Record Second League Division B Gruppe 3 (-2023) 22/23
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
17 |
7 |
5 |
5 |
1.53 |
37:20 |
206 |
Away record |
17 |
7 |
1 |
9 |
1.29 |
27:21 |
653 |
Overall balance |
34 |
14 |
6 |
14 |
1.41 |
64:41 |
430 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
First Round |
Thu Aug 18, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Peresvet-Tr. |
4-3-3 Attacking |
177 |
4:5 on pens |
Second Round |
Wed Aug 31, 2022 |
4:00 PM |
H |
|
|
Sakhalin |
4-1-4-1 |
200 |
3:0 |
Third Round |
Tue Sep 13, 2022 |
3:00 PM |
H |
|
|
Zenit Penza |
4-2-3-1 |
60 |
2:0 |
Fourth Round |
Wed Oct 5, 2022 |
1:00 PM |
H |
|
|
Rodina Moscow |
4-1-4-1 |
150 |
5:6 on pens |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sat Jul 16, 2022 |
4:00 PM |
A |
|
|
Zenit Penza |
4-1-4-1 |
110 |
0:3 |
2 |
Sun Jul 24, 2022 |
5:00 PM |
H |
|
|
Balashikha |
4-1-4-1 |
350 |
6:0 |
3 |
Sun Jul 31, 2022 |
5:00 PM |
H |
|
|
FK Kaluga |
4-1-4-1 |
350 |
1:2 |
4 |
Fri Aug 5, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Salyut Belgorod |
4-1-4-1 |
600 |
2:1 |
5 |
Wed Aug 10, 2022 |
5:00 PM |
H |
|
|
Sokol Saratov |
4-1-4-1 |
400 |
0:1 |
6 |
Sun Aug 14, 2022 |
1:00 PM |
A |
|
|
Znamya Noginsk |
4-1-4-1 |
200 |
1:0 |
7 |
Wed Aug 24, 2022 |
4:00 PM |
H |
|
|
Dinamo Vlad. |
4-2-3-1 |
150 |
0:1 |
8 |
Sat Aug 27, 2022 |
4:00 PM |
H |
|
|
SKA Khabarovsk2 |
4-2-3-1 |
300 |
2:2 |
9 |
Sun Sep 4, 2022 |
3:00 PM |
A |
|
|
Kolomna |
4-2-3-1 |
273 |
2:0 |
10 |
Sat Sep 10, 2022 |
3:00 PM |
H |
|
|
Khimki 2 |
4-2-3-1 |
180 |
0:0 |
11 |
Sun Sep 18, 2022 |
2:00 PM |
A |
|
|
Saturn Ramenskoe |
4-1-4-1 |
250 |
1:5 |
12 |
Thu Sep 22, 2022 |
3:00 PM |
H |
|
|
Saturn Ramenskoe |
4-1-4-1 |
57 |
2:1 |
13 |
Mon Sep 26, 2022 |
12:00 PM |
A |
|
|
Khimki 2 |
4-1-4-1 |
98 |
2:3 |
14 |
Fri Sep 30, 2022 |
3:00 PM |
H |
|
|
Kolomna |
4-1-4-1 |
60 |
6:2 |
15 |
Sat Oct 8, 2022 |
8:00 AM |
A |
|
|
SKA Khabarovsk2 |
4-1-4-1 |
|
2:4 |
16 |
Tue Oct 11, 2022 |
11:30 AM |
A |
|
|
Dinamo Vlad. |
4-1-4-1 |
811 |
2:1 |
17 |
Wed Oct 19, 2022 |
1:00 PM |
H |
|
|
Znamya Noginsk |
4-1-4-1 |
100 |
4:0 |
18 |
Sun Oct 23, 2022 |
12:00 PM |
A |
|
|
Sokol Saratov |
4-4-1-1 |
400 |
0:2 |
19 |
Sun Oct 30, 2022 |
12:00 PM |
H |
|
|
Salyut Belgorod |
4-1-4-1 |
250 |
2:2 |
20 |
Sat Nov 5, 2022 |
12:00 PM |
A |
|
|
FK Kaluga |
4-1-4-1 |
330 |
1:3 |
21 |
Wed Nov 9, 2022 |
11:00 AM |
A |
|
|
Balashikha |
4-2-3-1 |
50 |
1:4 |
22 |
Sun Nov 13, 2022 |
12:00 PM |
H |
|
|
Zenit Penza |
4-2-3-1 |
250 |
5:2 |
23 |
Sun Apr 2, 2023 |
2:00 PM |
A |
|
|
Avangard Kursk |
4-2-3-1 |
4.600 |
1:0 |
24 |
Sat Apr 8, 2023 |
3:00 PM |
H |
|
|
Rodina 2 Moscow |
4-1-4-1 |
180 |
0:1 |
25 |
Fri Apr 14, 2023 |
12:00 PM |
A |
|
|
FK Ryazan |
4-1-4-1 |
60 |
1:0 |
26 |
Sat Apr 22, 2023 |
3:00 PM |
H |
|
|
Sakhalinets M. |
4-1-4-1 |
250 |
5:2 |
27 |
Sat Apr 29, 2023 |
3:00 PM |
A |
|
|
Dinamo Bryansk |
3-4-2-1 |
1.510 |
1:0 |
28 |
Fri May 5, 2023 |
2:00 PM |
H |
|
|
M. Lipetsk |
4-1-4-1 |
150 |
1:2 |
29 |
Wed May 10, 2023 |
3:00 PM |
A |
|
|
Rodina 2 Moscow |
4-1-4-1 |
64 |
1:1 |
30 |
Tue May 16, 2023 |
1:00 PM |
H |
|
|
FK Ryazan |
4-1-4-1 |
78 |
1:1 |
31 |
Sun May 21, 2023 |
6:30 PM |
A |
|
|
Sakhalinets M. |
4-1-4-1 |
150 |
1:0 |
32 |
Sun May 28, 2023 |
1:00 PM |
H |
|
|
Dinamo Bryansk |
4-1-4-1 |
200 |
0:0 |
33 |
Sun Jun 4, 2023 |
1:00 PM |
A |
|
|
M. Lipetsk |
4-1-4-1 |
1.600 |
2:0 |
34 |
Sat Jun 10, 2023 |
3:30 PM |
H |
|
|
Avangard Kursk |
4-1-4-1 |
200 |
2:1 |