The Strongest | 9:11 on pens | Univ. de Vinto | |||||||||
Al-Ahed | 1:1 | Safa Beirut SC | |||||||||
NK Dugopolje | 0:4 | HNK Sibenik | |||||||||
Marathón | 2:1 | Olancho FC | |||||||||
CD Olimpia | 2:0 | CD Victoria | |||||||||
Real Sociedad | 2:1 | Real España | |||||||||
CDS Vida | 1:2 | FC Motagua | |||||||||
Génesis FC | 1:0 | Lobos UPNFM | |||||||||
FK Khujand | 0:1 | Istiqlol | |||||||||
KR Reykjavík | 2:3 | Breidablik | |||||||||
Vestri | 1:0 | HK Kópavogs | |||||||||
Víkingur | 4:2 | KA Akureyri | |||||||||
ÍA Akranes | 1:2 | Hafnarfjördur | |||||||||
Progresul Sp. | 0:2 | Chindia | |||||||||
Tauro FC | 0:0 | Alianza FC | |||||||||
Potros del Este | 1:0 | Plaza Amador | |||||||||
Gioiese | 1:2 | Trapani | |||||||||
Reggio Calabria | 2:0 | Sancataldese | |||||||||
Città S.Agata | 1:0 | Ragusa | |||||||||
Acireale | 3:0 | Locri | |||||||||
Siracusa | 4:0 | Akragas | |||||||||
Portici | 0:1 | Vibonese | |||||||||
Licata | 3:1 | Castrovillari | |||||||||
Taipower | 1:1 | Tainan City | |||||||||
Futuro | 4:0 | Ming Chuan Univ | |||||||||
Hang Yuan FC | 2:1 | Leopard Cat | |||||||||
Taipei Vikings | 2:4 | AC Taipei | |||||||||
Tre Penne | 3:0 | Juvenes-Dogana | |||||||||
La Fiorita | 1:0 | SS Folgore | |||||||||
Din. Zagreb YL | 4:2 | Sl. Belupo U19 | |||||||||
IK Start II | 3:0 | Madla IL | |||||||||
Brodd | 1:3 | Sandnes Ulf II | |||||||||
West Sydney II | 0:6 | APIA Leichhardt | |||||||||
CCM Academy | 3:2 | Sutherland | |||||||||
Ilinden | 3:1 | Wolves FC | |||||||||
Sydney Olympic | 3:3 | Blacktown City | |||||||||
Riga II | 0:0 | Skanste | |||||||||
FK Smiltene | 0:2 | Tukums II | |||||||||
Mārupes SC | 1:2 | RFS II | |||||||||
JDFS Alberts | 0:2 | Super Nova | |||||||||
Ogre United | 0:1 | Leevon PPK | |||||||||
Pau FC B | 1:1 | SPS Football | |||||||||
USEPMM Football | 0:2 | Canet Rous. | |||||||||
Aragua FC | 3:1 | Ureña SC | |||||||||
Anzoátegui | 2:0 | Fundación AIFI | |||||||||
Trujillanos | 0:3 | Yaracuyanos | |||||||||
Dep. Miranda | 0:0 | Dynamo Puerto | |||||||||
Atl. La Cruz | 2:0 | Bolívar SC | |||||||||
El Vigía | 3:2 | Academia Rey | |||||||||
FC Metz B | 3:1 | Troyes B | |||||||||
Michalovce U19 | 3:0 | Tatran P. U19 | |||||||||
FC ViOn U19 | 3:1 | MSK Zilina U19 | |||||||||
Bromley | 3:1 | Altrincham | |||||||||
Brackley | 1:0 | Chorley | |||||||||
FK Iskra | 0:0 | Otrant-Olympic | |||||||||
OSK Igalo | 1:0 | FK Bokelj | |||||||||
Kom Podgorica | 2:3 | FK Berane | |||||||||
FK Lovcen | 1:1 | FK Podgorica | |||||||||
OFK Grbalj | 1:2 | Internacional | |||||||||
FC Kuusysi | 3:1 | Ekenäs IF II | |||||||||
Pallo-Kerho 37 | 7:8 on pens | Kultsu FC | |||||||||
Polin Pallo | 1:5 | Töölön Taisto | |||||||||
Worthing | 2:1 | Maidstone | |||||||||
FC Inter II | 5:3 | FC Honka | |||||||||
VJS Vantaa | 6:0 | SexyPöxyt | |||||||||
Ilves-Kissat | 1:4 | P-Iirot | |||||||||
FC Lucciana | 1:1 | AS Cagnes | |||||||||
Hauts Lyonnais | 1:1 | Lyon La Duchère | |||||||||
Kajaanin Pallo | 6:1 | HauPa | |||||||||
Villan Pojat | 0:2 | Roi Utd | |||||||||
PonPa | 2:1 | OsPa | |||||||||
TSG Neustrelitz | 0:1 | H. Zehlendorf | |||||||||
SC Staaken | 4:3 | Tasmania Berlin | |||||||||
SV Sparta | 3:1 | TuS Makkabi | |||||||||
E. Mahlsdorf | 3:2 | Dyn. Schwerin | |||||||||
RSV Eintracht | 2:1 | U. Fürstenwalde | |||||||||
Golling | 0:0 | Bramberg | |||||||||
Adnet | 0:0 | Siezenheim | |||||||||
Kuchl | 4:1 | Thalgau | |||||||||
SV Todesfelde | 1:2 | SV Eichede | |||||||||
Eckernförder SV | 3:1 | FC Dornbreite | |||||||||
Monaco U19 | 3:0 | Montpellier U19 | |||||||||
AS Béziers U19 | 2:5 | SC Bastia U19 | |||||||||
Dardania LS | 0:2 | FC Farvagny | |||||||||
Signal FC | 2:0 | Châtel-St-Denis | |||||||||
FC Rànger's | 1:0 | FS La Massana | |||||||||
Wiliete SC | 2:0 | Aca. Lobito | |||||||||
LPS | 2:3 | Atletico Malmi | |||||||||
Tottenham | 2:3 | Arsenal |
|
||||||||
Nottm Forest | 0:2 | Man City |
|
||||||||
Bournemouth | 3:0 | Brighton |
|
||||||||
SSC Napoli | 2:2 | AS Roma |
|
||||||||
Inter | 2:0 | Torino | |||||||||
Atalanta BC | 2:0 | FC Empoli | |||||||||
Bologna | 1:1 | Udinese Calcio | |||||||||
Fiorentina | 5:1 | Sassuolo | |||||||||
FC Porto | 2:2 | Sporting CP |
|
||||||||
Estoril Praia | 1:0 | Famalicão | |||||||||
Portimonense | 0:2 | Moreirense | |||||||||
Olympique Lyon | 3:2 | Monaco |
|
||||||||
Marseille | 2:1 | Lens | |||||||||
R. Strasbourg | 1:3 | OGC Nice |
|
||||||||
Stade Rennais | 4:5 | Stade Brestois | |||||||||
FC Metz | 1:2 | LOSC Lille |
|
||||||||
FC Lorient | 1:2 | Toulouse | |||||||||
Clermont Foot | 4:1 | Stade Reims | |||||||||
Real Betis | 1:1 | Sevilla FC |
|
||||||||
Villarreal | 3:0 | Rayo Vallecano |
|
||||||||
Granada CF | 3:0 | CA Osasuna | |||||||||
Cádiz CF | 1:1 | RCD Mallorca | |||||||||
Bor. M'gladbach | 0:0 | Union Berlin |
|
||||||||
1.FSV Mainz 05 | 1:1 | 1.FC Köln |
|
||||||||
Darmstadt 98 | 0:1 | Heidenheim |
|
||||||||
RB Salzburg | 2:2 | Sturm Graz |
|
||||||||
LASK | 5:0 | Rapid Vienna |
|
||||||||
TSV Hartberg | 3:2 | A. Klagenfurt |
|
||||||||
KRC Genk | 0:3 | Club Brugge |
|
||||||||
Union SG | 4:1 | Royal Antwerp |
|
||||||||
Cercle Brugge | 1:1 | RSC Anderlecht |
|
||||||||
Dynamo Moscow | 1:0 | Zenit S-Pb | |||||||||
Spartak Moscow | 3:2 | Loko Moscow | |||||||||
Baltika | 3:1 | CSKA Moscow | |||||||||
Akhmat Grozny | 5:1 | Pari NN | |||||||||
Flamengo | 0:2 | Botafogo |
|
||||||||
Corinthians | 3:0 | Fluminense |
|
||||||||
EC Bahia | 1:0 | Grêmio |
|
||||||||
Fortaleza | 1:1 | RB Bragantino |
|
||||||||
Cruzeiro | 3:1 | EC Vitória | |||||||||
Juventude | 1:1 | Athletico-PR |
|
||||||||
PAOK Salonika | 3:2 | AEK Athens | |||||||||
Olympiacos | 4:1 | PAS Lamia | |||||||||
Panathinaikos | 0:1 | Aris Saloniki | |||||||||
NEC Nijmegen | 0:3 | AZ Alkmaar | |||||||||
RKC Waalwijk | 2:2 | FC Utrecht | |||||||||
Vitesse | 3:2 | Fortuna Sittard | |||||||||
Sparta R. | 1:0 | FC Volendam | |||||||||
PEC Zwolle | 3:1 | Heracles Almelo | |||||||||
Dundee FC | 1:2 | Celtic | |||||||||
St. Mirren | 1:2 | Rangers | |||||||||
Trabzonspor | 4:2 | Gaziantep FK | |||||||||
C. Rizespor | 2:2 | Ankaragücü |
|
||||||||
Pendikspor | 1:2 | Kayserispor |
|
||||||||
Alanyaspor | 6:0 | Istanbulspor | |||||||||
Toluca | 0:1 | CD Cruz Azul |
|
||||||||
Tigres UANL | 4:1 | Club Tijuana | |||||||||
Atlas | 0:1 | Chivas |
|
||||||||
Pachuca | 1:1 | Mazatlán FC | |||||||||
FC Juárez | 1:1 | León | |||||||||
FC Copenhagen | 3:2 | Aarhus GF | |||||||||
Nordsjaelland | 1:1 | Bröndby IF | |||||||||
Al-Rayyan SC | 4:0 | Al-Sadd SC | |||||||||
Qatar SC | 4:2 | Al-Duhail SC | |||||||||
Al-Arabi SC | 4:3 | Muaither SC | |||||||||
Al-Shamal SC | 1:0 | Al-Gharafa SC | |||||||||
Al-Ahli SC | 1:0 | Al-Wakrah SC | |||||||||
Al-Markhiya SC | 1:1 | Umm Salal SC | |||||||||
Argentinos Jrs. | 2:4 on pens | Vélez Sarsfield |
|
||||||||
Liverpool U21 | 0:2 | Arsenal U21 | |||||||||
Blackburn U21 | 0:4 | Sunderland U21 | |||||||||
Real Valladolid | 1:0 | SD Huesca | |||||||||
Sporting Gijón | 0:3 | Villarreal CF B | |||||||||
Real Oviedo | 0:1 | CD Tenerife | |||||||||
Albacete | 2:1 | SD Eibar | |||||||||
Levante | 0:1 | FC Cartagena | |||||||||
Alcorcón | 0:0 | Eldense | |||||||||
1.FC Nuremberg | 0:1 | Karlsruher SC |
|
||||||||
Wehen Wiesbaden | 3:5 | Greuther Fürth |
|
||||||||
1.FC Magdeburg | 1:1 | VfL Osnabrück |
|
||||||||
MTK Budapest | 1:2 | Ferencváros | |||||||||
Kisvárda | 1:0 | Fehérvár | |||||||||
Malmö FF | 5:0 | AIK | |||||||||
Häcken | 1:2 | Norrköping | |||||||||
Djurgården | 1:0 | GAIS | |||||||||
Värnamo | 1:3 | Halmstads BK | |||||||||
RWDM | 0:1 | KV Kortrijk | |||||||||
Lech Poznan | 0:0 | Cracovia | |||||||||
Radomiak | 3:4 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Stal Mielec | 1:3 | Legia Warszawa |
|
||||||||
NK Lokomotiva | 3:1 | HNK Rijeka | |||||||||
HNK Gorica | 0:3 | NK Osijek | |||||||||
Ludogorets | 3:3 | Krumovgrad | |||||||||
Cherno More | 1:0 | Loko Plovdiv | |||||||||
FC Winterthur | 0:1 | Servette FC |
|
||||||||
Aris Limassol | 1:1 | Pafos FC | |||||||||
Omonia Nikosia | 1:0 | APOEL Nicosia | |||||||||
AEK Larnaca | 1:1 | Anorthosis | |||||||||
Urawa Reds | 2:1 | Nagoya Grampus | |||||||||
Gamba Osaka | 1:2 | Kashima Antlers | |||||||||
Sanf. Hiroshima | 2:2 | Kawasaki Front. | |||||||||
Kashiwa Reysol | 1:1 | Sagan Tosu | |||||||||
Tokyo Verdy | 0:0 | Avispa Fukuoka | |||||||||
Imbabura SC | 0:1 | Independiente | |||||||||
LDU Quito | 1:0 | Técnico U. | |||||||||
CD Macará | 0:2 | SD Aucas | |||||||||
Atl. Nacional | 3:1 | Deportes Tolima | |||||||||
Patriotas | 0:3 | Deportivo Pasto | |||||||||
CFR Cluj | 2:1 | Sepsi OSK | |||||||||
Molde FK | 2:1 | Haugesund | |||||||||
Odd | 3:3 | Viking | |||||||||
KFUM | 0:0 | Brann | |||||||||
Tromsø | 0:3 | Sarpsborg 08 | |||||||||
Lillestrøm | 1:1 | HamKam | |||||||||
Fredrikstad | 1:0 | Sandefjord | |||||||||
Strømsgodset | 2:2 | Kristiansund | |||||||||
FC Porto B | 2:2 | Santa Clara | |||||||||
Tondela | 1:1 | Benfica B | |||||||||
Torreense | 1:2 | Académico Viseu | |||||||||
Belenenses | 1:3 | Nacional | |||||||||
Huachipato | 0:4 | U. de Chile | |||||||||
CD Everton | 1:2 | Coquimbo Unido | |||||||||
2 de Mayo | 2:0 | Libertad | |||||||||
Guaraní | 3:1 | Nacional | |||||||||
Luqueño | 1:2 | Tacuary FBC | |||||||||
Viborg FF | 0:0 | Randers FC | |||||||||
Odense BK | 1:2 | Hvidovre | |||||||||
CA Cerro | 1:2 | Nacional | |||||||||
Progreso | 2:1 | Liverpool FC | |||||||||
Miramar | 3:5 | Danubio FC | |||||||||
Dunajska Streda | 5:3 | Slo. Bratislava | |||||||||
Coritiba FC | 1:0 | Brusque | |||||||||
Goiás | 3:0 | Ponte Preta | |||||||||
Ulsan HD | 3:1 | Jeju United | |||||||||
Jeonbuk Hyundai | 2:2 | Daegu FC | |||||||||
Pohang Steelers | 0:0 | Incheon Utd. | |||||||||
Royal AM | 0:4 | Orlando Pirates | |||||||||
Cape Town City | 1:1 | Golden Arrows | |||||||||
Torpedo Moscow | 1:2 | Khimki | |||||||||
Arsenal Tula | 3:3 | Alania Vl. | |||||||||
KamAZ | 1:0 | Akron Togliatti | |||||||||
Enisey | 1:1 | Volgar | |||||||||
Leningradets | 0:1 | SKA Khabarovsk | |||||||||
Kuban | 1:1 | Neftekhimik | |||||||||
Shinnik | 1:0 | Sokol Saratov | |||||||||
RS Berkane | 3:0 | USM Alger | |||||||||
Dreams FC | 0:3 | Zamalek | |||||||||
Zorya Lugansk | 0:0 | Obolon | |||||||||
Kryvbas | 3:0 | Metalist 1925 | |||||||||
Kolos Kovalivka | 0:0 | FK Oleksandriya | |||||||||
MAS Fes | 1:1 | Wydad AC | |||||||||
FUS Rabat | 0:2 | Nahdat Zemamra | |||||||||
Moghreb Tétouan | 0:0 | Berrechid | |||||||||
NK Celje | 1:0 | NK Olimpija | |||||||||
NK Rogaska | 2:2 | FC Koper | |||||||||
Sumgayit | 1:0 | Qarabag FK | |||||||||
Neftchi Baku | 3:0 | Turan Tovuz | |||||||||
FK Qabala | 0:1 | Kapaz PFK | |||||||||
NAC Breda | 2:0 | PSV U21 | |||||||||
FC Eindhoven | 1:1 | Telstar | |||||||||
Fagiano Okayama | 0:1 | Shimizu S-Pulse | |||||||||
Tokushima Vort. | 2:1 | Monte. Yamagata | |||||||||
Blaublitz Akita | 0:2 | Yokohama FC | |||||||||
Roasso Kumamoto | 1:2 | Oita Trinita | |||||||||
Kagoshima Utd. | 0:1 | Reno. Yamaguchi | |||||||||
Tochigi SC | 0:1 | Iwaki FC | |||||||||
ES Sahel | 0:0 | Club Africain | |||||||||
Otelul Galati | 1:0 | FC Hermannstadt | |||||||||
ACSM Poli Iasi | 0:2 | UTA Arad | |||||||||
Yelimay | 1:1 | Ordabasy | |||||||||
Zhetysu | 2:1 | Aktobe | |||||||||
CS Constantine | postponed | USM Alger | |||||||||
MC Oran | 1:0 | CR Belouizdad | |||||||||
Suwon Bluewings | 1:1 | Gyeongnam FC | |||||||||
Jeonnam Dragons | 1:2 | FC Anyang | |||||||||
Cheongju FC | 0:0 | Bucheon FC | |||||||||
Melbourne City | 1:0 | Western United | |||||||||
Sydney FC | 7:1 | Perth Glory | |||||||||
Petrocub | 2:1 | FC Sheriff | |||||||||
Mjøndalen | 5:3 | Vålerenga | |||||||||
Lyn | 1:1 | Ranheim | |||||||||
FK Andijon | 1:0 | Nasaf Qarshi | |||||||||
Dinamo | 1:1 | Navbahor | |||||||||
Surkhon | 6:0 | Lokomotiv BFK | |||||||||
Bunyodkor | 7:0 | JHN | |||||||||
FC Olympic | 8:1 | FK Chigatoy | |||||||||
Shurtan | 0:1 | Qiziriq | |||||||||
SC Freiburg II | 1:2 | SSV Ulm 1846 |
|
||||||||
RW Essen | 4:0 | FC Ingolstadt |
|
||||||||
Unterhaching | 2:0 | 1860 Munich |
|
||||||||
Cusco FC | 2:0 | Cienciano | |||||||||
Alianza Atl. | 1:2 | AD Tarma | |||||||||
SD Tarazona | 0:1 | Real Sociedad B | |||||||||
Dep. La Coruña | 2:2 | Arenteiro | |||||||||
CyD Leonesa | 3:0 | Gimnàstic | |||||||||
FK Sarajevo | 3:0 | Velez Mostar | |||||||||
HSK Posusje | 0:1 | Zrinjski Mostar | |||||||||
Siroki Brijeg | 1:2 | B. Banja Luka | |||||||||
El Masry | 1:0 | El Dakhlia | |||||||||
El Mokawloon | 0:1 | Smouha | |||||||||
Pêro Pinheiro | 1:0 | Sporting B | |||||||||
Caldas | 1:1 | Oliv. Hospital | |||||||||
Amora FC | 0:1 | 1º Dezembro | |||||||||
Mohun Bagan SG | 2:0 | Odisha FC | |||||||||
Pyunik Yerevan | 5:0 | FC Urartu | |||||||||
Alashkert FC | 0:0 | BKMA Yerevan | |||||||||
Niki Volou | 0:1 | APO Levadiakos | |||||||||
PAE Chania | 2:0 | PS Kalamata | |||||||||
Panachaiki | 1:0 | Olympiacos B | |||||||||
FS Kozani | 1:1 | Iraklis | |||||||||
AO Egaleo | 1:0 | AO Giouchtas | |||||||||
Kampaniakos | 0:0 | Anag. Karditsas | |||||||||
SKN St. Pölten | 1:2 | SV Stripfing | |||||||||
Hebar P. | 0:2 | Loko Sofia | |||||||||
KF Tirana | 1:2 | FK Partizani | |||||||||
KF Egnatia | 0:1 | KF Vllaznia | |||||||||
FK Kukësi | 0:2 | KF Teuta | |||||||||
SC Gjilani | 0:2 | FC Ballkani | |||||||||
FC Prishtina | 0:2 | KF Llapi | |||||||||
KF Dukagjini | 1:1 | FC Drita | |||||||||
Shkendija | 4:1 | Gostivar | |||||||||
Rabotnicki | 1:1 | Makedonija | |||||||||
Struga | 2:3 | Sileks | |||||||||
FC Shkupi | 3:2 | Tikves | |||||||||
Brera Strumica | 2:0 | Vardar | |||||||||
Voska Sport | 4:0 | Bregalnica Stip | |||||||||
Suduva | 1:1 | Zalgiris | |||||||||
Banga | 0:1 | FA Siauliai | |||||||||
Hegelmann | 0:1 | Kauno Zalgiris | |||||||||
DFK Dainava | 0:0 | Panevezys | |||||||||
Gornik Leczna | 0:1 | Nieciecza | |||||||||
Arka Gdynia | 3:2 | Resovia Rzeszow | |||||||||
Pol. Warsaw | 1:2 | GKS Katowice | |||||||||
Miedz Legnica | 1:2 | Znicz Pruszkow | |||||||||
D. Recoleta | 0:1 | Magallanes | |||||||||
Wanderers | postponed | San Luis | |||||||||
CD SM (Arica) | 1:4 | AC Barnechea | |||||||||
Saprissa | 4:1 | Guanacasteca | |||||||||
Sporting FC | 3:2 | Liberia | |||||||||
Mvd City Torque | 0:0 | Cerrito | |||||||||
Tacuarembó | 2:2 | Club Oriental | |||||||||
Vendsyssel FF | 3:1 | Hobro IK | |||||||||
Helsingborgs IF | 0:0 | Östersund | |||||||||
Örebro SK | 2:1 | Brage | |||||||||
Slavia | 3:0 | Dzerzhinsk | |||||||||
Gomel | 2:0 | FK Minsk | |||||||||
Soligorsk | 1:2 | FK Slutsk | |||||||||
Dhofar Club | 0:4 | Al-Nasr | |||||||||
Al-Shabab SC | 1:2 | Sur SC | |||||||||
Ibri Club | 1:2 | Al-Wahda SC | |||||||||
Zweig. Kanazawa | 0:0 | FC Gifu | |||||||||
Matsumoto Yama. | 3:1 | Kataller Toyama | |||||||||
FC Osaka | 2:2 | a. cl. Numazu | |||||||||
Fukushima Utd. | 9:0 | Iwate Grulla M. | |||||||||
Kamatam. Sanuki | 1:1 | Vanr. Hachinohe | |||||||||
Gainare Tottori | 2:1 | FC Ryukyu | |||||||||
Braga B | 1:1 | Coimbra | |||||||||
Alverca | 1:0 | Varzim | |||||||||
Atlético CP | 1:2 | SC Covilhã | |||||||||
Felgueiras | 2:0 | Lus. Lourosa | |||||||||
Chiangrai Utd. | 1:0 | Ratchaburi FC | |||||||||
Lamphun Warrior | 2:3 | Khon Kaen Utd. | |||||||||
Trat FC | 4:2 | Police Tero FC | |||||||||
Sparta Prague B | 2:0 | Viktoria Zizkov | |||||||||
Juan Pablo II | 1:1 | Alianza UDH | |||||||||
UCV Moquegua | 1:1 | U. San Martín | |||||||||
Comerciantes FC | 1:1 | Dep. Municipal | |||||||||
Persebaya | 2:1 | Persik |
|
||||||||
FC Helsingör | 0:0 | HB Köge | |||||||||
FC Buzau | 1:0 | CS Mioveni | |||||||||
Olympique Beja | 3:0 | AS Soliman | |||||||||
AS Marsa | 3:1 | US Tataouine | |||||||||
Real Cartagena | 3:1 | Real Santander | |||||||||
AC Escaldes | 2:0 | IC d'Escaldes | |||||||||
FC Santa Coloma | 2:0 | FC Ordino | |||||||||
UE Santa Coloma | 2:1 | FC Pas | |||||||||
CF Amèrica | 1:4 | Penya Encarnada | |||||||||
Santa Lucia FC | 2:1 | Gzira Utd. | |||||||||
Balzan FC | 0:0 | Mosta FC | |||||||||
Naxxar Lions FC | 4:0 | Valletta | |||||||||
Birkirkara FC | 2:2 | Sirens FC | |||||||||
Servette U21 | 2:1 | FC Basel U21 | |||||||||
Viktoria Berlin | 3:2 | Hertha BSC II | |||||||||
FSV Zwickau | 1:2 | Carl Zeiss Jena | |||||||||
Berliner AK | 0:1 | Greifswalder FC | |||||||||
Cavalry FC | 0:0 | Pacific FC | |||||||||
HK U23 | 0:6 | Kitchee | |||||||||
HKFC | 0:3 | Tai Po | |||||||||
Sham Shui Po | 0:3 | Eastern | |||||||||
North District | 0:1 | Rangers | |||||||||
CSD Municipal | 4:0 | Malacateco | |||||||||
Antigua GFC | 2:1 | Xinabajul | |||||||||
Ha Noi FC | 2:1 | Da Nang FC | |||||||||
Düsseldorf II | 0:3 | M'gladbach II | |||||||||
SV Lippstadt 08 | 1:3 | 1.FC Köln II | |||||||||
IFK Mariehamn | 0:1 | Ilves | |||||||||
IF Gnistan | 0:1 | SJK Seinäjoki | |||||||||
JK Tammeka | 0:3 | FCI Levadia | |||||||||
JK Trans Narva | 1:1 | Paide | |||||||||
Alianza FC | 3:1 | Fuerte SF | |||||||||
CD Águila | 3:1 | CD Dragón | |||||||||
Once Deportivo | 0:0 | FAS | |||||||||
Jocoro | 0:1 | Limeño | |||||||||
ADI Metapán | 2:1 | CD Platense | |||||||||
L.A. Firpo | 2:1 | Santa Tecla | |||||||||
Lexington SC | 1:0 | Forward Madison | |||||||||
Red Wolves | 0:1 | Knoxville | |||||||||
Tormenta FC | 5:6 on pens | Charlotte Ind. | |||||||||
Spokane | 3:5 on pens | CV Fuego FC | |||||||||
Greenville | 4:6 on pens | Richmond | |||||||||
FSK Mariupol | 0:1 | Epicentr | |||||||||
Viktoriya | 1:0 | Agrobiznes | |||||||||
Nyva Ternopil | 2:0 | Girnyk-Sport | |||||||||
FK Khust | postponed | MFK Metalurg | |||||||||
Daugavpils | 0:0 | Liepaja | |||||||||
Jelgava | 2:1 | Grobina | |||||||||
Vålerenga II | 0:6 | Strindheim TF | |||||||||
Tromsdalen | 4:2 | Alta | |||||||||
Junkeren | 0:3 | Stjørdals-Blink | |||||||||
Suva FA | 2:4 | Lautoka FC | |||||||||
Tailevu N. | 2:0 | Nadroga FC | |||||||||
Nasinu FC | 3:1 | Navua FC | |||||||||
SJZ Gongfu | 0:0 | DL Yingbo | |||||||||
YB Longding | 1:1 | LN Tieren | |||||||||
WX Wugo | 1:1 | NJ City | |||||||||
HLJ Ice City | 1:1 | SH JD Huilong | |||||||||
MSK Zilina B | 2:4 | Povazska Byst. | |||||||||
Lipt. Mikulas | 2:4 | FC Petrzalka | |||||||||
Slovan U21 | 1:3 | Spartak Myjava | |||||||||
Dyn. Malzenice | 1:1 | Humenne | |||||||||
FC Augsburg II | 3:0 | TSV Buchbach | |||||||||
Cagliari U19 | 1:1 | Lecce U19 | |||||||||
Frosinone U19 | 2:2 | Empoli U19 | |||||||||
Connah's Quay | 2:1 | The New Saints | |||||||||
Sandhausen U19 | 3:6 | Nürnberg U19 | |||||||||
Mainz 05 U19 | 2:1 | Karlsruhe U19 | |||||||||
Ingolstadt U19 | 3:0 | K'lautern U19 | |||||||||
St Joseph's FC | 2:0 | Bruno's Magpies | |||||||||
Teutonia 05 | 2:3 | Phönix Lübeck | |||||||||
E. Norderstedt | 5:1 | FC Kilia Kiel | |||||||||
Bremer SV | 5:0 | Eimsbütteler TV | |||||||||
Leverkusen U19 | 5:0 | Bielefeld U19 | |||||||||
Düsseldorf U19 | 0:2 | 1.FC Köln U19 | |||||||||
Duisburg U19 | 1:2 | Vikt. Köln U19 | |||||||||
Schalke 04 U19 | 2:3 | M'gladbach U19 | |||||||||
Paderborn U19 | 3:0 | VfL Bochum U19 | |||||||||
SC Verl U19 | 2:5 | B. Dortmund U19 | |||||||||
ND Gorica | 2:3 | ND Primorje | |||||||||
Kety Bistrica | 1:0 | Beltinci | |||||||||
NK Dekani | 2:2 | ND Bilje | |||||||||
VfR Aalen | 1:3 | FSV Frankfurt | |||||||||
Imolese | 1:1 | Carpi | |||||||||
Sangiuliano | 0:2 | Sant'Angelo | |||||||||
Borgo S.Donnino | 0:2 | Ravenna | |||||||||
Forlì | 2:0 | Mezzolara | |||||||||
Fanfulla | 1:1 | Lentigione | |||||||||
Prato | 0:2 | Victor SM | |||||||||
Progresso | 2:3 | Sammaurese | |||||||||
Certaldo | 3:2 | Aglianese | |||||||||
Trastevere | 0:2 | Nocerina | |||||||||
Romana | 3:1 | Sarrabus Ogl. | |||||||||
Anzio | 1:3 | Cavese | |||||||||
Ischia | 2:0 | Ostiamare | |||||||||
San Marzano | 1:0 | Boreale | |||||||||
Cassino | 1:1 | Budoni | |||||||||
Atletico Uri | 1:2 | Flaminia | |||||||||
Albalonga | 2:2 | Gladiator | |||||||||
KF Luzi United | 1:0 | FK Apolonia | |||||||||
FK Tomori Berat | 0:3 | KS Kastrioti | |||||||||
KS Burreli | 2:0 | KS Lushnja | |||||||||
KS Besa | 0:0 | KF Korabi | |||||||||
Stupcanica | 3:1 | FK Buducnost | |||||||||
FK Gornji Rahic | 2:1 | TOSK Tesanj | |||||||||
Celik Zenica | 0:1 | Br. Gracanica | |||||||||
Paris SG U19 | 5:0 | QRM U19 | |||||||||
Stade Reims U19 | 8:1 | USM Saran U19 | |||||||||
Dunkerque U19 | 1:0 | VAFC U19 | |||||||||
Amiens SC U19 | 1:0 | SM Caen U19 | |||||||||
Sutjeska Foca | 0:0 | Radnik Bijelj. | |||||||||
FK Omarska | 3:1 | Ljubic Prnjavor | |||||||||
Slavia Prague B | 3:0 | Motorlet Prague | |||||||||
Ml. Boleslav B | 0:2 | Sl. Liberec B | |||||||||
Taborsko B | 4:2 | Pisek | |||||||||
Zapy | 5:0 | Prepere | |||||||||
Sokol Hostoun | 1:0 | Dukla Prague B | |||||||||
Admira Prague | 2:1 | Karlovy Vary | |||||||||
Torpedo-BelAZ 2 | 1:8 | Bumprom | |||||||||
BK Maxline | 1:1 | Orsha | |||||||||
Molodechno | 2:1 | Dinamo 2 | |||||||||
Ostrovets | 1:1 | Lokomotiv Gomel | |||||||||
HN Billows | 3:1 | GZ Ruishi | |||||||||
JX Dark Horse | 2:3 | SZ Juniors | |||||||||
GD GZ-Power | 3:0 | SH Port B | |||||||||
QZ Yassin | 2:1 | GX Lanhang | |||||||||
GX Hengchen | 3:1 | HK Mingcheng | |||||||||
Surnadal IL | 2:1 | Stabæk II | |||||||||
Mosjøen IL | 1:4 | Rosenborg II | |||||||||
Seoul N. United | 0:2 | Jeonbuk Reserve | |||||||||
Daejeon Reserve | 1:0 | Jinju Citizen | |||||||||
Jeonju Citizen | 1:0 | Pyeongchang Utd | |||||||||
Dangjin Citizen | 3:2 | Pyeongtaek C. | |||||||||
Athletic | 3:1 | Remo | |||||||||
São Bernardo | 4:2 | Tombense | |||||||||
Londrina-PR | 0:4 | Ypiranga-RS | |||||||||
CSA | 1:1 | Ferroviária | |||||||||
Olympiacos U19 | postponed | AEK Athens U19 | |||||||||
Aris U19 | postponed | PAOK U19 | |||||||||
Volos NPS U19 | postponed | Atromitos U19 | |||||||||
PK-35 | 1:5 | FC KTP | |||||||||
Käpylän Pallo | 3:3 | JäPS | |||||||||
SalPa | 5:0 | Mikkelin | |||||||||
JIPPO | 2:0 | FF Jaro | |||||||||
Karvina B | 1:2 | Slovacko B | |||||||||
Banik Ostrava B | 3:0 | Tatran Bohunice | |||||||||
RZ Yuqi | 1:1 | XA C. Ronghai | |||||||||
FK Zemun U19 | 5:0 | Spartak U19 | |||||||||
IMT Belgrad U19 | 6:1 | Radn. Nis U19 | |||||||||
Graficar U19 | 0:3 | Partizan U19 | |||||||||
Mladost U19 | 1:2 | FK Brodarac U19 | |||||||||
Novi Pazar U19 | 1:1 | Vozdovac U19 | |||||||||
Belisia SV | 1:0 | Jong KVM | |||||||||
Rupel Boom | 3:2 | Sport. Hasselt | |||||||||
FC Lebbeke | 0:0 | KSK Tongeren | |||||||||
KVC Lille Utd | 1:2 | City Pirates | |||||||||
Tempo Overijse | 1:2 | KRC Mechelen | |||||||||
KFC Houtvenne | 0:0 | Lyra-Lierse | |||||||||
Blumenthaler SV | 0:13 | W. Bremen II | |||||||||
SV Hemelingen | 3:2 | FC Oberneuland | |||||||||
FC Sion U21 | 0:2 | Vevey-Sports | |||||||||
FC Portalban | 0:5 | FC Monthey | |||||||||
Sarraz-Eclépens | 2:0 | Pully Football | |||||||||
FC Thun U21 | 0:1 | FC Köniz | |||||||||
FC Courtételle | 5:3 | FC Emmenbrücke | |||||||||
FC Münsingen | 1:3 | FC Langenthal | |||||||||
Achyronas FC | 1:1 | ENAD | |||||||||
Mjølner | 2:2 | HamKam II | |||||||||
Kongsvinger II | 0:7 | Hønefoss | |||||||||
Fløya | 3:0 | Ulfstind | |||||||||
Rukh 2 Lviv | 1:0 | Real Farma | |||||||||
Nyva Vinnytsya | 2:0 | Kremin 2 | |||||||||
QRM B | 0:2 | SM Caen B | |||||||||
AC Ajaccio B | 1:3 | Linas-Montlhéry | |||||||||
Udinese U17 | 2:3 | Milan U17 | |||||||||
Inter U17 | 3:3 | Como U17 | |||||||||
Olymp. Lyon U19 | 0:0 | Strasbourg U19 | |||||||||
Dijon U19 | 0:1 | Paris FC U19 | |||||||||
Troyes U19 | 2:0 | FC Metz U19 | |||||||||
Gornik II | 1:3 | Pniowek P. | |||||||||
Kvik Halden | 1:3 | Vard | |||||||||
Notodden | 1:1 | Lysekloster IL | |||||||||
Arendal | 1:0 | Ørn Horten | |||||||||
KVK Tienen | 1:0 | Lokeren-Temse | |||||||||
URSL Visé | 4:1 | Royal Cappellen | |||||||||
FC Knokke | 1:0 | UR Namur | |||||||||
Michigan Stars | 3:2 | Club de Lyon FC | |||||||||
LA Force | 0:2 | Capo FC | |||||||||
Concórdia | 2:0 | Brasil Pelotas | |||||||||
Barra | 1:1 | Novo Hamburgo | |||||||||
CS Esportiva | 0:0 | Retrô | |||||||||
Mixto-MT | 1:1 | CRAC (GO) | |||||||||
NK Aluminij U19 | 3:1 | NK Brinje U19 | |||||||||
ND Ilirija U19 | 3:1 | NK Nafta U19 | |||||||||
Sezana U19 | 0:8 | NK Domzale U19 | |||||||||
Enyimba Aba | 1:0 | Katsina Utd. | |||||||||
Akwa United | 3:0 | Kano Pillars | |||||||||
Sporting Lagos | 4:2 | Abia Warriors | |||||||||
Davao Aguilas | 6:0 | Manila Montet | |||||||||
Stallion Laguna | 6:0 | Phil. Army | |||||||||
Phil. Air Force | 2:1 | Tuloy | |||||||||
Senglea Ath. | 0:0 | Zabbar SP | |||||||||
Zebbug Rangers | 1:0 | Zejtun C. | |||||||||
Tarxien | 3:3 | Luqa FC | |||||||||
KSV Oudenaarde | 3:0 | Jong Essevee | |||||||||
Hamburg U19 | 3:1 | H. Rostock U19 | |||||||||
Osnabrück U19 | 3:1 | SV Meppen U19 | |||||||||
RW Maaslingen | 0:0 | Rödinghausen II | |||||||||
FC Nordkirchen | 1:1 | SC Verl II | |||||||||
Toyama Shinjo | 6:1 | SR Komatsu | |||||||||
JSC FC | 5:1 | Artista Asama | |||||||||
Niigata UH&W FC | 2:1 | Sakai Phoenix | |||||||||
Fukui Utd. | 4:1 | Niigata UoM FC | |||||||||
R.Ve. Takamatsu | 0:0 | Lven. Niihama | |||||||||
FC Tokushima | 4:0 | Tadotsu FC | |||||||||
KUFC Nankoku | 3:0 | Nakamura Club | |||||||||
Sonio Takamatsu | 1:0 | llamas Kochi | |||||||||
Criac. Shinjuku | 1:2 | Sony Sendai | |||||||||
Kochi Utd. | 2:1 | Honda FC | |||||||||
MinebeaMitsumi | 1:3 | Verspah Oita | |||||||||
Veertien Mie | 1:0 | Yoko. Musashino | |||||||||
FC Tokyo U18 | 0:0 | Ichifuna HS | |||||||||
Shohei HS | 3:1 | Frontale U18 | |||||||||
Aomori Yama. HS | 0:1 | Shoshi HS | |||||||||
Omiya U18 | 0:2 | RKU Kashiwa HS | |||||||||
Angers SCO U19 | 0:1 | FC Lorient U19 | |||||||||
FC Nantes U19 | 4:0 | Bordeaux U19 | |||||||||
Stade Brest U19 | 4:0 | LB Châteauroux U19 | |||||||||
Trélissac U19 | 0:3 | Stade Laval U19 | |||||||||
FC Stockholm | 1:2 | Umeå FC | |||||||||
Siheung City | 0:0 | Chuncheon FC | |||||||||
Yeoju FC | 0:2 | Changwon FC | |||||||||
Yangpyeong FC | 2:1 | Hwaseong FC | |||||||||
Gyeongju KHNP | 1:2 | Ulsan Citizen | |||||||||
Bologna U17 | 4:3 | Juventus U17 | |||||||||
GW Siebenbäumen | 2:1 | Phönix II | |||||||||
TSV Lägerdorf | 2:0 | SSC Hagen | |||||||||
Eichholzer SV | 1:3 | Kaltenkirchen | |||||||||
Kalju FC U21 | 6:2 | Johvi Phoenix | |||||||||
Førde | 3:2 | Åsane II | |||||||||
Shizugaku HS | 1:2 | Sanfrecce U18 | |||||||||
Josei HS | 0:1 | Vissel U18 | |||||||||
Fagiano U18 | 1:0 | Yonago Kita HS | |||||||||
Hig. Fukuoka HS | 2:2 | Grampus U18 | |||||||||
SV Gonsenheim | 1:1 | Eintracht Trier | |||||||||
FT Braunschweig | 5:5 | Braunschweig II | |||||||||
Eintr. Northeim | 5:1 | Lehndorfer TSV | |||||||||
TuBa Pohlheim | 2:1 | Steinbach II | |||||||||
Ljungskile SK | 3:0 | Eskilsminne IF | |||||||||
FC Homburg II | 1:3 | FV Schwalbach | |||||||||
FC Cuxhaven | 2:1 | Drocht./A. II | |||||||||
Lubin U19 | 2:1 | Wa. Poznan U19 | |||||||||
Rakow U19 | 2:1 | Widzew U19 | |||||||||
Arka Gdynia U19 | 0:3 | Korona U19 | |||||||||
Wisla U19 | 3:1 | Sandecja U19 | |||||||||
U. Wanderers | 0:0 | CD VPR | |||||||||
Imperial Unido | 1:0 | Valdivia | |||||||||
Roma U18 | 5:3 | Verona U18 | |||||||||
Lazio U18 | 5:1 | Sampdoria U18 | |||||||||
Inter U18 | 5:0 | Sassuolo U18 | |||||||||
Parma U18 | 3:0 | Frosinone U18 | |||||||||
RE Acren | 2:3 | Tubize-Braine | |||||||||
FC Ganshoren | 0:0 | RUS Binche | |||||||||
RRC Hamoir | 0:2 | RFC Tournai | |||||||||
RFC Warnant | 1:0 | Stockay | |||||||||
RUS Rebecq | 0:2 | RCS Verlaine | |||||||||
Ascoli U17 | 1:3 | Lazio U17 | |||||||||
Cosenza U17 | 1:1 | Ternana U17 | |||||||||
Lecce U17 | 2:2 | Salernitana U17 | |||||||||
Barockstadt II | 3:0 | Reichensachsen | |||||||||
Barockstadt II | postponed | Vikt. Bronnzell | |||||||||
Stolem | 1:1 | Zawisza | |||||||||
FC Widnau | 2:2 | FC Lachen | |||||||||
RW Walldorf | 4:0 | SV Steinbach | |||||||||
N. Ireland U16 | 2:0 | Estonia U17 | |||||||||
Kazakhstan U17 | 1:5 | Ghana U17 | |||||||||
Azerbaijan U16 | 5:3 on pens | Tajikistan U16 | |||||||||
Armenia U16 | 0:1 | Moldova U16 | |||||||||
Belarus U16 | 2:0 | Uzbekistan U16 | |||||||||
J-Lease FC | 2:1 | Nobeoka Agat. | |||||||||
Ni.St. Oita | 1:2 | Kawasoe Club | |||||||||
Brew Kashima | 0:2 | Veroskr. Tsuno | |||||||||
Kaiho Bank | 1:2 | NIFS Kanoya FC | |||||||||
Itazuke FC | 1:2 | KMG Holdings FC | |||||||||
Blanc. Hirosaki | 9:0 | B.D. Tsugaru | |||||||||
Univ. de Sendai | 1:2 | Shichigahama SC | |||||||||
Cob. Onagawa | 4:0 | Morioka Zebra | |||||||||
Senbonzakura FC | 2:1 | Ganju Iwate | |||||||||
JK Tabasalu | 2:0 | FC Flora U21 | |||||||||
Kalev U21 | 0:3 | JK Welco | |||||||||
Obersprockh. | 0:1 | BSV Schüren | |||||||||
Vertfee Yaita | 0:4 | Nankatsu SC | |||||||||
Tokyo 23 | 5:1 | Tsukuba FC | |||||||||
aries Tokyo | 5:0 | Tokyo Int'l Uni | |||||||||
Toin Univ. FC | 2:2 | Vonds Ichihara | |||||||||
Tokyo United | 2:2 | Toho Titanium | |||||||||
FC Matsucelona | 0:5 | NUHW FC | |||||||||
Ante. Shiojiri | 5:0 | N-Style Toyama | |||||||||
Hokuriku FC | 5:3 | Liber. Chikuma | |||||||||
CUPS Seiro | 9:1 | LionP. Komatsu | |||||||||
SRC Hiroshima | 2:1 | IPU FC | |||||||||
B. Shimonoseki | 7:2 | Banmel Tottori | |||||||||
Yonago Genki | 4:1 | NTN Okayama | |||||||||
Bel. Ros. Iwami | 1:1 | Mits. Mizushima | |||||||||
Fukuyama City | 8:1 | Hatsukaichi | |||||||||
FC Gifu 2nd | 1:0 | Vencedor Mie | |||||||||
Tokoha Uni. Ha. | 2:3 | AS Kariya | |||||||||
Chukyo Univ. II | 0:2 | Nagara Club | |||||||||
Tokai Gak. FC | 1:2 | Tokai FC | |||||||||
St.Andrews FC | 1:1 | Ococias Kyoto | |||||||||
Kobe FC | 0:3 | OKFC | |||||||||
Kyoto Shiko SC | 1:4 | Laran. Kyoto | |||||||||
Kansai Uni '08 | 0:0 | AC Middlerange | |||||||||
Coedo Kawagoe | 1:1 | Esperanza SC | |||||||||
Atsugi Hayabusa | 3:1 | Av. Kawaguchi | |||||||||
RKD Ryugasaki | 1:0 | Hitachi BuilSys | |||||||||
Moriyama Sam. | 4:1 | Hannan Uni Club | |||||||||
Asuka FC | 0:0 | Cen.Cuo. Harima | |||||||||
Wyvern | 2:0 | Spo.&Soc. Izu | |||||||||
Kwong Wah | 1:2 | Tuen Mun | |||||||||
Sun Hei | 1:2 | Leaper | |||||||||
KCC | 0:2 | Lucky Mile | |||||||||
Tung Sing | 4:1 | Fu Moon | |||||||||
Yau Tsim Mong | 5:0 | Mutual | |||||||||
Kwun Tong | 1:1 | Wing Go | |||||||||
Kwai Tsing | 1:3 | WSE | |||||||||
CFCSSHK | 1:2 | Wan Chai | |||||||||
Slovan HAC | 2:5 | Gerasdorf | |||||||||
Z. BL U19 | 0:0 | Banja Luka U19 | |||||||||
R. Hadzici U19 | 1:0 | FK Krupa U19 | |||||||||
VJS II | 0:2 | NuPS | |||||||||
SG Schönebeck | 1:1 | BW Dingden | |||||||||
SC Condor | 2:0 | Rahlstedter SC | |||||||||
HT 16 Hamburg | 1:1 | ASV Hamburg | |||||||||
Spand. Kickers | 3:2 | SSC Teutonia 99 | |||||||||
SFC Stern | 2:1 | FC Wilmersdorf | |||||||||
BFC Preussen | 2:0 | BW Berlin | |||||||||
Stern Britz | 2:4 | Berliner SC | |||||||||
Croatia Berlin | 1:1 | Frohnauer SC | |||||||||
Altona 93 II | 13:0 | Hausbruch-N. | |||||||||
TBS Pinneberg | 3:2 | Nikola Tesla | |||||||||
Eintr. Lokstedt | 3:0 | Altenwerder | |||||||||
HJS U19 | 4:1 | TOVE U19 | |||||||||
KOPSE U19 | 2:1 | Atlantis FC U19 | |||||||||
EsPa U19 | 3:0 | Tikka U19 | |||||||||
RW Walldorf II | 1:1 | SKG Rodgau | |||||||||
G. Ober-Roden | 6:4 | Sportfreunde 04 | |||||||||
TV Eiche Horn | 7:2 | Schwachhausen | |||||||||
SVGO Bremen | 1:2 | OT Bremen | |||||||||
Bangkok FC | 2:1 | Sisaket Utd. | |||||||||
Alsterbrüder | 1:2 | Concordia | |||||||||
ETSV Hamburg | 2:0 | SV Halstenbek | |||||||||
Niendorfer TSV | 2:1 | FC Süderelbe | |||||||||
SV Dörpum | 1:3 | SpVg Eidertal | |||||||||
SV Frisia 03 | 7:2 | TSV Klausdorf | |||||||||
FC Grimma | 2:0 | VfB Krieschow | |||||||||
FCE Wernigerode | 2:1 | Ludwigsfelde | |||||||||
Træff | 6:0 | Funnefoss/V. | |||||||||
W. Nordhausen | 2:3 | FC Fahner Höhe | |||||||||
Tuzla City U17 | 2:5 | Sarajevo U17 | |||||||||
FC Metternich | 4:3 | SG Schneifel | |||||||||
TSV Gochsheim | 3:1 | TSV Mönchröden | |||||||||
TuS Leider | 7:0 | 1.FC Oberhaid | |||||||||
FC Besa Biel | 1:2 | FC Concordia LS | |||||||||
TB ASV Regenst. | 1:3 | TSV Seebach | |||||||||
FV Lörrach-Br. | 1:1 | SV Stadelhofen | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match