For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:34:59 PM
Matchday 2
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 4:30 PM 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 2
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 4:30 PM RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 2
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 4:30 PM VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 2
FC Augsburg FC Augsburg 4:30 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 2
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 4:30 PM 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 2
FC Schalke 04 FC Schalke 04 7:30 PM SV Werder Bremen Werder Bremen
34'
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 0:0 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
33'
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 0:0 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
33'
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 0:0 Holstein Kiel Holstein Kiel
Line-ups
MSV Duisburg MSV Duisburg 3:00 PM FSV Zwickau FSV Zwickau
Line-ups
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 3:00 PM SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Line-ups
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 3:00 PM FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Line-ups
SC Verl SC Verl 3:00 PM FC Bayern Munich II FC Bayern II
Line-ups
1860 Munich TSV 1860 Munich 3:00 PM 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Line-ups
Hallescher FC Hallescher FC 3:00 PM FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Line-ups Adiyaman 1954 Adiyaman 1954 Spor 3:00 PM Alanya Kestelspor Alanya Kestel
Matchday 2 Siirt Idare Siirt Il Özel Idaresi Spor moved Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
Line-ups Büyük Anadolu Kirikkale Büyük Anadolu Spor 3:30 PM Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
Matchday 2 Kozan Spor FK Kozan Spor FK 3:30 PM Düzce Spor Düzce Spor
Matchday 2 Modafen Modafen 4:00 PM 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
Matchday 2 Muglaspor Muglaspor 4:00 PM 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
Matchday 2 Bergama Bld Bergama Belediyespor 4:00 PM 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
Matchday 2 Silivrispor Silivrispor 4:00 PM Bursa Yildirim Spor Bursa Yildirim
4' Brighton Brighton & Hove Albion 0:0 Manchester United Man Utd
Matchday 3
Crystal Palace Crystal Palace 5:00 PM Everton FC Everton
Matchday 3
West Brom West Bromwich Albion 7:30 PM Chelsea FC Chelsea
Matchday 3
Burnley Burnley FC 10:00 PM Southampton FC Southampton
33' Alavés Deportivo Alavés 0:0 Getafe CF Getafe
Matchday 3
Valencia Valencia CF 5:00 PM SD Huesca SD Huesca
Matchday 3 Elche CF Elche CF 7:30 PM Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 3 Real Betis Real Betis Balompié 10:00 PM Real Madrid Real Madrid
Matchday 2 Torino Torino FC 4:00 PM Atalanta BC Atalanta
Matchday 2 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 7:00 PM SS Lazio Lazio
Matchday 2 Sampdoria UC Sampdoria 7:00 PM Benevento Calcio Benevento
Matchday 2
Inter Inter Milan 9:45 PM ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 5 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 6:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 5 Marseille Olympique Marseille 10:00 PM FC Metz FC Metz
34' Tambov PFK  Tambov 0:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 9 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 4:30 PM FK Ufa Ufa
Matchday 9 Sochi FC Sochi 8:00 PM FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 3
Altach SCR Altach 6:00 PM WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 3
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 6:00 PM Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 3
SV Ried SV Ried 6:00 PM Red Bull Salzburg RB Salzburg
45'
Kayserispor Kayserispor 0:2 HT Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 3 Hatayspor Hatayspor 4:00 PM Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 3 Göztepe Göztepe 4:00 PM Gaziantep FK Gaziantep FK
Matchday 3
Trabzonspor Trabzonspor 7:00 PM Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 3 PEC Zwolle PEC Zwolle 5:30 PM Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 3 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 7:45 PM AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 3 Heerenveen SC Heerenveen 9:00 PM VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 3
Ajax Ajax Amsterdam 10:00 PM Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 2
FC Sion FC Sion 8:00 PM BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 2
FC Zürich FC Zürich 8:00 PM FC Lugano FC Lugano
Matchday 9 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 5:00 PM Dundee United FC Dundee United
Matchday 9 Livingston FC Livingston FC 5:00 PM St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 9 St. Mirren St. Mirren FC 5:00 PM Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 11 Botafogo-SP Botafogo Futebol Clube (SP) 1:2 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 11 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 0:0 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 11 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 0:1 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 11 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 5:00 PM Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 11 CSA Centro Sportivo Alagoano (AL) 10:00 PM Esporte Clube Juventude Juventude
Matchday 11 EC Vitória Esporte Clube Vitória 10:30 PM Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
33' FK Minaj FK Minaj 0:0 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 4 Vorskla Vorskla Poltava 5:00 PM FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 4 FK Oleksandriya FK Oleksandriya 7:30 PM SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 3 Volos NPS Volos NPS 6:30 PM PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 3 Olympiacos Olympiacos Piraeus 8:30 PM Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 7 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 5:15 PM Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 7 KV Mechelen KV Mechelen 7:30 PM Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 7 KAA Gent KAA Gent 9:45 PM Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 2 RE Virton Royal Excelsior Virton 0:5 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 5 MFK Karvina MFK Karvina 5:30 PM FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 5 FK Teplice FK Teplice 5:30 PM FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 5 FC Zlin FC FASTAV Zlin 5:30 PM SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 5 Slavia Prague SK Slavia Prague 8:00 PM 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 3 FC Midtjylland FC Midtjylland 6:00 PM Randers FC Randers FC
Matchday 9 FK TSC FK TSC Backa Topola 5:00 PM FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 9 Cukaricki FK Cukaricki 5:00 PM FK Macva Sabac Macva
Matchday 9 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 5:00 PM FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 9 Radnik FK Radnik Surdulica 5:00 PM FK Rad Rad
Matchday 9 Mladost FK Mladost Lucani 7:00 PM Red Star Belgrade Red Star
Matchday 6 NK Istra NK Istra 1961 6:00 PM HNK Sibenik HNK Sibenik
Matchday 6 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica moved NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 6 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb moved HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 6 NK Osijek NK Osijek 8:05 PM HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 16 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 3:00 PM Vaasan Palloseura VPS
Matchday 16 MuSa Musan Salama 5:00 PM Mikkelin Palloilijat Mikkelin
Matchday 16 AC Kajaani AC Kajaani moved Myllykosken Pallo -47 MYPA
Matchday 16 IF Gnistan IF Gnistan 6:30 PM SJK Seinäjoki II SJK II
Matchday 5 Cracovia Cracovia 4:00 PM Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 5 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 6:30 PM Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 5 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 9:00 PM Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 7 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 6:45 PM PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe
Matchday 7 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 9:00 PM Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 5 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 4:30 PM NK Maribor NK Maribor
Matchday 5 ND Gorica ND Gorica 6:30 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Group Stage Imperatriz-MA Sociedade Imperatriz de Desportos (MA) 11:00 PM Ferroviário Atlético Clube (CE) Ferroviário-CE
Matchday 5 Paksi FC Paksi FC 3:45 PM MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 5 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 8:30 PM Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 8 FK Senica FK Senica 7:00 PM Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 8 Michalovce Zemplin Michalovce 8:00 PM FK Pohronie Pohronie
Matchday 8 Zlate Moravce ViOn Zlate Moravce-Vrable 8:00 PM MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 8 FC Nitra FC Nitra 8:00 PM SKF Sered SKF Sered
Matchday 8 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 8:00 PM MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 12 Puebla FC Puebla FC 3:3 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 12 FC Juárez FC Juárez 0:1 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 9 Nashville SC Nashville SC 10:30 PM Houston Dynamo Houston
Matchday 19 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 3:1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 19 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:2 Yokohama FC Yokohama FC
72' Vissel Kobe Vissel Kobe 3:0 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 22 Albirex Niigata Albirex Niigata 1:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 22 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2:4 Omiya Ardija Omiya Ardija
72' Tokushima Vort. Tokushima Vortis 1:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
74' Ehime FC Ehime FC 0:0 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 18 Fukushima Utd. Fukushima United 0:2 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 7 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 1:2 Nara Club Nara Club
Matchday 8 Briobe. Urayasu Briobecca Urayasu 2:1 Vonds Ichihara Vonds Ichihara
Matchday 8 Tokyo United Tokyo United 4:0 Hitachi Building Systems Hitachi BuilSys
Matchday 6 TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata 0:0 Porvenir Asuka Porv. Asuka
Matchday 6 Ococias Kyoto Ococias Kyoto 4:3 Arterivo Wakayama Arte. Wakayama
Matchday 18 Vestri Vestri Ísafjördur 1:3 Keflavík ÍF Keflavík ÍF
Matchday 18 Leiknir Leiknir Reykjavík 5:00 PM UMF Afturelding Afturelding
Matchday 18 Thróttur Thróttur Reykjavík 5:00 PM ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 18 Leiknir F. Leiknir Fáskrúdsfjordur 5:00 PM UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Matchday 18 Thór Thór Akureyri 5:00 PM Fram Reykjavík Fram Reykjavík
Matchday 18 Grindavík UMF Grindavík 6:00 PM ÍF Magni Grenivík Magni
Matchday 2 Tlaxcala Tlaxcala FC moved CF Atlante Atlante
34' Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 0:0 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 25 Gorodeya FK Gorodeya 4:00 PM Slavia Mozyr Slavia
Matchday 25 Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 6:00 PM Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 25 BATE Borisov BATE Borisov 8:00 PM Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 30 Tanta SC Tanta SC 9:00 PM El Ahly Cairo El Ahly
Matchday 9 Pocheon Citizen Pocheon Citizen 4:0 Seoul Jungnang Seoul Jungnang
Matchday 11 Greenville Greenville Triumph SC 1:0 North Texas Soccer Club North Texas SC
Matchday 11 Orlando B Orlando City B 6:00 PM New England Revolution II Revolution II
Matchday 11 Forward Madison Forward Madison FC 9:00 PM Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
Matchday 1 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 3:1 FC Seoul FC Seoul
Matchday 21 Suwon FC Suwon FC 1:0 Seoul E-Land Seoul E-Land
4' Watford Watford FC 0:0 Luton Town Luton
3' Wycombe Wycombe Wanderers 0:0 Swansea City Swansea
Matchday 3 Barnsley FC Barnsley FC 5:00 PM Coventry City Coventry
Matchday 3 Birmingham Birmingham City 5:00 PM Rotherham United Rotherham
Matchday 3 Cardiff Cardiff City 5:00 PM Reading FC Reading
Matchday 3 Derby Derby County 5:00 PM Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 3 Millwall Millwall FC 5:00 PM Brentford FC Brentford
Matchday 3 Preston Preston North End 5:00 PM Stoke City Stoke City
Matchday 3
QPR Queens Park Rangers 5:00 PM Middlesbrough FC Middlesbrough
Line-ups A. Lustenau SC Austria Lustenau 3:00 PM FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 3 SKU Amstetten SKU Amstetten 9:00 PM FC Dornbirn FC Dornbirn
Second Round SC Balerna SC Balerna 6:00 PM FC Monthey FC Monthey
Matchday 21 Guaireña FC Guaireña FC 3:3 Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
Matchday 13 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 9:00 PM Club Nacional Nacional
77' JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 1:1 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 22 Paide Paide Linnameeskond 1:00 PM Kalev Tallinn Kalev
Matchday 14 Sport Boys Sport Boys Callao 1:1 Deportivo Municipal Municipal
Matchday 14 Club UTC UTC Cajamarca 9:00 PM Club Cienciano Cienciano
Matchday 14 FC Carlos Stein FC Carlos Stein 11:00 PM Club Alianza Lima Alianza Lima
Matchday 14 Binacional Deportivo Binacional 11:30 PM  Carlos A. Mannucci Mannucci
45' Muangthong Utd. SCG Muangthong United 1:0 HT Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
34' Police Tero FC Police Tero FC 0:1 Chonburi FC Chonburi FC
Line-ups Trat FC Trat FC 3:00 PM Port FC Port FC
Matchday 7 Buriram Utd. Buriram United 4:00 PM Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 9 Pahang FA Pahang FA 4:00 PM Kedah FA Kedah FA
Matchday 9 FA Selangor FA Selangor 4:00 PM UiTM FC UiTM FC
Matchday 14 Shamrock U19 Shamrock Rovers U19 5:00 PM University College Dublin UCD
Matchday 13 Waterford FC Waterford FC 7:00 PM Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 13 St. Patricks St. Patricks Athletic 9:30 PM Shelbourne FC Shelbourne
Matchday 3 Accrington Accrington Stanley 5:00 PM Oxford United Oxford United
Matchday 3 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 5:00 PM Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 3 Doncaster Doncaster Rovers 5:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 3 Fleetwood Fleetwood Town 5:00 PM AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 3 Gillingham FC Gillingham FC 5:00 PM Blackpool FC Blackpool
Matchday 3 Ipswich Ipswich Town 5:00 PM Rochdale AFC Rochdale
Matchday 3 Northampton Northampton Town 5:00 PM Hull City Hull City
Matchday 3 Plymouth Plymouth Argyle 5:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 3 Portsmouth Portsmouth FC 5:00 PM Wigan Athletic Wigan
Matchday 3 Sunderland Sunderland AFC 5:00 PM Peterborough United Peterborough
Matchday 3 Swindon Town Swindon Town 5:00 PM Burton Albion Burton Albion
Matchday 3 Cheltenham Cheltenham Town moved Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 3 Walsall Walsall FC moved Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 3 Barrow Barrow AFC 5:00 PM Colchester United Colchester Utd.
Matchday 3 Bolton Bolton Wanderers 5:00 PM Newport County Newport County
Matchday 3 Bradford Bradford City 5:00 PM Stevenage FC Stevenage
Matchday 3 Cambridge Utd. Cambridge United 5:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 3 Mansfield Town Mansfield Town 5:00 PM Exeter City Exeter City
Matchday 3 Oldham Athletic Oldham Athletic 5:00 PM Crawley Town Crawley Town
Matchday 3 Port Vale Port Vale FC 5:00 PM Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 3 Salford Salford City 5:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 3 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 5:00 PM Carlisle United Carlisle United
Matchday 3 Southend United Southend United 5:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
Line-ups Brescia Brescia Calcio 3:00 PM Ascoli Calcio Ascoli
Line-ups Cosenza Cosenza Calcio 3:00 PM Virtus Entella Virtus Entella
Line-ups Frosinone Frosinone Calcio 3:00 PM FC Empoli FC Empoli
Line-ups Lecce US Lecce 3:00 PM Pordenone Calcio Pordenone
Line-ups Pescara Delfino Pescara 1936 3:00 PM Chievo Verona Chievo Verona
Line-ups Salernitana US Salernitana 1919 3:00 PM Reggina 1914 Reggina
Matchday 1 Venezia Venezia FC 5:00 PM LR Vicenza Virtus LR Vicenza
Matchday 1 Lecco Calcio Lecco 1912 9:45 PM AS Giana Erminio Giana Erminio
Matchday 1 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 9:45 PM FC Legnago Salus Legnago
Matchday 1 Cavese Cavese 1919 9:45 PM US Vibonese Vibonese
Matchday 12 Coquimbo Unido Coquimbo Unido 2:1 Santiago Wanderers Wanderers
Matchday 12 Huachipato FC Huachipato FC 1:1 Deportes La Serena La Serena
Matchday 12 Colo Colo CSD Colo Colo 5:00 PM Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
Matchday 12 CD Everton CD Everton 10:00 PM CD Universidad Católica CDUC
Line-ups 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 3:00 PM Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Line-ups Gümüshanespor Gümüshanespor 3:00 PM Inegölspor Inegölspor
Matchday 2 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 3:00 PM Sancaktepe FK Sancaktepe FK
Matchday 2 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 3:30 PM Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Matchday 2 Hacettepe Hacettepe Spor 3:30 PM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Matchday 2 Usak Spor AS Usak Spor AS 4:00 PM Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 2 Manisa FK Manisa FK 4:00 PM Kocaelispor Kocaelispor
Matchday 2 Sariyer Sariyer 4:00 PM Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Line-ups Van Spor FK Van Spor FK 3:00 PM Kirklarelispor Kirklarelispor
Line-ups Pazarspor Pazarspor 3:00 PM Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 2 Sivas Belediye Sivas Belediye Spor moved Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
Line-ups
Elazigspor Elazigspor 3:00 PM Serik Belediyespor Serik Belediye
Matchday 2 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor moved Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Matchday 2 Mamak FK Mamak FK 3:30 PM Turgutluspor Turgutluspor
Matchday 2 Pendikspor Pendikspor 4:00 PM Kardemir Karabükspor Karabükspor
Matchday 2 Sakaryaspor Sakaryaspor 4:00 PM Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 2 BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 4:00 PM GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
Matchday 2 Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 4:00 PM 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 3 Málaga CF Málaga CF 7:15 PM AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 5 Toulouse FC Toulouse 4:00 PM AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 5 AC Ajaccio AC Ajaccio 8:00 PM FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 5 Amiens SC Amiens SC 8:00 PM Pau FC Pau FC
Matchday 5 FC Chambly FC Chambly 8:00 PM LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 5 Guingamp EA Guingamp 8:00 PM Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 5 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 8:00 PM AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 5 Chamois Niort Chamois Niortais FC 8:00 PM Paris FC Paris FC
Matchday 5 Rodez AF Rodez AF 8:00 PM USL Dunkerque USL Dunkerque
Matchday 5 Valenciennes FC Valenciennes FC 8:00 PM SM Caen SM Caen
Matchday 5 NAC Breda NAC Breda 5:30 PM PSV Eindhoven U21 PSV U21
75' Covilhã SC Covilhã 1:1 Varzim SC Varzim
Matchday 2 Marítimo CS Marítimo 5:30 PM CD Tondela Tondela
Matchday 2 Benfica SL Benfica 8:30 PM Moreirense FC Moreirense
Matchday 2 Boavista Boavista FC 11:00 PM FC Porto FC Porto
35' Ümraniyespor Ümraniyespor 0:1 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 3 Akhisarspor Akhisarspor 7:00 PM Balikesirspor Balikesirspor
Matchday 3 Bursaspor Bursaspor 7:00 PM Giresunspor Giresunspor
Matchday 4 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv moved Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Matchday 4 Krystal Kherson Krystal Kherson 3:00 PM Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 4 FK Polissya FK Polissya Zhytomyr 3:00 PM PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk Prykarpattya
Matchday 4 Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk moved Alyans Lypova Dolyna Alyans
Matchday 4 VPK-Agro VPK-Agro Magdalynivka 4:00 PM Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
Matchday 4 Chornomorets Chornomorets Odessa 5:00 PM NK Veres Rivne Veres Rivne
Matchday 4 Kremin Kremin Kremenchuk 5:00 PM FK Obolon Kyiv FK Obolon
Matchday 4 Nyva Ternopil Nyva Ternopil 5:00 PM Avangard Kramatorsk Avangard K.
Matchday 2 FC Wil 1900 FC Wil 1900 6:30 PM FC Thun FC Thun
Matchday 2 Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 7:00 PM SC Kriens SC Kriens
Matchday 4 Skive IK Skive IK 3:00 PM BK Fremad Amager Fremad Amager
Matchday 19 Molde Molde FK 7:00 PM Sandefjord Fotball Sandefjord
Matchday 19 Strømsgodset Strømsgodset IF 9:30 PM Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Matchday 12 Asker Asker Fotball 5:00 PM Fram Larvik Fram Larvik
Matchday 12 Baerum SK Baerum SK 5:00 PM Bryne FK Bryne FK
Matchday 12 Flöy Flekkeröy IF 5:00 PM Egersunds IK Egersund
Matchday 12 Notodden Notodden FK 5:00 PM Nardo FK Nardo FK
Matchday 12 Florö SK Florö SK 5:00 PM Kjelsas IL Kjelsas IL
Matchday 12 Fløya IF Fløya 5:00 PM IL Hödd IL Hödd
Matchday 12 Eidsvold Turn Eidsvold Turn Fotball 5:00 PM Alta IF Alta IF
45' Miedz Legnica Miedz Legnica 0:1 HT Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 5 Gornik Leczna Gornik Leczna 5:00 PM Radomiak Radom Radomiak
32' Norrby Norrby IF 0:1 Degerfors IF Degerfors
Matchday 20 Dalkurd Dalkurd FF 4:00 PM Akropolis IF Akropolis
Matchday 20 Västerås SK Västerås SK 6:30 PM Jönköpings Södra IF Jönköping
Matchday 20 Halmstad Halmstads BK 6:30 PM Ljungskile SK Ljungskile
Matchday 20 Brage IK Brage 6:30 PM Östers IF Östers IF
Matchday 22 Örebro SK Örebro SK 4:00 PM IK Sirius Sirius
Matchday 3 Chelsea U18 Chelsea FC U18 1:1 Southampton FC U18 Southampton U18
69' Arsenal U18 Arsenal FC U18 2:1 Crystal Palace U18 Palace U18
76' West Ham U18 West Ham United U18 1:1 Fulham FC U18 Fulham U18
81' Everton U18 Everton FC U18 4:0 Stoke City U18 Stoke U18
81' Liverpool U18 Liverpool FC U18 0:3 Manchester City U18 Man City U18
76' Boro U18 Middlesbrough FC U18 2:0 Sunderland AFC U18 Sunderland U18
45' Brighton U18 Brighton & Hove Albion U18 1:0 Tottenham Hotspur U18 Tottenham U18
48' Man Utd U18 Manchester United U18 1:0 Burnley FC U18 Burnley U18
32' Aston Villa U18 Aston Villa U18 0:1 Reading FC U18 Reading U18
36' Norwich U18 Norwich City U18 3:1 Leicester City U18 Leicester U18
35' Blackburn U18 Blackburn Rovers U18 2:1 Wolverhampton Wanderers U18 Wolves U18
Matchday 3 Derby U18 Derby County U18 3:00 PM Newcastle United U18 Newcastle U18
Matchday 3 Arsenal U23 Arsenal FC U23 3:00 PM Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
Matchday 3 Southampton B Southampton FC B 6:30 PM West Ham United U23 West Ham U23
Matchday 3 Hapoel Haifa Hapoel Haifa moved Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
Matchday 3 B. Jerusalem Beitar Jerusalem moved Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
Matchday 2 B. Jerusalem Beitar Jerusalem moved Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Matchday 3 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv moved Maccabi Netanya Maccabi Netanya
45' Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 0:0 HT Kizilcabölükspor Kizilcabölük
Line-ups Ofspor Ofspor 3:00 PM 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
Matchday 2 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 3:30 PM Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
Matchday 2 Payasspor Payasspor 3:30 PM Arnavutköy Belediyesi Genclik Ve Spor Arnavutköy Bld
Matchday 2 Bld Derince Belediye Derince Spor 4:00 PM Manisaspor Manisaspor
Matchday 2 Edirne Bld Edirne Belediyesi Pas Edirnespor 4:00 PM Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
Matchday 2 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 7:00 PM Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
Line-ups Tokatspor Tokatspor 3:00 PM Iskenderun FK Iskenderun FK
Matchday 2 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor moved Mardin Fosfat Spor Mardin Fosfat
Matchday 2 Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 3:30 PM Yomra Spor Yomra Spor
Matchday 2 Darica GB Darica Genclerbirligi 4:00 PM Fethiyespor Fethiyespor
Matchday 2 Adivar SK Halide Edip Adivarspor 4:00 PM Belediye Kütahyaspor Bld Kütahya
Matchday 2 Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 4:00 PM Ceyhan Spor Ceyhan Spor
Matchday 2 Tekirdagspor Tekirdagspor 4:00 PM Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
Matchday 2 Cengelköy Cengelköy SK 4:00 PM Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
Line-ups Batman Petrol Batman Petrolspor 3:00 PM Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
Line-ups Arhavi Spor Arhavi Spor 3:00 PM Yalovaspor Yalovaspor
Line-ups Carsambaspor Carsambaspor 3:00 PM Elazig Karakocan FK Karakocan FK
Matchday 2 Catalcaspor Catalcaspor moved Cizre Spor Cizre Spor
Matchday 2 Sile Yildizspor Sile Yildizspor 4:00 PM Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
Matchday 2 Somaspor Somaspor 4:00 PM Gölcükspor Gölcükspor
Matchday 2 Icel Idmanyurdu Icel Idmanyurdu SK 7:00 PM Erbaaspor Erbaaspor
31' Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 0:0 SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
33' Hannover 96 II Hannover 96 II 1:2 FC Oberneuland FC Oberneuland
31' Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 0:0 VfB Oldenburg VfB Oldenburg
Matchday 5
W. Bremen II SV Werder Bremen II 3:00 PM VfV Borussia 06 Hildesheim VfV Hildesheim
3' Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 0:0 Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
3' G. Halberstadt Germania Halberstadt 0:0 SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
2' VfB Auerbach VfB Auerbach 0:0 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
3' Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 0:0 BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
3'
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 0:0 FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
Matchday 22 Aubstadt TSV Aubstadt moved VfR Garching VfR Garching
Matchday 5 FC Gießen FC Gießen moved FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
Matchday 5 Stuttgart II VfB Stuttgart II 3:00 PM FSV Frankfurt FSV Frankfurt
Matchday 5 Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 3:00 PM 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
Matchday 5 Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 3:00 PM FC 08 Homburg FC 08 Homburg
Matchday 5 Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 3:00 PM SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 5 Malacateco CD Malacateco 8:00 PM Comunicaciones FC Comunicaciones
Matchday 5 Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 10:00 PM Deportivo Iztapa Iztapa
Matchday 8 Grecia Municipal Grecia 11:00 PM Santos de Guápiles FC Santos FC
Matchday 2 D. Dresden U17 Dynamo Dresden U17 4:2 Holstein Kiel U17 Holst. Kiel U17
Matchday 2 B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 4:1 SC Paderborn 07 U17 Paderborn U17
Matchday 2 Unterrath U17 SG Unterrath U17 1:1 FC Schalke 04 U17 Schalke 04 U17
Matchday 14 CD El Nacional CD El Nacional 2:2 Orense SC Orense
Matchday 14 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 10:45 PM Guayaquil City FC Guayaquil City
78' Quang Ninh FC Than Quang Ninh FC 2:2 BECAMEX Binh Duong FC B.Binh Duong FC
77' S.H.B. Da Nang S.H.B. Da Nang FC 1:0 Hai Phong FC Hai Phong FC
74' Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC 1:0 Hong Linh Ha Tinh FC HL Ha Tinh FC
74' SL Nghe An FC Song Lam Nghe An FC 0:0 HOANG ANH Gia Lai FC H.A. Gia Lai FC
71' VIETTEL FC VIETTEL FC 0:0 Sai Gon FC Sai Gon FC
77' Quang Nam FC Quang Nam FC 2:2 Hanoi FC Hanoi FC
72' HCM City Ho Chi Minh City FC 4:1 DUOC NAM HA Nam Dinh FC D.N.H. Nam Dinh
Matchday 2 Bologna U19 Bologna Primavera 2:2 Cagliari Primavera Cagliari U19
Matchday 2 Milan U19 Milan Primavera 0:1 Atalanta Primavera Atalanta U19
Line-ups GVVV GVVV Veenendaal 3:00 PM SV Spakenburg Spakenburg
Matchday 4 HHC Hardenberg HHC Hardenberg 3:30 PM AFC Amsterdam AFC Amsterdam
Matchday 4 ASWH ASWH Ambacht 4:00 PM De Treffers De Treffers
Matchday 4 IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels 4:00 PM FC Volendam U21 Volendam U21
Matchday 4 Rijnsburgse B. Rijnsburgse Boys 4:00 PM SVV Scheveningen Scheveningen
Matchday 4 Koninklijke HFC Koninklijke HFC Haarlem moved VV Noordwijk Noordwijk
Matchday 4 Katwijk VV Katwijk 4:30 PM Kozakken Boys Kozakken Boys
Matchday 4 SV TEC SV TEC Tiel 4:30 PM Excelsior Maassluis Excelsior M
Matchday 4 Sparta U21 Sparta Rotterdam U21 4:30 PM Quick Boys Quick Boys
Matchday 5 TZ Yuanda Taizhou Yuanda 1:0 Beijing Renhe BJ Renhe
Matchday 5 JX Liansheng Jiangxi Liansheng 2:35 PM Guizhou Hengfeng GZ Hengfeng
Matchday 5 SC Jiuniu Sichuan Jiuniu 3:00 PM Changchun Yatai CC Yatai
Matchday 2 Birkirkara FC Birkirkara FC 6:00 PM Mosta FC Mosta FC
Matchday 2 Gudja United FC Gudja United FC 6:00 PM Lija Athletic FC Lija Athletic
Matchday 2 Balzan FC Balzan FC 10:15 PM Valletta FC Valletta
Matchday 2 Gzira Utd Gzira United FC 10:15 PM Tarxien Rainbows Tarxien