alcoyano CD Alcoyano 1:2 Penya Deportiva Santa Eulalia Penya Deportiva
  UD Ibiza UD Ibiza 2:0 Orihuela CF Orihuela CF
  CF Badalona CF Badalona 1:0 FC Andorra FC Andorra
  Atl. Levante Atlético Levante UD 1:0 Valencia Mestalla Valencia B
  Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 1:0 Lleida Esportiu Lleida Esportiu
  CF La Nucía CF La Nucía 1:0 Atzeneta UE Atzeneta UE
  UE Olot UE Olot 5:30 PM CE L’Hospitalet CE L’Hospitalet
  FC Barcelona B FC Barcelona B 6:00 PM UE Llagostera UE Llagostera
  UE Cornellà UE Cornellà 7:00 PM RCD Espanyol B RCD Espanyol B
matchday 16 Sevilla Atl. Sevilla Atlético 0:0 Betis Deportivo Balompié Betis B
  Recre Granada Recreativo Granada 1:00 PM CF Lorca Deportiva Lorca Deportiva
  R. B. Linense Real Balompédica Linense 1:00 PM San Fernando CD San Fernando CD
  Marbella FC Marbella FC 1:00 PM Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  UD Tamaraceite UD Tamaraceite 2:00 PM Atlético Sanluqueño Sanluqueño
  Linares Linares Deportivo 6:00 PM CD El Ejido 2012 CD El Ejido
  Córdoba CF Córdoba CF 7:00 PM Real Murcia CF Real Murcia
matchday 19 Cankaya FK Cankaya FK 0:0 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 1:1 Belediye Derince Spor Bld Derince
matchday 16 Las Rozas CF Las Rozas CF 3:2 Atlético Baleares Atl. Baleares
  UD Poblense UD Poblense 1:1 CDA Navalcarnero Navalcarnero
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 1:00 PM CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 1:0 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  UD Melilla UD Melilla 1:00 PM CD Don Benito CD Don Benito
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 1:0 Getafe CF B Getafe CF B
  Socuéllamos UD Socuéllamos 1:0 Villarrubia CF Villarrubia CF
  Inter de Madrid DUX Internacional de Madrid 7:00 PM Real Madrid Castilla RM Castilla
  Villanovense CF Villanovense 8:00 PM CD Badajoz CD Badajoz
  Mérida AD Mérida AD 8:00 PM Extremadura UD Extremadura
matchday 21 Gölcükspor Gölcükspor 0:1 Batman Petrolspor Batman Petrol
matchday 26 U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde postponed FC Energie Cottbus Energie Cottbus
  Berliner AK Berliner AK 07 postponed FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 postponed VSG Altglienicke Altglienicke
  Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig postponed FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
  Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin postponed ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
  BFC Dynamo BFC Dynamo postponed Chemnitzer FC Chemnitzer FC
  VfB Auerbach VfB Auerbach postponed SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
 
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena postponed BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
  Hertha BSC II Hertha BSC II postponed Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
  G. Halberstadt Germania Halberstadt postponed Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
matchday 29 RW Essen Rot-Weiss Essen 3:00 PM SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
matchday 18 Etoile Carouge Etoile Carouge FC postponed FC Zürich U21 FC Zürich U21
  FC Sion U21 FC Sion U21 postponed AC Bellinzona AC Bellinzona
matchday 15 Vevey United FC Vevey United postponed Lancy FC Lancy FC
  GC Zürich U21 Grasshopper Club Zürich U21 postponed SC Buochs SC Buochs
matchday 4 Achuapa Deportivo Achuapa 7:00 PM CSD Municipal CSD Municipal
  Xelajú CSD Xelajú MC 11:30 PM CD Malacateco Malacateco
matchday 12 Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 1:5 LD Alajuelense LD Alajuelense
  Herediano CS Herediano 2:1 Sporting San José Sp. San José
matchday 3 Atl. Chiriquí Atlético Chiriquí 1:1 CD Universitario Universitario
  Plaza Amador CD Plaza Amador 0:0 Costa del Este FC Costa del Este
  Árabe Unido CD Árabe Unido 11:00 PM FC Alianza FC Alianza
matchday 22 FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach postponed 1.FC Rielasingen-Arlen Rielasingen
  Buch. Flieden SV Buchonia Flieden postponed SC Hessen Dreieich Hessen Dreieich
  FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel postponed SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
  RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf postponed Hünfelder SV Hünfelder SV
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim postponed TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
  Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg postponed FC Hanau 93 FC Hanau 93
matchday 17 1.FC Düren 1.FC Düren postponed VfL Vichttal VfL Vichttal
  SV Eilendorf SV Eilendorf postponed SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
  SV Breinig SV Breinig postponed Victoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  Glesch-Paffend. BC Victoria Glesch-Paffendorf postponed FC Hennef 05 Hennef 05
  Siegburger SV Siegburger SV 04 postponed SpVg Frechen 20 Frechen 20
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld postponed FC Huerth Huerth
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf postponed FC Pesch FC Pesch
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln II postponed VfL Alfter VfL Alfter
matchday 29 Velbert 02 SSVg Velbert 02 postponed SC Velbert SC Velbert
  FC Kray FC Kray postponed Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
  FSV Duisburg FSV Duisburg 4:00 PM 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  SW Essen Schwarz-Weiß Essen postponed 1.FC Kleve 1.FC Kleve
  Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld postponed VfB 03 Hilden VfB Hilden
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach postponed SF Baumberg SF Baumberg
  TSV Meerbusch TSV Meerbusch postponed TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
  TVD Velbert TVD Velbert postponed SF Niederwenigern Niederwenigern
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord postponed SC Union Nettetal Union Nettetal
  Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West postponed SpVg Schonnebeck Schonnebeck
  1.FC Bocholt 1.FC Bocholt postponed DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
matchday 23 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück postponed TuS Haltern TuS Haltern
  TuS Ennepetal TuS Ennepetal postponed SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
  FC Gütersloh FC Gütersloh postponed Preußen Münster II Pr. Münster II
  Meinerzhagen RSV Meinerzhagen postponed Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden postponed ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
  Holzwickeder SC Holzwickeder SC postponed Hammer SpVg Hammer SpVg
  Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern postponed FC Eintracht Rheine Eintr. Rheine
  TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel postponed SV Schermbeck SV Schermbeck
  1.FC Kaan-M. 1.FC Kaan-Marienborn postponed SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
  Westfalia Herne SC Westfalia Herne postponed SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
matchday 15 VfB Lübeck II VfB Lübeck II postponed TSV Pansdorf TSV Pansdorf
  SC Weiche 08 II SC Weiche Flensburg 08 II postponed Husumer SV Husumer SV
  Türkspor Kiel Inter Türkspor Kiel postponed TSB Flensburg TSB Flensburg
  Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld postponed PSV Union Neumünster PSV Neumünster
matchday 17 Baadraan Baadraan Tehran 3:0 Malavan of Bandar Anzali Malavan
  Sh. Astara Shahrdari Astara 1:0 Havadar SC Havadar SC
  Khosheh Talaei Khosheh Talaei Saveh 1:1 Rayka Babol Rayka Babol
  Navad Urmia FC Navad Urmia FC 0:0 Kheybar Khorramabad FC Kheybar FC
  Mes Kerman Mes Kerman 0:1 Esteghlal Khuzestan Esteghlal Khz.
  Pars Jam Pars Jonoubi Jam 2:1 Qashqai Shiraz Qashqai Shiraz
  Est Mosallani Esteghlal Mollasani 1:1 Shahin Bushehr FC Shahin Bushehr
matchday 12 Hafari Ahvaz Hafari Ahvaz FC 1:00 PM FC Vista Turbine Vista Turbine
  PAS Hamedan PAS Hamedan 1:00 PM Shams Azar Ghazvin Shams Azar
  Mes Shahr Babak Mes Shahr Babak FC 1:00 PM Shahrdari Mahshahr Sh. Mahshahr
  Naft Omidiyeh Naft Omidiyeh FC 1:00 PM Miladmehr Tehran FC Miladmehr FC
  Shahid Ghandi Shahid Ghandi Yazd 1:00 PM Shahrdari Bam Shahrdari Bam
  Bandar Abbas Shahrdari Bandar Abbas 1:00 PM Avalan Kamyaran Avalan Kamyaran
  Shahin B.A Shahin Bandar Ameri 1:00 PM Sardar Bukan FC Sardar Bukan
  Mes Novin Mes Novin Kerman 5:00 PM Foolad Novin Foolad Novin
matchday 19 Zilina B MSK Zilina B 11:30 AM Slovan Bratislava U21 Slovan U21
matchday 14 Hertha BSC UYL Hertha BSC UEFA U19 postponed RB Leipzig UEFA U19 RB Leipzig
  W. Bremen U19 SV Werder Bremen U19 postponed Eimsbütteler TV U19 Eimsbüttel U19
  Magdeburg U19 1.FC Magdeburg U19 postponed VfL Wolfsburg U19 Wolfsburg U19
  Holst. Kiel U19 Holstein Kiel U19 postponed FC Viktoria 1889 Berlin U19 Vik. Berlin U19
  Hannover 96 U19 Hannover 96 U19 postponed Hallescher FC U19 Halle U19
  E. Cottbus U19 FC Energie Cottbus U19 postponed Dynamo Dresden U19 D. Dresden U19
  St. Pauli U19